Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

wenushka

Chocolatte

Ahoj to mas super ze si nemala bolesti zavidim ale v dobrom. Chcem sa ta opytat ze ci si mala dreny? Lebo ja nie a dost rozmyslam a bojim sa ze ci je vsetko ok?

chocolatte

Juliza
ja som žiadne bolesti nemala bola som operovaná ráno ako prvá o 7.50 a na druhý deň ráno som si v pohode umyla zuby, naraňajkovala sa obliekla akurát som sa nečesala to urobil manžel, keď po mňa na kliniku prišiel, pretože som nechcela zdvíhať ruky. Keď ma videl Mudr. Červeň sám povedal, že práve toto je na medicíne nevyspytateľné lebo niekto má príšerné bolesti a niekto žiadne. Povedal, že sa to nedá nijako predpovedať a ani vysvetliť, ale stáva sa to. Sama som zdravoťák a neviem ako si k týmto záverom prišla...

wenushka

Doka

Tak som rada, ja ze ti da uz teraz dole stehy.Uzivas tu arnicu mozem ju kombinovat napr s novalginom? Ja som bola jedina po mne uz nikto nesiel mala ist nejaka baba ale zrusila termin.

doka

Wenushka,

určite si išla prvá-koľko Vás bolo v pondelok? Tak vidíš-už si po,tie bolesti ma mrzia-nie každé telo to zvláda rovnako,ale neboj,bude lepšie každým dňom :).Ak máš bolesti,tak nečakaj,kým sa vystupňujú,užívam pravidelne každé 4hod. analgetiká...

doka

Ahoj Wenushka,

kontrola dopadla ok,dal mi dole tie lepiace bandáže,opuch ani modriny nemám,prsia pomaličky začínajú mäknúť,stehy až o týždeň v utorok :-)

Juliza

Ahoj, áno aj mne po opke druhý den ráno doniesli raňajky, čaj a dala som to , ale proste nemôžem súhlasiť, že píšu baby , že nemajú deň po opke absolútne žiadne bolesti, z medicínskeho hľadiska nemožné. Dá sa to zvládnuť , jasne, ale bolí to. Ako každá operácia v celkovej anestéze. Nech si z toho každá vezme to co chce, ja uz sa k tomu nechcem vyjadrovať ďalej. Všetkym babám bezproblémové hojenie želám.

wenushka

Ahojte kočky ten strach to bolo niečo strašne na izbe mi spadli slzy a na sale som mala otázky či sa nahodou počas operácie nezobudím či neodpadnem a tak strašne som sa bala pýtala som si naladovku ale že by mi nestihla zabrať tak by to bolo zbytočné. Po prebratí boli bolesti ale čakala som horšie že sa nebudem vedieť nadýchnuť ale dalo sa v pohode. Dnes rano ma pustili domov, vstávanie z postele je veľmi bolestivé a aj bolesti prs som mala na obed veľke tak som si dala tabletku tak je to lepšie.

wenushka

Ahojte kočky ten strach to bolo niečo strašne na izbe mi spadli slzy a na sale som mala otázky či sa nahodou počas operácie nezobudím či neodpadnem a tak strašne som sa bala pýtala som si naladovku ale že by mi nestihla zabrať tak by to bolo zbytočné. Po prebratí boli bolesti ale čakala som horšie že sa nebudem vedieť nadýchnuť ale dalo sa v pohode. Dnes rano ma pustili domov, vstávanie z postele je veľmi bolestivé a aj bolesti prs som mala na obed veľke tak som si dala tabletku tak je to lepšie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk