Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

ahojte,
tie čo máte po. ked si stlacite prsia, tak cítite/cítili ste taký čudný pohyb imploša? neviem, ako to opísať, ked stlacim prso, tak citim ako sa to tam ako keby rozprestrelo. cítim tie okraje, že tam niečo je. a neviem ci to je normalne, alebo tam mam velu kapsu alebo co. dík.

elle

Ahojte, dlho som tu nebola, dlho som otalala :-)...takze som objednana na konzultaciu k Mudr. Hederovi- Interklinik na 25. marca, myslite ze ma stihne operovat do leta? Lutujem, ze som nevolala skor, ach... :-/

sashinka1985

Peta79

Ja tiez na noc nosim skafander este, ale zapinam si lendolne dva haciky horne dva mam odopnute. A ty?mas ju celu zapnutu?

peta79

sashinka1985
Ja na noc nosím stále ten pooperačný skafander a na deň látkovú podprsenku s kosticami,bez vypchávok :) podľa pokynov Dr.

Titten

evelina,

po 2 tyzd tolko urcite neodsoferujes, radsej iny sposob zvol. Ja som soferovala az 5tyz po opke a kks aj tak pri spiatocke mi hviezdy pred ocami blikali. PO 6tyz uz ok. Inak problemy ziadne ani bolesti.

Pracovala som uz tyzden po opke, ale mam sedave zamestnanie pri kompe, cize z domu som robila jeden tyzden, potom do prace normalne.