Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Matapazicka

Ahojte baby. Som prvý deň od opky. Po narkoze mi bolo dosť zle. Chcem sa spýtať ze kedy začnú bolesti ustupovať ci mám čakať ze prídu ešte väčšie. Inak cítim dosť tlak na prsia. Dávam si pamadol rapid od bolesti.

mirkaviki

cukricka

takze antika nebol ziadny problem? bo ja som mala v tych papieroch napisane take tie vseobecne info a tam bolo ze treba vysadit, aj gelove nechty dole a ked som sa na ne pytala tak mi povedali ze staci z ukazovakov atd. tak som teraz uz z toho jelen

tina691976

katuss25
chcem sa opýtať to klesnutie bolo po čase alebo hned po opke vyditelné či je to nie nejakým námáhaním baby tu už mali rovnaký problém

katuss25

All...kocky som 2mes po opke mam 555 anatomicke jeden prsnik mam okruhly zo spodu druhy akoby klesnuty mate z tym niekto skusenost? Ja som zufalaa...

cukricka

Olly-fa mirkaviki

Antikoncepciu netreba vysadit. Ja som brala a v pohode. Ani mi nic nepichali ani tie pancuchy velke mi nedavali na op. Bola som u svehlika v ke.

henka88

sashinka1985
ok, dakujem, si ma upokojila. ja som si ich este vôbec nevidela, nemam davat dole podprdu, a som vzorna a poslusna :D nedavam dole. na 1.kontrole som lezala a nekukla som sa na ne, takze asi az na 2kontrole. ty vsetko ok?

olly-fa

mirkaviki

tak to asi kazda klinika k tomu zaujima iny postoj.. ja uz som z toho vsetkeho vôl... asi bude najlepsie ked sa kazda budeme riadit pokynmi toho svojho lekara :)

mirkaviki

olly-fa

no ja som citala toto na stranke svehlika: vo vseobecnosti antikoncepcia nie je kontraindikaciou pri operacii ci uz v lokalnej alebo celkovej anesteze len je potrebna zvysena pozornost a nejaka tabletka sa podava pred operaciou. a ani ta sestricka mi na to nic nepovedala tak uz som uplne zmatena.no inak ja idem 27. a menzes by mi mal skoncit 25.-26 tak dufam ze s tym tiez nebude problem

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk