Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

evelina
ja som ako opatrovatelka pomáham jednej babke ale ja som skor ako upratovačka a spoločníčka ja snou nič nerobým ale domácnosť v pohode aj tvoje zamestnamnie si myslím zvládneš len fakt je to o tom že každý je iný ja hovorým za seba ja som už na druhý den doma obed varila ale zas niesom spaiderman saj mna to bolelo ale mala by si to zvládnuť

bittersweet

Evellina ak nemas automaticku prevodovku tak nebudes este zrejme tolko vladat preradovat, kamoska s tym este aj pomtroch tyzdnoch mala problem.

evellina

tina691976..ano aj ja som si myslela ze radsej dojdem busom a potom spät tiez busom.Este sa ta chcem opytat aku mas pracu??..len sedis, napr ako sekretarka alebo potrebujes v praci aj ruky dvihat, alebo aj nieco nosit???...ja pracujem v kozmetickom salone, osetrenia pleti, masaze, ale aj depilacie celeho tela.Myslis ze to zvladnem po 14 dnoch???? :)

tina691976

evelina
radšej busom to si aj oddýchneš a nebudeš tolko namáhať ruky ak nemáš automatické preradovanie tak sa radšej šetri ved v práci sa určite rozhýbeš ale ja som tiež .v práci a naozaj som v pohode aj domácnosť upratujem vysávam čo musím urobým čo nie nie

evellina

tina691976 dakujem za odpoved, takze si uz uplne v pohode, lebo ja pridem na opku zo zahranicia a mozem mat len max. 14 dni volna, tak dufam, ze aj ja budem do 14 dni v pohode.A nevies da sa aj auto soferovat, alebo radsej nie??..neviem ci mam prist na opku autom alebo busom.Neviem ci budem schopna po 14 dnoch odsoferovat 1200 km.

tina691976

evelina
ja som akurát dva týžden po opke a som uplne funkčná už po desiatich dnoch som bola uplne v pohode som už tiež v práci a robým bez bolestí ale každý je idividuálny ako kto zvláda bolesti a regeneruje

evellina

baby tie co ste po opke, prosim vas napiste mi, ci ste boli uz po 2 tyzd. normalne v praci a ci ste uz boli bez bolesti.Mam v aprili termin opky a potrebujem vediet ci mi stacia dva tyzdne volna, prosiiiim piste :)