Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Mirkaviki
Aj ja som chudokrvna a v pohode, aj doktorka co mi robila predoperacne povedala ze v poho, ze ono to tam secko je, hladiny kriticke nie su a keby boli tak sa pichne nejaka inekcia pred opkou
V dnesnej dobe pekari vedia uz vsetko dat doporiadku len naozaj treba byt zdrava..cize bud v klude, papaj vela ovocia a zeleniny mysli pozitivne a vsetko bude ok. Ja som bola chora, brala som antibiotika a na krvnych testoch sa to neobjavilo, pila som cviklovo jablkovu stavu, a citronovu vodu a bolo to v poriadku.

tina691976

olly-fa
no zvládam to fajn zatial som nemusela nič ťažké dvýhať ale ako doma všetko sa už dá a minerálky tie začnem nakupovať na buduci týžden :)ako budu mne ubiehať dni tak aj tebe sa to bude skracovať na tvoj velký termín neboj to zvládneš

doka

MIRKAVIKI,
ak ti idú brať tuk,tak určite tie gaťuše dostaneš-totiž oni sa dávajú proti opuchu,tak ako skafander pri prsiach :),určite ich nebudeš musieť mať 6 týždňov ako pri masívnej liposukcii,ale 2-3 týždne určite :)

tina691976

olly-fa
neboj moja ty budeš rovnako mobilná ako ja ty si tiež stej silnej kasty nestresuj už to máš o dva týždne myslím na teba

jajakarinka

Mirkaviki..............Ja zatial nemam inplantaty .....viem to preto lebo mi robili mastopexiu upravu prs a odrezali mi dvorce zmensovali mi ich rez som mala aj stredom prsnika smerom dolu k spodku prsa a este som mala rez ako ked zospodu vkladaju silikony a naozaj ma nic nebolelo toho sa bat nemusis

olly-fa

Ahojte baby,tie co mate tesne po op,drzim vam palce,nech bolesti a opuchy rychlo ustupia a nech sa tesite z novych krasnych prs. Citam vase prispevky a zacina ma chytat mierny stres :-) Ja som si hovorila ze to bude v pohode,ked som citala ako to Tina super zvladala a ked som ju po tyzdni od opky videla bola tip-top,no ale ako vidim,moze to byt fakt krute. Uz nech mam za tym... Tak sa drzte baby,nech ste cim skor fit :-)

mirkaviki

jajakarinka

to myslis tak ze to omnoho menej boli ako vkladanie dalsimi dvoma metodami? alebo len ze ta pooperacna podprsenka to tak nestiahne ze by to bolelo?

hostelica

no ja sa toho ako mi vídu testy fakt dost bojim bo pri mojom stastí mi nic nevíde dobre. a ty mas kde a kedy opku?ake ides mat?

bittersweet

no ja sa fakt bojim toho ze kedze som chudokrvna a ani krv nemozem darovat tak ze mi ani toto nevide dobre. ako dlho pred tymi vysetreniami si si ich zacala vybavovat ? bo ja rozmyslam ze na tie zakladne pojdem k mojej obvodnej, na sono niekde inde a potom vsetky vysledky zoberem ku anesteziologovi nech mi to da dokopy- moze sa to aj takto?kolko si za to vsetko platila?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk