Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Luky

Juj moja pat dni len, no to je take tesne tesne, ja som dnes treti den po a trufla som si jej maximalne obud boticky..kazda sme ina to je fakt, a teoreticky ak nrebudes mat ziadne komplikacie mohla by si to zvladnut, ale urcite si davaj na seba veliky pozor, aby si to neprehnala s namahou aby sa ti nic nestalo. Mne pomaha manzel..stara sa o nas obe. Bola som u dr. Racza v interklinik

Luky2112

Marikamarika
Ja budem mat pomoc iba na 5 dni,dlhsie uz nemoze byt nikto so mnou,ja len nechcem doma lezat ako lazar ale aspon sediet a tak sa s malym hrat alebo ist na prechadzku ale to iz by som asi moc chcla ze :) stale pocuvam zo strany rodiny ako to nezvladnem kto sa bude o maleho starat....tak sa toho trosku obavam...a ty si bola u dr.Cervena?

lauritania

MIRKAVIKI
..ako piše jajakarinka : rezy na bradavkach nebolia .aj ja som /rok/ po mastopexii a nebolelo vôbec nič .

JAJAKARINKA
.. opku mám v utorok 4.3. v BB u dr.červeňa. dmov by ma mali pustiť ak bude všetko ok /prsia aj stehna/ v stredu nejak po osmej - deviatej .
Ak už budeš v tom čase na klinike , možeš vybehnuť na lôžkové a opýtať sa či som ešte tam . a ak tam budem tak ma uvidiš a zbadaš aj tu moju bolestnu bezmocnosť :D
ak by si teda chcela daj vedieť napišem ti email , kde ti dám moje meno ;)

olly-fa

mirkaviki

Ahoj,ja som bola na predoperacnom vysetreni vo stvrtok a mala som zrazanlivost na hranici resp.o jednu desatinu za hranicou normalu,pani doktorka sa ma akurat opytala ci som nemala akurat menzes alebo tesne pred alebo po, vtedy ked mi brali krv. Ale nerobila z toho ziadnu tragediu,napisala to ale do spravy pre anesteziologa,a ten si s tym uz urcite poradi. Tak vela stastia Ti prajem,nech aj tvoje vysledky su ok.

olly-fa

marikamarika

tak to je vyborne,ze sa ti kusok polepsilo,uz to bude len lepsie a lepsie :-)ja sa chystam 17.3. k p.dr Pikulovi do Medicentra v ZV.

marikamarika

Olly-fa

Dakujem za povzbudenie, hlasim pokrok dnes som sa ucesala, a to som na opke bola stvrtok :) mam pocit ze aj ked rano to bolo este zle koli opuchu ze uz sa zacinam citit celkom fajn..kazda sme ina mozno u teba to bude tip top..a inak kedy a kam sa chystas?

marikamarika

Mirkaviki
Aj ja som chudokrvna a v pohode, aj doktorka co mi robila predoperacne povedala ze v poho, ze ono to tam secko je, hladiny kriticke nie su a keby boli tak sa pichne nejaka inekcia pred opkou
V dnesnej dobe pekari vedia uz vsetko dat doporiadku len naozaj treba byt zdrava..cize bud v klude, papaj vela ovocia a zeleniny mysli pozitivne a vsetko bude ok. Ja som bola chora, brala som antibiotika a na krvnych testoch sa to neobjavilo, pila som cviklovo jablkovu stavu, a citronovu vodu a bolo to v poriadku.

tina691976

olly-fa
no zvládam to fajn zatial som nemusela nič ťažké dvýhať ale ako doma všetko sa už dá a minerálky tie začnem nakupovať na buduci týžden :)ako budu mne ubiehať dni tak aj tebe sa to bude skracovať na tvoj velký termín neboj to zvládneš

doka

MIRKAVIKI,
ak ti idú brať tuk,tak určite tie gaťuše dostaneš-totiž oni sa dávajú proti opuchu,tak ako skafander pri prsiach :),určite ich nebudeš musieť mať 6 týždňov ako pri masívnej liposukcii,ale 2-3 týždne určite :)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk