Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hostelica

mirkaviki

ahoj mňa trapi presne to iste..bojim sa ze ziadna opka ani nebude,lebo tiez som chudokrvna:(....a mali sme v rodine trombozu.tak neviem:(

jajakarinka

Mirkaviki......ked ti odreze dvorce a nadpat prisije tak to potom vobec neboli toho sa nemusis bat nebudes citit ziadne rezy a ani bolsti po operacii nebudes mat ...

bittersweet

Marikamarika ja to mam zas opacne, prave prso boli viac a pravu ruku viem ovela menej pouzivat:))) ale tak aspon viem ze je to normal lebo mne prave viac krvacalo tak som si uz vselico domyslala.

mirkaviki

marikamarika

dakujem za odpoved.....a myslis ze tie gatuse budem musiet mat aj ak mi budu brat pravdepodobne len trosku bo nic o nich mi doktor nespominal to som si domyslela len z tych prispevkov tu. no ja som chudokrvna preto sa dost bojim ze mi víde ze mam malo zeleza a s tym spojeny znizenu zrazanlivost.

marikamarika

Bittersweet

No presne, napraskana som ze keby tam neboli haciky aj zips tak to tu podprdu asi roztrha :)) a boli ma viac lave prso to sa mi zda a viac opuchnute..aj tu ruku nezvladam az tak pouzivat. Pravou si viem aspon hpavu posrabat ale tou lavou neviem skoro nic..snazim sa troska sa cez den unavit aby sa mi lepsie spalo, ale vela lezim, a chrbat kriste asi mi ho urve kym sa ako tak dam dokopy, no mne dr ma to zvihanie povedal ze tak cca po dvoch troch tyzdnoch ale tak ze do drepu a cez chrbat, lenze ta moja buchticka ma 17 kil tak to radsej nebudem skusat kym naozaj nebudem fit, radsej to teraz troska odlozim a nejak to vydrzime ako potom lutovat ak by som si ublizila..

Doka
Ahoj, no ja ma tiez porod za sebou prirodzeny a toto mi pride horsie, po porode ma sice bolelo telo ale aspon som sa vedela hybat ale takto..som dost imobilna, jasne ale kazda sme ina, jedna dobre druha horsie...ale naozaj sa to da zvladnut akurat cakat kym bude lepsie a dufat ze prsia budu podla predstav je hrozne...:)))

marikamarika

Mirkaviki
Ahoj ja som bola u racza vo stvrtok, co sa tyka predoperacnych dolezite pre nich je aby si nemala v tele ziadny zapal cize sto percent fit, a zrazanlivost, mne napr vysiel zly cholesterol(mame to v rodine) ale to neriesili to je pre oplu nepodstatne..
Co sa tyka tych dvorcov tak baba co tam bola sommnou bola cez dvorce a vraj je to menej bolestive, neviem sak nezazila som to ale vraj jej to tvrdil lekar, a oma vyzerala viac fit ako ja..a co sa tyka toho tuku no ak ti zoberu tak dostanes tie speci gatuse na nejaku dobu..

tina691976

doka
ja znášam bolesti velmi dobre inekcia pre mna niejs nič možu pichať aj zhánať žily kolko chcu ja som sa opky nebála moja nočná mora je spánok to som vedela už na začiatku a aj sa mi to potvrdilo eše som nespala ani jednu noc poriadne ale spím od tretieho dna na boku tak sa aspom prevalujem ak sa to dá nazvať spánkom

jajakarinka

Lauritania......tak to by ma nenapadlo s tymi sackami:-) toje super ze ta ukludnil ..vsak tebe sa to uz blizi vsak kedy ides na opku? Ja budem v stredu u dr.cervena v Bb tak mu poviem ze by som chcela tie 370 ako mi pred tym navrhol a uz si ich objednam lebo budem stale vymyslat:-)

bittersweet

Marikamarika ja mam taky isty priebeh aj ked ja som uz viac neopuchla, uz ani neviem kam by som, u mna to tak skor prislo. Mam to jak napraskane melony a cez to este ta bandaz do po pondelka:( tiez sa snazim hybat a prechadzat po byte a pomaly sa rozhybat, no cakala som ze to bude lahsie. Tebe dr povedal ze az 6tt nedvihat malu vobec??? Mne dva a pol, ak som spravne pochopila, aj ked asi ani potom maleho nebudem rucickovat ale dufam ze aspon nadvihnut ano.

Doka lepsie ako porod to nie je, ja mam dve deti, porodene prirodzene aj cisarskym a toto je daleko horsie. Tiez som sa utesovala. Ale da sa to prezit len keby sa to rychlejsie hybalo. Keby som aspon vedela ci tie prsia mam super, tak by som mala vacsiu motivaciu trpiet:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk