Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Matapazicka, ano, je to volnopredajne bez predpisu a odporuca sa po operaciach. Aj muz ked koleno mu robili, odporucany ho mal

bittersweet

Marikamarika tak napisala som dokimu ze to uz v bandazi neviem vydrzat a ze to uz aj snad odpucha a je mi fajn, tak on ze kludne dole. Tak som si videla prvy krat cez podprdu cici, ja mam bielu podprdu tak to vidno dobre. A je to uuuuuplne super!!!!!! Strasne mi odlahlo!:) velkost ako som chcela cca a su symetricke- mne posuval jedno prso skoro 1cm. Aj citlivost ok, ani nie su take tvrde, ta bandaz to dost skreslovala. Zajtra pisem!;)

doka

MARIKAMARIKA,
áno,bola som na vyplnenie tukom :)-len preto,že mi povedal,že to nebude bolieť-ten efekt je,ale určite nie taký,ako po silikonoch-preto mi povedal,že treba ešte raz-ale ked zvažujem daľšiu platbu,narkozu,predoperačné----tak neviem,či nemám ísť predsa na tie silikony a moja predstava bude splnená okamžite.Ja som 13 dní po,ale poviem,že neviem si v pohode sadnúť-stehy idem vyberať zajtra a tie modriny-ani nehovorím,aj prsia mám ešte celé podliate,tak ozaj neviem-či opakovať toto v máji,ale predsa prekonať strach a ísť na hotovú vec-ináč poviem,že strach až do prebudenia nemám-narkoza v pohode-ale ten pocit,že tu bolesť po nezvládnem je strašný :((

Titten

Matapazicka,

suhlas, ja som taku cudnu vodu zvracala, tak chemicky to smrdelo, lepsie ak to ide von mocakom, ale mne ked som pila tekutiny po zobudeni, to netravilo dalej, len sa to zbieralo a muselo ist vrchom von

marikamarika

Doka

Ak si dobre pamatam ty si pisala ze si bola na odsati tuku a tym ti plnili prska nie? Vraj liposukcis boli ciac ako toto :) fakt sa nemas coho bat ked si zvladla to :)

marikamarika

Titten

Ano bola, interklinik dr racz, no hej vytocila ma jak hovado a ked som dosla na salu a pripojili na tao mi hovori vy s bojite? Mate zvyseny tep..no koza :) ale v tom momente mi uz aj daco pichli a viac neviem, cize sice ma Vytocila ale nastastie na sale nezdrzovala a nemusela som sledovat vsetky tie pripravy lebo uz som spala :)

marikamarika

Matapazicka & baby pred op

Jedna rychla rada, ja viem po narkoze to je dost narocne, zacinaju prepukavat bolesti, este sme otapene, je nam mdlo atd ale naozaj velmi pomoze ked sa po narkoze co najskor vycikate. Dostanete z tela zvysok narkozy a rychlejsie vam bude dobre aspon od zaludka. Takze ked sa preberete a budete moct zacat pit, pite a utekajte na zachod co najskor..:)

marikamarika

Bittersweet

Hej Racz je sikovny usmievavy prijemny typek, manzel si s nim pokazde zazartuje, staral sa dobre pred opkou sa ma snazil povzbudit a potom chodil na kontroly, snad mu to somnou vyslo :) jaj toto je strasne jak ruska ruleta nikdy nevies jak to dopadne :)))
Aj ja sa uz dnes citim lepsie, na nedostarok vzduchu v pkucach som si zvykla, bolesti su tiez uz v poho, a vcera vecer som sa ako tak ucesala. Zajtra mi napis sms zlatko ako si dopadla na kontrole, kedy to mas?

katuss25

All...zacalo sa mi to teraz po 2mes ukazovat na pohlaf ani neni moc vidno ked sa dobre zadiva tak iny tvar a zo spodu je fakt klesnuty hodim foto do galerky...