Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mirkaviki

All

Cavte baby ja idem na opku 27.3 ku Raczovi a uz sa aj troska obavam ...zatial ani nie operacie ale skor toho ze mi nevidu dobre predoperacne a nebude ziadna opka....co by mi mohli víst zle a neoperovali by ma? ..este by som sa chcela spytat ci ste niektora nebola operovana cez dvorce bo ja mam ist tak a dost sa bojim tej bolesti a ci mi potom ta bandaz nebude na to moc tlacit. a este mam jednu otazocku...doktor mi povedal ze mam v hornej oblasti malo tuku tak mi bude brat asi zo zadku a zo stehien aby nebolo vidno prechod implantatu...to znamena ze budem musiet mat ten skafander aj na spodnej casti ? nechapem ako mi to bude robit....nemate nie:)

tina691976

marikamarika
aby ste si nemysleli že som ako superman ja som mala tiež chvýle že nevládzem len som sa lahšie asi zotavovala aj som si cez den prvé dni pospala a potom zas niečo zhánala ale už som v práci a musím makať čije opuch alebo nie čím daklej je to lepšie nebojte baby za chvýlu budete ako ironman aj vy :)

marikamarika

Henka88
Ahojko aj mne je najlepsie ked nic nerobim, dnes som v noci dost opuchla v podprde som narvata na prasknutie, aj ked ja chodim aspon po byte dost, hore dolu sade si chvilku posedim a zas idem dalej, ked so znicena zalezem do postele..

Tina

Wow..obdiv, klobuk dole, ja som myslela ze mi budw lepsie, sice sa hybem ale som jak chodiaca mrtvolka, ne to este varit..:)

marikamarika

Luky

Ahoj, ja som dva dni po, mam 2 rocnu dcerku strasne sidlo, ked som dosla dom este sa na mna chcela vesat, skakat po mne a tahat ma so sebou, ale vysvetlili sme jej ze mam bobo, aj som jej ukazala a teeaz chodi a fuka mi ho :) a pusinkuje ma..po pravde zatial pri nej nie som schopna nic spravit..mozno casom ako mi bude lepsie ju uz budem vediet aspon obriadit aj ked na ruky by sa vraj nemalo 6tt..uvidime co prinesie cas..nam pomaha tatinko ktory je s nami doma a robi nam obom opatrpvatelku :)

doka

BITTERSWEET,MARIKAMARIKA
kočky ste to zvládli na 1*-a tak ste sa báli :)
dnes bol tiež niekto na programe ak som dobre čítala :)
LAURITANIA
jááááj držím kočka palce-skafander hore-skafander dole-už len vesmír a môžeš letieť ako kozmonaut :))-ten vesmír bude po anestéze :))
TINA691976
ja sa veľmi bojím bolesti-aj ked mám 3 pôrody za sebou,ale ty by si ma do toho nakopla na 100%-zvládaš to super-ak by mi niekto toto zaručil-tak idem zajtra :)

doka

NADENA,
netreba opakovať ak budeš s výsledkom spokojná na prvý krát-ten tuk sa trošku vstrebe a ked ti to robia prvý krát na 90% edia,že sa ešte vrátiš a budeš chcieť väčší objem :)).Ćo sa týka silikonov-ja som bola na konzultácii práve kvôli nim,už som mala vypočítané 410ml anatomické-hoc mi vravel,že by mi kľudne dal aj 450ml-ale bála som sa,aby to nebolo moc,dnes viem,že do 450ml by som neišla-kedže teraz som spokojná,tak uvažujem,či pôjdem ešte raz-no uvidím ako sa to vstrebe a čo ostane po mesiaci :).Ináč,keby to nesplnilo moje predstavy-silikony mám stále v zálohe,ale ked,tak až budúci rok :)).Ćakanie nie je dlhé-konzultácia do týždňa a silikony máš do mesiaca :)

tina691976

lauritania
no tak stými nohami to zážitok určite bude ja som mala len prsia to neviem aká by som bola hrdinka aj nohy aj prsia ale držím tak či tak palce

Luky2112

Baby po

Prosim vas tie co ste mali male deti (2-3) roky,ako ste to zvladli?myslim ci ste sa im venovali alebo ste museli stale lezat na posteli a nic ste nemohli s detmi robit???dakujem :)

lauritania

tina dakujem ! :-)

ja verím že to bude ok ,
že to zvládnem .. ja budem mať k tomu ešte nohy rozrezane , pozašivane a oblečený ten skafander len s otvorom na pipine :D , bude to zážitok , heheeee

tina691976

lauritania
neboj ved to nič nieje netreba si to tak pripušťať porod je horší :) ved sme dáke ženy zvládneme všetko a tá káva bude pekný bonus čo si všetko zvládla budem držať palce

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk