Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Olly-fa

Dakujem za povzbudenie, hlasim pokrok dnes som sa ucesala, a to som na opke bola stvrtok :) mam pocit ze aj ked rano to bolo este zle koli opuchu ze uz sa zacinam citit celkom fajn..kazda sme ina mozno u teba to bude tip top..a inak kedy a kam sa chystas?

marikamarika

Mirkaviki
Aj ja som chudokrvna a v pohode, aj doktorka co mi robila predoperacne povedala ze v poho, ze ono to tam secko je, hladiny kriticke nie su a keby boli tak sa pichne nejaka inekcia pred opkou
V dnesnej dobe pekari vedia uz vsetko dat doporiadku len naozaj treba byt zdrava..cize bud v klude, papaj vela ovocia a zeleniny mysli pozitivne a vsetko bude ok. Ja som bola chora, brala som antibiotika a na krvnych testoch sa to neobjavilo, pila som cviklovo jablkovu stavu, a citronovu vodu a bolo to v poriadku.

tina691976

olly-fa
no zvládam to fajn zatial som nemusela nič ťažké dvýhať ale ako doma všetko sa už dá a minerálky tie začnem nakupovať na buduci týžden :)ako budu mne ubiehať dni tak aj tebe sa to bude skracovať na tvoj velký termín neboj to zvládneš

doka

MIRKAVIKI,
ak ti idú brať tuk,tak určite tie gaťuše dostaneš-totiž oni sa dávajú proti opuchu,tak ako skafander pri prsiach :),určite ich nebudeš musieť mať 6 týždňov ako pri masívnej liposukcii,ale 2-3 týždne určite :)

tina691976

olly-fa
neboj moja ty budeš rovnako mobilná ako ja ty si tiež stej silnej kasty nestresuj už to máš o dva týždne myslím na teba

jajakarinka

Mirkaviki..............Ja zatial nemam inplantaty .....viem to preto lebo mi robili mastopexiu upravu prs a odrezali mi dvorce zmensovali mi ich rez som mala aj stredom prsnika smerom dolu k spodku prsa a este som mala rez ako ked zospodu vkladaju silikony a naozaj ma nic nebolelo toho sa bat nemusis

olly-fa

Ahojte baby,tie co mate tesne po op,drzim vam palce,nech bolesti a opuchy rychlo ustupia a nech sa tesite z novych krasnych prs. Citam vase prispevky a zacina ma chytat mierny stres :-) Ja som si hovorila ze to bude v pohode,ked som citala ako to Tina super zvladala a ked som ju po tyzdni od opky videla bola tip-top,no ale ako vidim,moze to byt fakt krute. Uz nech mam za tym... Tak sa drzte baby,nech ste cim skor fit :-)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk