Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

Matapazicka,

tak si ho davaj kazdych 8h, na treti den uz bude o poznanie lepsie, mozno uz lieky ani treba nebude. Kup si aescin na opuch, to si davaj 3x denne a teraz sa nemuc so slabym panadolom zbytocne

Matapazicka

Titten ja mám aj flector rapid predpísaný ten si chcem dat na noc. Tak vravíš ze bude uz len lepšie. Kedy sa budem cítiť aspoň trochu fit.

Titten

doka,

uplne ta chapem. Ja som sa nebala ani tak tej bolesti, ako narkozy ako takej.
MNe cukalo uz na konzultacke, lebo stale som si uvedomovala, ze raz to uspatie pride. Uz som aj pisala, ze naladovku mi nedali a tesne pred salou som skoro odpadla, len uz poznam stavy, tak som povedala, ze mi je nevolno, ledva som cestu na kliniku "bez plienky"prezila, hned som zachody zhanala, ma uplne prehanalo zo strachu.
Na sale jak mi pichli zilu, ze pani, moze vam byt zle, ale uz som zaspala a bolo. PO prebudeni euforia, ze som sa zobudila ok, ani bolest som nevnimala a lekar chodil pozerat, ze mam si preventivne pytat analgetika, a nenechat spustit silne bolesti. Bolo mi z narkozy aj nevolno, ale po par zvracackach uz ok. Je to stres, ale prekonas to a mas dobry pocit z novych prs potom na dlhy cas.

Titten

marikamarika,

ty si bola v interklinik, ci kde?
No, ta anesteziologicka riadna puchra. Jednak, ze viacerym doktori vraveli, ze od polnoci nejest a od rana nepit, tak co sa navazala nechapem. Najma robit pacientovi pred narkozou zbytocne dvihanie tlaku mi pride na mozog. Hlavne, ze uz to mas za sebou a dobre znasas

doka

MATAPAZICKA-gratulujem k novým prsíčkam :)
Baby,ja Vám všetkým úprimne závidím,ked čítam Vaše príspevky :)-tým,ktoré sú po,ale aj tým,ktoré sú pred...
Ja som na to slaboch :(-priznávam...
Rozhodnutá som asi 5 rokov-najprv,že si ušetrím-stalo sa-ušetrené mám viac ako 4 roky :))-bola som na konzultáciach-mala som aj termíny,ale vždy som na poslednú chvíľu cúvla-:(-dokonca už som bola aj na ceste na kliniku...
Ja neviem prekonať strach z bolesti-bojím sa,že tá bolesť je strašná a ja to nezvládnem-myslím bolesť po prebudení z narkózy-:(

Titten

katus25,

a to si si teraz vsimla, ci skor? Lebo ty si aj na kontroly poctivo chodila. Je to len odspodu vidno,ci aj spredu? Mas pocit, ze prsnik je nizsie polozeny, ci len tvarovo?

Titten

Matapazicka,

bolesti budu stale lepsie, ono ked budes poctivo analgetika si davat a nenechas to prepuknut na mega bolest, tak sa to da pekne znasat, polihovat, posedavat, obcas prejst par krokov/ H;avne, ze uz ti nie je nevolno, ja som tiez po narkoze vracala parkrat do vecera, potom uz to bolo fajn/

Mozes si pytat nieco proti zvracaniu, ak si este na klinike. No a k tomu panadol rapid, baby neurazte sa, ale mne to pride slabe....ja som sa pred opkou poinformovala a vyslovene som trvala, ze z kliniky neodidem bez predpisu na flector. Doktor mi strkal len predpis na novalgin, ale ja ze nie, aj flector chcem a stale som si svoje hudla. Obvodna sa mi nukala, ze ak by cosi trebalo, nech muza poslem po recept.
Cize ak si este na klinike, pytaj si ten flector, zaludok to dobre znasa a ulava trva az 8h.

Matapazicka

Ahojte baby. Som prvý deň od opky. Po narkoze mi bolo dosť zle. Chcem sa spýtať ze kedy začnú bolesti ustupovať ci mám čakať ze prídu ešte väčšie. Inak cítim dosť tlak na prsia. Dávam si pamadol rapid od bolesti.