Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lauritania

tina691976

waw! tak ty si to poriadne rozchodila ! aj ja chcem byť taka akčná , budem na teba myslieť ked sa budem snažiť fungovať ! ;)

tina691976

henka 88
tak to si si oddýchla královsky ja som už na druhý den varila pre mojich chlapou obed a po štyroch dnoch som už vysávala po byte :) som teras dvanásť dní po opke a makám ako raketa ja som to hned rozhýbala už som dneska cvičila pomaly aj nohy aj ked vrchný prsný sval cítim pri otváraní dverí ešte dosť ale tieto dvere su ťažké ako na bunkri tak sa ani nečudujem

lauritania

all

taktiež si myslim že je v pohode doniesť fotky , aby ma dr predstavu že čo vlastne chcete .
ja som tak prišla tiež s obrazkami stehien , hlavne že až ake velke jazvy nechcem .... atd ...

sestričky aj doktor vravel , že bolesť poraziť tym , že sa aj napriek bolesti začneme čo najviac hýbať , lebo vraj tu bolesť treba rozchodiť a skor ustupi ... no ja ešte neviem posudiť , zdá sa vam že to pomahalo ?
ja budem tiež určite prvá 2-3 dni len nežať nadopovana liekmi , ale potom mam v umysle to rozchodiť , po týždni chcem už sedieť niekde na káve :D :D :D - no , pozitivne myslenie , hihiii

lauritania

jajakarinka

- včera mi doktor /dr. Koperniech , zaúča sa u dr. Červena / odpisal na meil , ktorý som mu pisala cez týžden , ked som stresovala o velkosti imološov , kopirujem :"dobry večer su to len milimetrove rozdiely, určite 410 nepatrí ku nadpriemeru..je to naozaj veľmi bežná veľkosť ak to určil Červeň, určite to bude akurát emoticon " tak ma ukludnil.

už sa neham len prekvapiť , nejdem to už riešiť :D ale včera som si dala do sačku 410ml vody a vložila som si to do obyč.podprdy , na to dala triko , a nebolo to zlé :D :D :D , no samozrejme takto sa to porovnať nedá ...

myslím že chod do 375ml , kedže je to naozaj len milimetrový rozdiel ...

henka88

all
viete mi niektorá poradiť ako ste zvládali návaly kašľa po OP, čo naň, aby som sa zase nezadusila hlienmi, lebo mám ich dosť po narkóze, ale nemôžem ich vykašľať, lebo ma to hrozne bolí :(

henka88

marikamarika, bittersweet
tak ja som najradšej v kľude ležala, vtedy mi bolo najlepšie, prešla som sa jedine na wc (ale to máme dosť ďaleko :) a včera na kontrole som dr. hovorila, že som týždeň nikde nebola (nebola som ani schopná, lebo som si nevedela vchodové dvere otvoriť ešte) a bol trochu prekvapený, že som sa až tak šetrila, ale že mi to len mohlo prospieť. teraz sa cítim oveľa lepšie, hoci keď idem von, tak sa citím po chvíľke ako na túre. :)

henka88

hostelica
ja som ku každému doniesla riadny výber, aké prsia chcem a aké nechcem. :D takže dones, ty si platíš a vyberáš. zobrali to úplne v pohode, ani som sa nad tým nezamýšľala. :)

tina691976

hostelica
dones si aj svoje a pozri zároven aj jeho práce a porovnáš či su medzi aj podobné tvojej predstave neurazíš podla mna ved je to jeho práca

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk