Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mirkaviki

cukricka

takze antika nebol ziadny problem? bo ja som mala v tych papieroch napisane take tie vseobecne info a tam bolo ze treba vysadit, aj gelove nechty dole a ked som sa na ne pytala tak mi povedali ze staci z ukazovakov atd. tak som teraz uz z toho jelen

tina691976

katuss25
chcem sa opýtať to klesnutie bolo po čase alebo hned po opke vyditelné či je to nie nejakým námáhaním baby tu už mali rovnaký problém

katuss25

All...kocky som 2mes po opke mam 555 anatomicke jeden prsnik mam okruhly zo spodu druhy akoby klesnuty mate z tym niekto skusenost? Ja som zufalaa...

cukricka

Olly-fa mirkaviki

Antikoncepciu netreba vysadit. Ja som brala a v pohode. Ani mi nic nepichali ani tie pancuchy velke mi nedavali na op. Bola som u svehlika v ke.

henka88

sashinka1985
ok, dakujem, si ma upokojila. ja som si ich este vôbec nevidela, nemam davat dole podprdu, a som vzorna a poslusna :D nedavam dole. na 1.kontrole som lezala a nekukla som sa na ne, takze asi az na 2kontrole. ty vsetko ok?

olly-fa

mirkaviki

tak to asi kazda klinika k tomu zaujima iny postoj.. ja uz som z toho vsetkeho vôl... asi bude najlepsie ked sa kazda budeme riadit pokynmi toho svojho lekara :)

mirkaviki

olly-fa

no ja som citala toto na stranke svehlika: vo vseobecnosti antikoncepcia nie je kontraindikaciou pri operacii ci uz v lokalnej alebo celkovej anesteze len je potrebna zvysena pozornost a nejaka tabletka sa podava pred operaciou. a ani ta sestricka mi na to nic nepovedala tak uz som uplne zmatena.no inak ja idem 27. a menzes by mi mal skoncit 25.-26 tak dufam ze s tym tiez nebude problem

bittersweet

Marikamarika no ja to nahmatat moc neviem kedze mam furt bandaz a zajtra kontrolu. Tak dufam ze mi ju uz da dole a secko bude ok. Subjektivne je to dnes zase lepsie, uz sa posadim a daco zvladnem, len som neskutocne umordovana z toho nicnerobenia :) dr racz robi pekne prsia a ty si mala super zaklad tak urcite to budes mat nakoniec krasne! Mne sa zda ze tie prsia ked zmaknu a usadia sa tak posobia vacsie tym ze sa tie tkaniva tak uvolnia a rozlozia ako maju byt. Ale v zasade mas pravdu v tom, ze cokolvek lepsie ako lentilky, sak ja som viac ani nemohla:)

olly-fa

marikamarika

tak to si mala naozaj smolu na tu anesteziologicku :( mozno sa zle vyspala alebo mala kramy.... ved to je vseobecne zname,ze ked je rano op tak dopolnoci sa moze pit a jest. ja mam byt na klinike o 15-tej a jest a pit mozem do 10-tej.Ale ja budem preventivne len do 8-mej :-) Ale aspon ze vsetko ostatne prebehlo v poriadku. Viem sa vsak vzit do tvojej koze,pretoze takíto ludia vedia velmi znechutit vsetko... ale uz mas po,uz sa len tesit z prsicok. A dakujem za povzbudenie,verim tomu ze aj moje budu pekne :-)

olly-fa

mirkaviki

fuuu tak to su dost rozdielne info... antiku treba urcite vysadit! ja mam info ze 6 tyzdnov vopred alebo 4? teraz neviem narychlo ale urcite vysadit!co sa tyka fajcenia aspon par hodin pred op by sa nemalo fajcit aspon 6 hodin,aspon co som sa docitala a co sa tyka menzesu,to som sa extra pytala,lebo ja by som mala okolo 13-14 dostat a asi mi do 17 neskonci,a pan doktor mi povedal ze to nevadi. Ja si skor myslim ze je to potom pre tu zenu horsie ohladom hygieny,no ale budem sa podlit nech mam uz 17- teho po. Ja by som ti odporucila zavolat lekarovi ohladom tej antiky,lebo to nie je sranda..