Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

hostelica
ja som ku každému doniesla riadny výber, aké prsia chcem a aké nechcem. :D takže dones, ty si platíš a vyberáš. zobrali to úplne v pohode, ani som sa nad tým nezamýšľala. :)

tina691976

hostelica
dones si aj svoje a pozri zároven aj jeho práce a porovnáš či su medzi aj podobné tvojej predstave neurazíš podla mna ved je to jeho práca

hostelica

Ahojte, tie ktore ste po opke, myslite ze si mozem zobrat k lekarovi obrazky a fotky realnych prs ktore sa mi pacia aby som mu ukazaLa aku mam predstavu? Neni to divne? ..:D lebo predpokladam ze on mi ukaze nejake svoje práce , tak aby sa neurazil nebodaj :P

marikamarika

Bittersweet

Urcite ze nie, sak ja som tiez videla ze ked som sa posadila a sla na wc aj s pomocou tak mi natekalo cez dreny do tej flasticky a to som mala pomoc, strasne mi jej prislo luto este rz tie iste muky a strach boze chuda..
Ja mam len ten novalgin dala som si a zatial mi to staci. Uvidim ci sa mi to nepohorsi na vecer.

jajakarinka

Lauritania ......no veru nech uz to mame za sebou:-) juj to budes mat pekne. Stvorecky:-) no ty uz ich mas objednane a uz ides na opku ale ja stale vaham ci 350 alebo 370.....vsak v stredu uvidim co mi povie ....no ale uz ich musim objednat aj ja mne sa to tiez blizi......

lauritania

jajakarinka - mne navrhol najprv 385-395ml ale potom ešte premeral a navrhol 410ml , anatom ... že to tam krásne vmestí ... a povedal že to budu take 3,5-ky. a podprdu objednal 75D .

juj , tak ty si chudučká , 50kg :-) , to si viem na tebe viac predstaviť okruhle . bude to krásne !

nech už mame po tom !

jajakarinka

Tinizmus.......hmhmhmhmhmmmmm. to je zaujimave aj ja budem mat80C. a. 350ml gulate.....cim viac premyslam tym menej mi to mysli:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk