Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mata125

tina691976
dakujeeem..aj manzel vravel ze keby nevie ze som bola na opke tak by povedal ze su moje...a su uz mäkke

jajakarinka

Katus25..........prosimta aku velkost si si davala a pooperacnu podprdu mas aku velkost?mne idu dsvat 350 ml gulate vysoky profil a poopeacnu podprdu mam mat 80C....ze vacsie trojky budem mat ale ja si to neviem vobec predstavit ....ja viem ze na kazdej kocke to inak ukaze...dakujem za odpoved

zoe23

RUSH
podla mna mesiac je este skoro, pockaj este minimalne dalsie dva, kym sa vytvaruju, ja mam napr. projekciu tusim 5,1 a mne ten dekolt zas chyba :)

xyz03

zoja83

ahoj, foto v galerke zatial nemam...este nevyzeraju tak dobre ked ich odfotim a hlavne vidno to, ze jeden je vacsi a ze bradavky niesu v jednej rovine :( a na toto forum som pred opkou neprispievala skor som si len citala prispevky :) a vlastne hej raz som napisala ci ma niekto skusenosti s chiramed v ke, ale nikto nic tak som to nechala tak...

olly-fa

stephanie 18

Ahoj,musis poslat foto prs(bez tvare) na galeria@zoznam.sk a jedna baba ti posle instrukcie,ale musis najskor aj prispievat na fore! Ked to budes posielat napis do predmetu "silikonove prsia" a nezabudni napisat aj svoj nick,aby vedela o koho ide.

olly-fa

Lussinka

ja som si az teraz uvedomila,ze aj ty si v pondelok bola,ja uz mam tu z tychto mien hokej :D ze ktora kedy bola :-) takze vy ste boli s Norou spolu? no pekne :-) Drzte sa baby.

sashinka1985

Marikamarika,bitterswet

Blahozelamvam!!! Vitajte v klube prsatic. Najhorsie su take prve dva tri dni, potom to bude len a len lepsie. Teraz pekne oddychujte, zotavujte sa a hlavne teste z toho, ze uz mate nove prsicka:-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk