Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

marikamarika
ja som si zohnala flector bolo to celkom fajn ale ja som stabletkami kámoška ja to jem ako lentilky :)aj občas ked nebolelo tak som jedla keby začalo :) ale ja som to zvládala fajn len u mna bol ten tetí den najhorší pootm to už len ustupovalo aj cez den v pohode horšie bolo ráno ked sa to zlahu podvihlo do sedu vtedy bol ten pocit plnosti prs velmi intenzývny enboj to prejde ešte je príliš skoro

sashinka1985

Bittersweet

Nebojkaj, to, zemas opuch je normalne, niektore ho maju viac ine menej, niekto tyzden, niekto dva mesiace. Bandaz je dobra na opuchy co zmiernuje, zabranuje aj tomu, aby prsia nezacali nahodou krvacat,co je vsak mala pravdepodobnost. Verim, Ze sa ti v nej zle dycha, ale vydrz a v pondelok na kontrole ti ich da doktor dole a budes mat len pooperacnu.hlavne nestresuj,a nekontroluj sa! Oddychuj, zotavuj sa a nic neries. Keby si nemala nieco v poriadku, tak si ta doktor na noc este tam necha.vsetko bude dobre, uvidis.

Marikamarika
Aj mne doki povedal, ze nemam len vylihovat, ale snazit sa aj hybat a hlavne robit veci lavou rukou, lebo na lavom prsniku som mala opuch. Bola si spokojna so vsetkym? Anesteziolog bol v pohode ze?

marikamarika

Henka88, Tina691976
Mne sa tam nastastie nic nehybe len to boli cele to boli cely hrudnik plus teda stipe a pali, hlavne kde mi dren vyberal a zospodu kde mam rezy. Z vrchu je ta bolest, lezim uz tak teda sedim oddychujem nebudem vymyslat zatial nic nech ma nesvihne.
Tak dakujem baby ste ma ukludnili lebo ked som sla z nemocnice tak som sa celkom dobre citila a zas ma to rozbolelo. Nie zatial ziadne lieky na bolest, dostala som aj tak len novalgin neviem ci to staci...vy co ste mali?

tina691976

mata 125
no ja mám 400ml okruhla ale páčia sa aj mne nie su ani daleko ani blísko a zatial je tam opuch ale to som po opke len jedenásť dní tak to berem z rezervou ale konečne tam už niečo mám to je hlavné :)

mata125

tina691976
som pozrela tvoje foto..no mas ich pekne uz teraz len ich mas este dost opuchnute..neviem kolko si po opke ale peknu su..:) mne sa niektore okruhle velmi pacia inak...

tina691976

marikamarika
áno ja som jedenásť dní po op a tiež ked dlhšie niečo robým tak to páli alebo su také tlaky ale už som si na to aj zvykla držím palce nech sa skoro zotavíme

henka88

marikamarika
no a ked mi prestavali ucinkovat lieky od bolesti, tak som citila dosť výrazne aj jazvy, ako ma to reže. teraz ma už svrbia :) neviem, či užívaš tabl. od bolesti, ja som brala do pondelka.

henka88

marikamarika
gratulujem k prsickam. no, radsej sa setri, mne zase dr. povedal ze hlavne klud na lozku a ja som bola najradsej, ked som aj vylihovala. dnes po tyzdni sa citim uz ovela lepsie, teraz mam pocit ako by som mala tú svalovicu :) takže pichať aj mňa pichalo, aj sa mi tam niečo hýbalo, aj mi to vydávalo zvuk, ked som zhlboka dýchala :D, veľká ťažoba, najmä na ľavom prsku, ale po takých 4-5 dňoch to úplne prišlo a dnes sú už tichučko :) trošku opuchnuté, pravý trochu viac, ten mi príde aj taký ťažší. Takže vydrž, oddychuj radšej, občas sa prejdi, alebo posediačky oddychuj, aby aj telo malo dosť energie po takom zákroku. Veľa zdravia a radosti!

katuss25

Jajakarinka...pozri foto niesu megi a to mi dr chcel dat mensie anatomicke du ovela mansie ako okruhle ja by s este pristala viac :-)

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk