Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Ahojte baby,tie co mate tesne po op,drzim vam palce,nech bolesti a opuchy rychlo ustupia a nech sa tesite z novych krasnych prs. Citam vase prispevky a zacina ma chytat mierny stres :-) Ja som si hovorila ze to bude v pohode,ked som citala ako to Tina super zvladala a ked som ju po tyzdni od opky videla bola tip-top,no ale ako vidim,moze to byt fakt krute. Uz nech mam za tym... Tak sa drzte baby,nech ste cim skor fit :-)

mirkaviki

jajakarinka

to myslis tak ze to omnoho menej boli ako vkladanie dalsimi dvoma metodami? alebo len ze ta pooperacna podprsenka to tak nestiahne ze by to bolelo?

hostelica

no ja sa toho ako mi vídu testy fakt dost bojim bo pri mojom stastí mi nic nevíde dobre. a ty mas kde a kedy opku?ake ides mat?

bittersweet

no ja sa fakt bojim toho ze kedze som chudokrvna a ani krv nemozem darovat tak ze mi ani toto nevide dobre. ako dlho pred tymi vysetreniami si si ich zacala vybavovat ? bo ja rozmyslam ze na tie zakladne pojdem k mojej obvodnej, na sono niekde inde a potom vsetky vysledky zoberem ku anesteziologovi nech mi to da dokopy- moze sa to aj takto?kolko si za to vsetko platila?

bittersweet

Mirkaviki marikamarika ti dobre napisala ohladom predoperacnych, ked si mlads zdrava zena nema ti co zle vyst, dolezity je krvny obraz a zrazanlivost. Pokial neberies ziadne lieky a si zdrava nemas to mat preco zle, len neochoriet a nedostat herpes.

hostelica

mirkaviki

ahoj mňa trapi presne to iste..bojim sa ze ziadna opka ani nebude,lebo tiez som chudokrvna:(....a mali sme v rodine trombozu.tak neviem:(

jajakarinka

Mirkaviki......ked ti odreze dvorce a nadpat prisije tak to potom vobec neboli toho sa nemusis bat nebudes citit ziadne rezy a ani bolsti po operacii nebudes mat ...

bittersweet

Marikamarika ja to mam zas opacne, prave prso boli viac a pravu ruku viem ovela menej pouzivat:))) ale tak aspon viem ze je to normal lebo mne prave viac krvacalo tak som si uz vselico domyslala.

mirkaviki

marikamarika

dakujem za odpoved.....a myslis ze tie gatuse budem musiet mat aj ak mi budu brat pravdepodobne len trosku bo nic o nich mi doktor nespominal to som si domyslela len z tych prispevkov tu. no ja som chudokrvna preto sa dost bojim ze mi víde ze mam malo zeleza a s tym spojeny znizenu zrazanlivost.

marikamarika

Bittersweet

No presne, napraskana som ze keby tam neboli haciky aj zips tak to tu podprdu asi roztrha :)) a boli ma viac lave prso to sa mi zda a viac opuchnute..aj tu ruku nezvladam az tak pouzivat. Pravou si viem aspon hpavu posrabat ale tou lavou neviem skoro nic..snazim sa troska sa cez den unavit aby sa mi lepsie spalo, ale vela lezim, a chrbat kriste asi mi ho urve kym sa ako tak dam dokopy, no mne dr ma to zvihanie povedal ze tak cca po dvoch troch tyzdnoch ale tak ze do drepu a cez chrbat, lenze ta moja buchticka ma 17 kil tak to radsej nebudem skusat kym naozaj nebudem fit, radsej to teraz troska odlozim a nejak to vydrzime ako potom lutovat ak by som si ublizila..

Doka
Ahoj, no ja ma tiez porod za sebou prirodzeny a toto mi pride horsie, po porode ma sice bolelo telo ale aspon som sa vedela hybat ale takto..som dost imobilna, jasne ale kazda sme ina, jedna dobre druha horsie...ale naozaj sa to da zvladnut akurat cakat kym bude lepsie a dufat ze prsia budu podla predstav je hrozne...:)))