Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katuss25

Jajakarinka...pozri foto niesu megi a to mi dr chcel dat mensie anatomicke du ovela mansie ako okruhle ja by s este pristala viac :-)

marikamarika

Sashinka

Dakujem moja, uz som doma, dr mi povedal ze mam sa snazit aj nejako sa hybat nevylygovat furt v posteli aby som moc nepuchla a nebola mlandrava..
Neviem ci som to ale s tym pohybom neprehnala, doobeda som troska xhodila po byte cca hodinku dve a zas mam vyrazne bolesti, pali stipe ale aj svrbi..no slak ma trafi...

Baby je to v poho tusim ste pisali ze ked to pali a stipe aj doma..to asi este chvilu bude ze..dik za odpoved moje prsatice

jajakarinka

Olly-fa....no ved toto hm ja mam s toho zmetok:-) katus25......juj. riadnu velkost 555ml :-) ale tak ty si aj vysoka....no ja som zas stupel160cm:-) ja sa preto pytam lebo najskor mi chcel dat 370 gulate lebo mam siroky chrbat 90cm cez prsia potom sa dlho pozeral do tej jeho tabulky a povedal ze by som bola moc prsnata a tak mi dal 350ml gulate a ze potom budem mat v obvode prs96cm ...svoj zaklad mam take 2ky ale prazdne tak ja neviem teraz :-) ci to mam zmenit na tych 370ml alebo nechat tie 350ml:-) no ale v stredu ide segra do BB na zvacsenie pier k panu cervenovi tak pojdem aj ja a spytam sa ho teda co a ako ale sa citim aj trapne ze furt vymyslam:-)

tina691976

mata125
ved to je supr ked je to ako rpirodzené čo u mna si nebude ja mám okruhle a už teras je to viditelné ale nebanujem su velmi pekné urobené a čo som chcela to teras mám :)

bittersweet

Sashinka1985 dakujem, od rana som uz doma a da sa to cele vydrzat, len mam dost opuch tak mi dr este nechal cez popdrdu bandaz tak to hrozne tlaci. Musim na kontrolu uz v pondelok tak sa aj celkom bojim, aby vsetko ok bolo.

olly-fa

jajakarinka

Ahoj,ja mam zaklad podobny ako tina69.... implantaty idem mat totozne s tininymi a ona ma podprdu 80B a ja mam 80A :D a potom aby sme neboli z toho jelene..

mata125

tina691976
dakujeeem..aj manzel vravel ze keby nevie ze som bola na opke tak by povedal ze su moje...a su uz mäkke

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.