Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

lauritania

Tak to prijemne vyuzivas cas :-) nakupovanie handier nie je na zahodenie :-) ja som dnes odcestovala do prace na 15 dni a vratim sa az v sobotu 15.3. tesne pred op,takze nudit sa nebudem a potom budem mat tiez perno,lebo v tejto pakarni tu som posledny krat,tak musim po opke zhanat doma robotu,tak bude veselo :D

tina691976

tinizmus
pyžamo ani nezhánaj ajja som si dala tu námahu a pobehala všetky obchody nakoniec som volala na kliniku tak mi povedali že mi daju predoperačnu košelu ktoru budem mať kým nepojdem domou a boloo vyriešené nemusela som kupovať veci ktoré ani nevynosím

Sandritta

bittersweet,

Ja mam 330 anatom, tu prvu noc som nerobila nic ine len sa polohovala na elektrickej postely hore-dole, aj som si sadala na chvilocku, lebo som to nemohla vydrzat... Ale uz druhu noc som sa trochu vyspala, treba to len vydrzat, uz to bude len lepsie ;)

lauritania

gratulujem čerstvým prsaticiam !!!! už len nech čo najskôr ustúpia bolesti !!!!! každy deň bude lepší !!!

kamonika / oll-fa
:
najhorší deň a hlavne noc - bude ten deň pred opkou ! ja tiež stale na to myslím , ale snažim s azamestnávať inými vecami . ako - tak som si vyriadila dom , v práci som si dala všetko na poriadok , už som sa zbalila aj do nemky , a dnes som si spravila potešenie a ako " bolestné " som si nakupila niekolko handier :D ...takto zaháňa nervozitu ... :D :D :D

velkosť implantatov / rozhodovanie :

ako už poniektoré viete , mala som 2-dňovu depku , či tie moje vybrané impolše 410ml nebudu pre mna velké , ale už som sa ukludnila a nejdem to riešiť ... volala som dnes aj na kliniku , vyspovedala som sa sestričke a ona ma ukludnila , že to nebudu žiadne bomby , že 400ml je klasický štandart , ktorý sa dáva štihlym žiankam ,a žienkam ako ja ... že rozdiel medzi 285 a 410 je tak 2-3mm na obsah .. a taktiež že je velky rozdiel 410okruhly ímploš a 410ml anatom imploš , anatom je o niečo menší , akoby cca 50ml ...takže už som kludnejšia ... dufam , že budu podla mojich predstav ...

bittersweet

Sandritta dakujem, 330, viac sa mi vraj nevojde. Mam podprdu a cez to silnu bandaz, boli to! Akurat sedim v kresle, vsetko boli a neviem si najst polohu.

bittersweet

Caute baby, hlasim ze som prezila, je to cele pekne hnusne! Bolesti sa daju s tabletkami prezit, ale ta imobilita a bolesti v chrbte nic moc! Zatial mi dost ide do drenov, tak hadam to ustane.

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk