Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Bittersweet

Moja nebojkaj nic bude dobre, ja citim ze som cim dalej narvana v tej podprde vuac a viac..asi tiez uz opucham..a bolesti mam velke cele poobedie.

Sashinka
Vies co moja ja som mala zenu, amesteziologicku prve co bolo ked zamnou dosla (ja uz som bola v tej predoperacnej miestnosti, napichnuta, osatena v sexi koseli a capici vyklepana jak osyka) a zacala na mna tak sprudka a zlostne ze kedy som jedla naposledy. Ja na nu kukam ze no vecerala som o osmej len rybu a salat a o pol noci som pila este vodu. Zacala po mne vykrykovat ze to neviem ze ked idem rano na operaciu nesmiem jest a pit od siestej poobede? Ja kukam na nu ze prepacte ale riadila som sa tym co je v papieroch, a ked som vcera volala so sestrickou ohladne podrobnosti k opke povedala mi riadte sa papiermi..no vies si predstavit jak som sa citila ze konec uplne vyklepana som sla na salu a ked mi napojili tep tak ona ze co sa bojite nemusite sa bat a konec viac si nepamatam..ale inak sluzby super, sestricky boli bohovske, vecera no prezila som to ale sestricka mi potom napravila chut vyzivkami a croasantmi. Rano kavicka, pomahali mi vnoci na wc a secko...postel mi polohovala kazdou chvilkou..spokojna som bola

Tinizmus

lauritania
asi by si si mala bloknut net :D :D
pozri - ja som "mensia" ako ty, co sa tyka rozmerov a idem do 420 okruhle a fakt sa mi to nezdalo vela.. frajer by dokonca prijal aj vacsie ;) ale tak samozrejme, ze rozhodnutie je moje :)

lauritania

ahojteee , tak ja stale stresujem aby moje prsia neboli velmi velke /410ml - anatom , teraz mma prazdne dvojky /m, ale podla usudeni a foto z galerky , to vyzera že väčšie budu viac ako normal ... ja sa už z toho zblaznim , aj ked ma sestrička upozornila že to bude akurat ... dnes som sa merala tak mam miery : cez prsia 89cm a pod prsiami 77cm , ked som si obliekla 2 podprdy push-up :D tak som mala obvod cez prsia 95cm , dala som na to tričko - boli väčšieale v tom tričku to bolo fajn ...no zrejme už nič nenavymyšlam ked v utorok je oka a silikony už su na klinike ... už len veriť že budem spokojna ...

katus25
555ml ? možem vidieť foto? máš v galerke ? a zaklad si mala aký ? to by ma velmi zaujimalo ...

jajakarinka - zda sa mi že mame rovnake /podobne , možno pár cm rozdiel / miery ak som sa dobre dočitala ... mam 166cm , a 56lg , cez prsia 89cm a pod prsia 77cm , a tebe navrhol 350ml a že budu velke ????

ja som u tojo tiež jeleň !
už som si prisahala že nejdem už obkukovať fotky , a stale šaliem :D

henka88

marikamarika
ja som mala doma aj flector, ale v nemocke mi dávali novalgin, aj dr. mi ho predpísal, tak som užívala iba ten. a zaberal mi, takže flector som vôbec nevyužila. potom na 3-4 den som si už dávala občas len paralen, lebo mala som k večeru vždy zvýšenú teplotu.

zoja83

xyz03
no dufam ze to budes mat dobre...skoda ze si nedala foto do galerie videla by si pracu aj inych lekarov a urobis si usudok ....ja som s nimi sobre skusenosti nemala :(

tina691976

marikamarika
ja som si zohnala flector bolo to celkom fajn ale ja som stabletkami kámoška ja to jem ako lentilky :)aj občas ked nebolelo tak som jedla keby začalo :) ale ja som to zvládala fajn len u mna bol ten tetí den najhorší pootm to už len ustupovalo aj cez den v pohode horšie bolo ráno ked sa to zlahu podvihlo do sedu vtedy bol ten pocit plnosti prs velmi intenzývny enboj to prejde ešte je príliš skoro

sashinka1985

Bittersweet

Nebojkaj, to, zemas opuch je normalne, niektore ho maju viac ine menej, niekto tyzden, niekto dva mesiace. Bandaz je dobra na opuchy co zmiernuje, zabranuje aj tomu, aby prsia nezacali nahodou krvacat,co je vsak mala pravdepodobnost. Verim, Ze sa ti v nej zle dycha, ale vydrz a v pondelok na kontrole ti ich da doktor dole a budes mat len pooperacnu.hlavne nestresuj,a nekontroluj sa! Oddychuj, zotavuj sa a nic neries. Keby si nemala nieco v poriadku, tak si ta doktor na noc este tam necha.vsetko bude dobre, uvidis.

Marikamarika
Aj mne doki povedal, ze nemam len vylihovat, ale snazit sa aj hybat a hlavne robit veci lavou rukou, lebo na lavom prsniku som mala opuch. Bola si spokojna so vsetkym? Anesteziolog bol v pohode ze?

marikamarika

Henka88, Tina691976
Mne sa tam nastastie nic nehybe len to boli cele to boli cely hrudnik plus teda stipe a pali, hlavne kde mi dren vyberal a zospodu kde mam rezy. Z vrchu je ta bolest, lezim uz tak teda sedim oddychujem nebudem vymyslat zatial nic nech ma nesvihne.
Tak dakujem baby ste ma ukludnili lebo ked som sla z nemocnice tak som sa celkom dobre citila a zas ma to rozbolelo. Nie zatial ziadne lieky na bolest, dostala som aj tak len novalgin neviem ci to staci...vy co ste mali?

tina691976

mata 125
no ja mám 400ml okruhla ale páčia sa aj mne nie su ani daleko ani blísko a zatial je tam opuch ale to som po opke len jedenásť dní tak to berem z rezervou ale konečne tam už niečo mám to je hlavné :)