Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Bittersweet,marikamarika

Kocky o ktorej vam to mam rano drzat palce? Aby som vam nezacala, ked uz budete mat davno po :-) este si tiesvoje riadne obzrite, pomojkajte si ich a pekne sa s nimi rozlucte, lebo zajtra uz budete mat nove krasne prsia!

Marikamarika
To hrdlo si asi nahovaras:-) neboj, nic ta neboli, mozno trosku bude brusko od strachu, ale aj to prejde pri myslienke na to, co v podprde budes mat potom :-)

Tesim na vase dojmy, fotky!

marikamarika

Sashinka

Dakujem moja, tiez ma u troska chyta panika ale len jemne zatial :) ale mam pocit ze ma zacina skret hrdlo neviem ci uz si to nevsugerovavam sama :))) ideme s Bittersweet naraz a dam hned vedet ako sa bude dat :)

mimah

Doka
Ja som isla druhy krat presne po roku, ale preto, ze som nemala dost tuku, aj teraz by som isla hned, kym nie je este take teplo, ale necham to az na zimu, snad do vtedy nieco priberiem :) A ty isla po zakroku tiez hned domov, alebo si lezala v nemocnici?

sashinka1985

Bittersweet, marikamarika

Kocky moje, zajtra sa mi drzte, moc vam drzim palce, myslim na vas. !!!!
Potom sa hned ako budete moct,ozvite.

All

Dnes som mala tretiu kontrolu, doky povedal, ze si mam masirovat prsia stale aj jazvy, lebo ich mam tvrdsie stale. Mozno blba otazka, ale kedze som bez chlapa, ako si ich masirujete vy? A mam nosit elasticku podprdu, dokym nezmaknu. Vy nosite aku elasticku? Skafander?Dalsia kontrola je o 6 Tyzdnov. Kocky od doktora racza- to ste mali aj vy takto kontroly?

katuss25

Titen...moc dakujem pochvala od teba potesi:-)no poviem ti ze sa mi mali este dufam ze sadnu a budu este lepsie a ked dam push up tak budem mat aj dekolt vacsi ale ci zozeniem push up E NAOZAJ NEVIEM:-(

LoTina

angie77
Ďakujem, potešila si ma :-, už som si myslela, že mi to ide nejak divne dávať :-)
jajakarinka
Som na teba zvedavá :-). Ja som to ešte akosi nestihla, ale hádam do konca týždňa :-). Mám veľa práce, tak to tu ani nestíham sledovať :-)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk