Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cokoladka55555

SimonecQa-Daakujem ti velmi, urcite si dam aj ja zvacsit.Na buduci tyzden idem na konzultaciu cize velmi sa tesim este jedna vec by ma zaujimala prsia si si dala robit v BA?

cokoladka55555

SimonecQa-Daakujem ti velmi, urcite si dam aj ja zvacsit.Na buduci tyzden idem na konzultaciu cize velmi sa tesim este jedna vec by ma zaujimala prsia si si dala robit v BA?

cokoladka55555

SimonecQa-Daakujem ti velmi, urcite si dam aj ja zvacsit.Na buduci tyzden idem na konzultaciu cize velmi sa tesim este jedna vec by ma zaujimala prsia si si dala robit v BA?

cokoladka55555

SimonecQa-Daakujem ti velmi, urcite si dam aj ja zvacsit.Na buduci tyzden idem na konzultaciu cize velmi sa tesim este jedna vec by ma zaujimala prsia si si dala robit v BA?

Simonecqa

Cokoladka- jasne ze mozes mat vacsie len to neber podla velkosti ze 2ky alebo 3ky. Ja som bola plocha jak doska stale podprsenky Acka a podla merani mi doktor povedal ze mozem si dat az 400cc co som skoro odpadla ze "bomby" .mam asi 50kg a 168cm tak som nechapala. Nakoniec som sa rozhodla pre 325cc povedal ze to bude super aj ked budem deti mat.Ale teraz mam uz 2 mesiace po a mala som si dat aspon 350cc heh to sa nezda:)

cokoladka55555

Baby prosim vas chcela by som sa vas spytat,som velmi plocha prsia nemam skoro ziadne, chcela by som si dam zvacsit prsia asi tak na C,cize 3jky .Mate stym skusenosti? lebo niektore baby tvrdia ze sa to nedá ze max 2jky a niektore zas tvrdia ze neni problem ze podla toho aky lekar to robí Dakujem pekne za kazdu odpoved ;)

doka

Wenushka,

ahoj,ja som bola v utorok na kontrole po mesiaci-všetko OK-takže už nemusím prísť :),prsia sú už celkom ako moje :)),tá bolesť je v poriadku,je som mala také chvíľky bolesti,alebo skôr pichnutia,rezania asi po 3 týždňoch,ale prešlo to.Ešte je to krátko po opke...Kedže už môžem postupne začať nosiť nové podprdy-tak som bola kúpiť aspoň jednu :)-ufff,problém riadny zohnať veľkosť 75E...Prsia sa stále ešte usádzajú,tak zatiaľ neivestujem majlant na podprdy :))

bobcatko173

Simonecqa

Ahoj, odporúčaná doba nosenia pooperačnej je 6t. takže si myslím, že už by nemal byť problém :) ja som po 6t už normálne začala nosiť podprsenky aj s kosticami..

Simonecqa

Ahojte! Mam otazku- dneska mam presne dva mesiace od augmentacie pod sval. Nevie niektora zvas ci by som uz mohla nosit normalnu podprsenku ked by som znej vybrala kostice? Ci musim cakat az do tretieho mesiaca? Dakujem za odpoved