Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

Sashinka1985 ideme obe prve, neviem kedy zacne marikamarika, ale ja sudiac podla henky88 niekedy medzi pol9-9. Uz nech to mam za sebou a hlavne uspesne!:)

henka88

marikamarika
drzim ti zajtra moc moc prsty!!! nech to vsetko vyjde a rychlo ubehne a vytesujes sa z prsicok! drz sa a daj potom vediet, ako si dopadla. vela stastia.

bittersweet

Sashinka1985 ideme obe prve, neviem kedy zacne marikamarika, ale ja sudiac podla henky88 niekedy medzi pol9-9. Uz nech to mam za sebou a hlavne uspesne!:)

doka

MIMAH,
ja som nocovala na klinike :),lebo som strašný bojko :)) a vydupala som si celkovú anestézu,pretože ma ženy po liposukcii strašili,že to veľmi bolí a ked to nevydržím na sále,tak mi ten tuk neodsajú... Tak pre istotu :)

sashinka1985

Bittersweet,marikamarika

Kocky o ktorej vam to mam rano drzat palce? Aby som vam nezacala, ked uz budete mat davno po :-) este si tiesvoje riadne obzrite, pomojkajte si ich a pekne sa s nimi rozlucte, lebo zajtra uz budete mat nove krasne prsia!

Marikamarika
To hrdlo si asi nahovaras:-) neboj, nic ta neboli, mozno trosku bude brusko od strachu, ale aj to prejde pri myslienke na to, co v podprde budes mat potom :-)

Tesim na vase dojmy, fotky!

marikamarika

Sashinka

Dakujem moja, tiez ma u troska chyta panika ale len jemne zatial :) ale mam pocit ze ma zacina skret hrdlo neviem ci uz si to nevsugerovavam sama :))) ideme s Bittersweet naraz a dam hned vedet ako sa bude dat :)

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk