Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

tomyum1 dakujem moja, napisem len co budem schopna!:D idem prva, no nech to uz mam za sebou, lebo toto je ako cakanie na popravu.

henka88 je to znechucujuce a to nagor patri urcite k top. a ake blaboli okolo kontraktury ma v oficialnych brozurach.

Ada 77

tina691796,
v lete sa vyhovorím že mám perfektnú push-up alebo na prípravok maliny-slim.Však reklamu majú všade....

tina691976

ja chodím tiež inkognito u mna to nezistili ani moji rodičia teras sa to ešte skryť dá ale v lete už nie

Ada 77

lauritania
ahoj,ja mám 440 ml anatomické mentor a vôbec sa mi nezdajú veľké.Aj keď mám oblečenú tenšiu mikinu nikto si nič nevšimol a inak mám 170 cm/60 kg.

lauritania

olly-fa

vdaka za reakciu . áno , u nas je to tiež tak , manžel mi už chce vypojiť internet , lebo večne surfujem a obkukujem prsia :D :D :D

mám 166cm , 55-56kg , pod prsiami cca 75cm , a momentalne mám také ô prázdne " dvojky ...

navrhnuté 410ml Eurosilikon anatomicke

napisala som správu dokimu , že mam obavy či nebudu velké .... uvidim či stihne odpisať ... no aj sa hanbim že som mu pisala , si pomyslí o mne že nejak velmi vymyšlam .. lepšie by bolo keby neodpisal a nebudem vymyšlať ...

zrejme to bude ok , ved 385ml a 410ml nie je taky velky rozdiel !

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk