Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

bittersweet,

Vitaj v klube prsatic ;) Neboj, kazdym dnom Ti bude lepsie, ta prva noc je najhorsia. A mas bandaze ci mas uz skafander? Mne dali tu podprdu az druhy den, ta bandaz mi strasne stahovala chrbat, strasne ma bolel, ale s tou podprdou sa mi dost ulavilo. A vsetko prebehlo dobre? Ake Ti dal nakoniec?
Drz sa, najhorsie si uz prezila :)))

bittersweet

Caute baby, hlasim ze som prezila, je to cele pekne hnusne! Bolesti sa daju s tabletkami prezit, ale ta imobilita a bolesti v chrbte nic moc! Zatial mi dost ide do drenov, tak hadam to ustane.

henka88

all
baby po, kedy tie prsia zrastú? ja mám pocit ako keby som tam mala stále len niečo nalepené a držané tou podprdou. A zdajú sa mi väčšie a dosť mi zavadzajú :(

henka88

Tinizmus,
ja som si poradila bavlneným svetríkom na gimbíky, ktorý aj teraz vynosím a kraťasky k tomu som si zladila :) Ale v nemocnici som bola iba v podprde, na sálu som v ňom jedine šla.

henka88

Ja som týždeň po, dnes si už ani moc nepamätám na tie hrozné chvíle tesne po, kedy som bola prekvapená, že je to takýto druh bolesti, lebo z popisov som si predstavovala iné. Baby spomínali že to je ako svalovica, ale to mi príde také skôr teraz, ale tá bolesť po mi prišla úprimne skôr ako by mi niekto polámal rebrá a pri tom mi riadne sfačoval aj prsia. Ale nemusíš sa báť, lebo keď ti dajú tabl. od bolesti tak sa to dá zvládnuť a budeš len cítiť takú bolesť, ktorá sa vydržať dá. Tiež je dôležité, či ideš pod sval alebo pod žľazu, lebo niektoré baby písali, že to veľmi fajn zvládali. Ale ja som skoro týždeň nefunkčná, bolesti nemám, ale nedá sa mi pohnúť hornou časťou a mám pod sval. Ale každým dňom to bude lepšie. Najhoršie sú potom zmeny polohy. Tabl. od bolesti som užívala 3 dni, to už vycítiš, že sa to začína stupňovať. Ale pre mňa osobne nebola hrozná ani tak tá bolesť, nesťažovala som sa nejako, ako skôr taký psychický stav - výčitky, čo som si to spravila a tá imobilnosť.

Matapazicka

Ahojte baby.
Tak uz sa mi to blíži v sobotu idem a dosť sa toho bojím. Baby ktoré máte skúsenosti. Dá sa ta bolesť k niečomu prirovnať. Je to horšie ako cisársky

Lila22

Ahojte Dievčatá,

tie ktoré už máte po, viete mi povedať či sa operáciou prsia aj zdvihnú, alebo len zväčšia?

Tinizmus

Damy, tiez som na vas dnes myslela, velmi sa tesim na fotky !! :)

Baby, taka mozno zvlastna otazka pre tie, ktore uz mate po - kupovali ste si pyzamo na gombiky ? ak ano, kde ? a naaaahodou, ak je nejaka ako ja, ktora to nenosi a nepaci sa jej to - nechcete ho predat ?

diiik :)