Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Susy1982
Vsetko som uz popisala na tomto fore. Mozes kuknut moje prispevky. Ale v skratke. Po 6 mesiacoch som isla reklamovat s svojmu doktorovi obrovsku medzeru medzi prsiami. Ten sa vyjadril, ze ine to u mna ani nebude, nakolko mam prepadnuty hrudnik atd. a kazda sme ina a mam aj siroku hrudnu kost. Nedalo mi to a isla som si pre nazor aj ineho doktora. No a tem mi potvrdil, ze dobre to nie je, aj ked o mojom doktorovi sa vyjadril, ze je vyborny operater. Este sa mam prist ukazat cca o 4 mesiace a potom dohodneme termin. Chcela by som cez zimu. Dufam, ze termin dohodneme.

olly-fa

lauritania

ahoj,ja ti sice nepomozem s fotkami,lebo ja som este pred,ale chcem ti povedat,ze ta uplne chapem,ze si neista.Ja som tiez videla nespocetne mnozstvo fotiek a uz mi z toho zacalo hrabat,muz sa mi uz smial,ze ani nemusim ist na opku,ze mi narastu uz z tolkeho pozerania :-) No co som s tymto vsrtkym chcela povedat? :-) Asi len tolko: neboj sa budes to mat super urcite..400-420 ml su nie az take velke,aj ked pravda je ze velke alebo male je subjektivny nazor :-) ja osobne idem mat 400 ml VP ES,moja vyska 170 vaha 60 kg a pod prsami mam 78 cm,ja si myslim ze na moju postavu akurat,neviem ake mas ty rozmery??? mas to niekde pisane? nehladala som :-)

Bambullina

Dievčata občas vas čitavam
...čo sa tyka tej asymetrie tak foto Andery jarovej na titulnej stranke playboya jasne hovori že prsia ma nerovnake z dolnej strany je vyrazne vidiet ze ma jeden prsnik nižšie ako druhy a nič si z toho nerobi,prave naopak tym je ina ako ostatne......

lauritania

kočky , ešte raz sa pripomínam :
ozvite sa ktore mate anatom 400-420ml anatomické !!!! ja mam navrhnuté 410ml , a mam obavy že budu pre mňa velké ! chcela by som nejaké foto vidieť , ktore mate taku velkosť a aký ste mali zaklad ... začínam cúvať , totalne som zblbla ...mám týžden pred opkou a vymýšlam ... a čím viac surfujem po nete , tým som viac zmätená .... predoperačná horúčka ...

mimah

Doka
Zistila som to uz po 2 tyzdoch a uz po mesiaci uplne, v takej velkosti ich mam vlastne doteraz. Neviem ako to bude u teba,ja mam dobry metabolizmus,ale aj tak som necakala ze to pojde tak rychlo,ale aspon ze teraz je to ustalene :-)

Susy1982

Nena

a tu reopku co si spominala ,tak kedy mas v plane ist na nu?Alekar co ta operoval ten ti na to co povedal? Je to smutne cim vsetkym si niektore baby musia presjst ku vysnivanym ,bezproblemovym prsiam.Drzim peste,nech to v buducnosti dopadne uspesne.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk