Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomyum1

Xyz
Mala si pred op nejaku asymetriu?
Prsko na ktorom ti robili reviziu vycistili a je nom mensi opuch, druhe musi vstrebat pooperacnu tekutinu, daj im cas, upravia sa. Co hovori dr na to?

marikamarika

Slniecko

Dakujem moja :) ideme naraz s bittersweet, tak budeme dve v jeden den aj cas akurat kazda inde. Dnes posielam predoperacne mailom a cakam od nich instrukcie.
Uf ale uz sa tesim aj zacinam chviet

Nena1

assabloy
mas velmi pekne prsia. Neries asimetriu. Nemas ziadne komplikacie a dekolt mas nadherny. Prsia pekne pri sebe. Viem, casom prichadza kriza z nedokonalosti, ale vsetci sme ovplyvneni mediami, reklamou. Depka prejde! Uvidis ;-) Aj ja som prezivala taketo nestastne stavy cca po 5-6 mesiacoch. S tym rozdielom, ze ja na reopku musim :-( Mne dokonca implantaty neprirastli k telu a fyzicky ma to obtazuje. Uvidis, co na to doktor, ale urcite sa nestresuj a netrap sa koli nejakej asimetrii. Nestoji to za to. Hlavu hore!

xyz03

tomyum1...Ahoj, tak ja som bola operovana v Ke chiramed a operoval ma pan doktor Magdo..inak mam okruhle 330 HR nagor...ja som teraz 5 tyzden po opke a na ten prsnik co mam vacsi stale svietim biolampou, brala som aj wobenzym tak neviem ci to je opuch...snad sa to este upravi a budu rovnake...inak aj bradavky mam v rozdielnej vyske

tomyum1

Xyz
Ahoj, mne sa stalo presne to iste co tebe, na druhy den po opke krvacanie, musela sa robit revizia. Kde si bola operovana u ktoreho dr? Mas rovnake impl?
Opuch moze byt aj 10 tyzdnov tak este pockaj...

mimah

Doka

Ja som mala, vola sa to tusim umele stehy, to bolo iba prelepene takymi malymi naplastami a dobre to drzalo, ale na niektorych miestach mi to je este teraz vidno, take male jazvy, ale nis strasne. A kolko musis nosit tu bielizen? Ja som to mala 2 tyzdne a po 10 dnoch som uz opatrne cvicila a vtedy som to mohla vyzliect.

xyz03

slniecko83...ahoj, no neviem ci tomu este mam davat nadej lebo lavy prsnik mam viditelne vacsi a pochybujem, ze by tam bol nejaky opuch a zase ten pravy mam vyssie a je o dost mensi :( este, aby som upresnila den po operacii v tom pravom prsniku nastalo krvacanie takze ma museli opat operovat...

slniecko83

Xyz03

Ahojky tiez mam podobny problem ako ty. Mne ten rozdiel vidiet tiez zo vdetkych sttan a aj zo spodu. Ja dom mesiac po opke a tak mi nezostava nic ine ako cakat. Doktor povedal ze to moze trvat aj 3 mesiace a tak tomu este davam nadej a tak si myslim ze aj u teba by sa to mohlo upravit

slniecko83

Assabloy

Ja nosim ten pas takto na vrchu prs si ho zlepim,na pravej strane si ho pripnem zicherkou o tamienko aby mi tlacil vrch praveho prsnika pretoze tam mam opuch ale ja pochybujem ze to je opuch a tu druhu stranu cize lavu si pripnem pod lavim prsnikom,tak krizom cez stred pod lavy prsnik. Mnr to tak doktor ukazal ako to mam nosit ty mas tie prsia pekne gulate ale ja mam jeden gulaty a druhy taky ako keby bol anatomicky aspin mne to tak ptipada ked ho mam zvrchu opuchnuty,aj je tak vyzdie polozrny a aj bradavky nemam tim padom v jednej rovine,no nie som spokojna,uvidim casom a ked sa to nespravi tiez to budem riesit. Ked som bola na kontrole doktor povedal ze implantaty su ulozrne spravne v jednej rovine,alr nechapem ako to moze vidirt pretoze jeden prsnik je vyzsie ako druhy

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk