Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

baby čo su nové fotky naozaj máme každá iné ale velmi pekné na každej to vyzerá ináč vela spokojnosti želám

sashinka1985

Kocky prskamate krasne, kazda z vas ich ma uplne ine a pekne.je neuveritelne, ako dokazu zmenit postavu.

Katuss25
Aj ty ich mas super, teraz som kukla ajttvoje. Su ako tvoje.

Avaya
Ty mas velkost a znacku ako ja. Chcem sa ta spytat, mas ich uz uplne makke? Spojis ich rukami k sebe?ja som po7tyzdnov, ale Este ich makke nemam, mam ich stale masirovat.inac, mas ich velmi pekne

doka

NADENA,

ja som bola na prvú konzultáciu 14.2.-valentínska :),to bolo v piatok-vtedy sme sa videli prvý krát-a dohodli sa :)-telefonicky mi vybavil na pondelok bez čakania !!!-komplet predoperačné-vrátane sona a v utorok sme sa videli ráno o 6,30 pred opkou :))-takže asi tak v skratke-na sále pred opkou to bol posledný človek,ktorého som videla a ked som otvorila oči po-tak to bol zase on,ktorého som videla prvého na svojou posteľou :)))

nadena

doka ahoj a ako si bola spokojna?viem ze robi zvecsovanie prs aj vlasnym tukom..tato metoda ma zaujala len sa bojim ze by mi nemal co odsat :)) ako dlho sa k nemu caka??

zoja83

assabloy
pozeram ze ti dali aj rozdielne implantaty a moc to nepomohlo ...asymetria ti ostala ak spravne chapem ze do mensieho prsnika ti davali tie 375m

zoja83

Nena1
co ti dr odporucil ..mslim dr Cerven?u teba tak najskor sirsie implantaty aby sa vyplnila ta medzera siroka nie?inak s tebou suhlasim co si napisala assabloy....

baby ked sa clovek zamysli nad tym ake su povodne prsia prirodzeneved skoro kazda zena ma jeden prsnik vacsi druhy mensi a taktiez ma asymetriu a neriesime to ...ja po tych vsetkych operaciach budem rada ze budu aspon vyplnene....

assabloy,suhlasim s nenou ,prska mas krasne aj v podprde ,nemas komplikacie moc by som to neriesila,myslim ze asymetriu si mala vyraznu aj pred tym a ked tak sa mali dat teda asi rozdielne imlantaty,ty si bola u Svehlika ci u koho operovana?

bittersweet

Sashinka1985 ideme obe prve, neviem kedy zacne marikamarika, ale ja sudiac podla henky88 niekedy medzi pol9-9. Uz nech to mam za sebou a hlavne uspesne!:)