Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

marikamarika
drzim ti zajtra moc moc prsty!!! nech to vsetko vyjde a rychlo ubehne a vytesujes sa z prsicok! drz sa a daj potom vediet, ako si dopadla. vela stastia.

bittersweet

Sashinka1985 ideme obe prve, neviem kedy zacne marikamarika, ale ja sudiac podla henky88 niekedy medzi pol9-9. Uz nech to mam za sebou a hlavne uspesne!:)

doka

MIMAH,
ja som nocovala na klinike :),lebo som strašný bojko :)) a vydupala som si celkovú anestézu,pretože ma ženy po liposukcii strašili,že to veľmi bolí a ked to nevydržím na sále,tak mi ten tuk neodsajú... Tak pre istotu :)

sashinka1985

Bittersweet,marikamarika

Kocky o ktorej vam to mam rano drzat palce? Aby som vam nezacala, ked uz budete mat davno po :-) este si tiesvoje riadne obzrite, pomojkajte si ich a pekne sa s nimi rozlucte, lebo zajtra uz budete mat nove krasne prsia!

Marikamarika
To hrdlo si asi nahovaras:-) neboj, nic ta neboli, mozno trosku bude brusko od strachu, ale aj to prejde pri myslienke na to, co v podprde budes mat potom :-)

Tesim na vase dojmy, fotky!

marikamarika

Sashinka

Dakujem moja, tiez ma u troska chyta panika ale len jemne zatial :) ale mam pocit ze ma zacina skret hrdlo neviem ci uz si to nevsugerovavam sama :))) ideme s Bittersweet naraz a dam hned vedet ako sa bude dat :)

mimah

Doka
Ja som isla druhy krat presne po roku, ale preto, ze som nemala dost tuku, aj teraz by som isla hned, kym nie je este take teplo, ale necham to az na zimu, snad do vtedy nieco priberiem :) A ty isla po zakroku tiez hned domov, alebo si lezala v nemocnici?