Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tinizmus

Miska_06
A aky mas zaklad a miery? Ja som sa od prvej konzultacie posunul z 360-390 na 420ml a caka ma tretia hehe . termin mam sice az v aprili,ale tiez mi zavina trosicku lepit :) avsak ked si predstavim ten vysledok,tak sa neviem dockat :)
Ku komu ides?

Miska_06

Ahojte. Hlásim sa po dlhšej dobe. Termín opky mám nakoniec 10.3., takže už sa to blíži. Dnes ráno som bola na odberoch, ja dúfam, že všetko bude v poriadku. Minulý týždeň som absolvovala druhú konzultáciu a som prekvapená. Rátala som niečo okolo 300 ml imploše, vtedy mi to doktor neurčil. a Teraz, že mám rátať okolo 390-440ml. Zdá sa mi to veľa, keďže mám aj svoj základ. Ale vraj sa toho nemám báť :D podľa doktora. A zhodli sme sa na guľatých. Inak ako sa to blíži, tak sa každým dňom bojím viac a viac, že by som aj vycúvala z toho. Strašné so mnou.

jajakarinka

Assaabloy......je mi velmi luto aky mas problem ale skus napisat a poslat fotky dr.cervenovi alebo tomu jeho jednemu asistentovi robi s nim uz dlho a je velmi sikovny ak chces ja ho mam v priateloch na facebooku dam ti jeho meno a priezvisko a kludne mu napis je strasne ochotny ....

assaabloy

mate niekto tip ako nosit ten pas aby mi tlacil iba na ten jeden prsnik ..ja som skusila ho posuvat, ale ak niekto ma nejaky trik poradte mi prosim :)

assaabloy

Slniecko83
nasadila som si hned pas troska tak sikmo ako sa dalo, aby mi tlacil prsnik dole. ja to nejako zmaknem ;) daj vediet ak budes mat nieco nove, moze to pomoct aj mne co by som bola velmi vdacna

assaabloy

lauritania
ak mas moznost ist do vacsich, chod a nevahaj,verim tomu ze neolutujes. je tu vela nazorov ze pod cca 410 nejdu dievcata.moj je podobny a ja mam 325/375 :) kludne chod do vacsich. mozes mat potom mojim odhadom laickym tak plne C alebo pekne D..parada :) drzim palce :)

assaabloy

Slniecko83
ahoj som rada ze si sa ozvala. premyslala som ze kde si bola na opke ty. drzim ti palce a len ver ze bude dobre ;) napis potom ak budes nieco viac vediet a ako sa mas.
....a mam otazocku dievcata myslite ak by som nosila ten pas, mohol by mi posunut moj vyssie posunuty prsnik nizsie? 5mesiacov po opke pooperacnu podprsenku nosim poctivo, pas uz nie.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk