Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

MIMAH,
ja ich mám zatiaľ stále pekne plné-ako ked som kojila-bola by som rada,ak by to tak ostalo :),a v akom časovom odstupe si bola druhý krát? Ak by mi to tak ostalo-tak ja by som ani nešla opakovane,ale povedal mi,že na druhý krát to bude ešte váščie,pretože si pripravil viac miesta,ale treba aplikovať po 3 mesiacoch-neviem,či by som chcela ešte viac-teraz som moc spokojná...

bittersweet

tomyum1 dakujem moja, napisem len co budem schopna!:D idem prva, no nech to uz mam za sebou, lebo toto je ako cakanie na popravu.

henka88 je to znechucujuce a to nagor patri urcite k top. a ake blaboli okolo kontraktury ma v oficialnych brozurach.

Ada 77

tina691796,
v lete sa vyhovorím že mám perfektnú push-up alebo na prípravok maliny-slim.Však reklamu majú všade....

tina691976

ja chodím tiež inkognito u mna to nezistili ani moji rodičia teras sa to ešte skryť dá ale v lete už nie