Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mimah

Doka
Ja som za konzultáciu zaplatila 150 eur,to sa vrati ked podstupis zakrok,vnutri som bola asi 7 minut,aj na kontroly ked som chodila max 5 min. prvy krat som bola pred 2 rokmi,to sa mi vstrebalo asi 90 % a 2 krat som bola pred rokom v decembri a to vidim ze prsia mam vacsie ako som mala pred zakrokmi,aj krajsie,ale velkosti podprseniek mam rovnake,len su plnsie ;-) ja vela cvicim,beham a uz sa mi po roku nezmensili,tal urcite skusim este aj tu nitru :-) ked priberiem,ale brusko mi uz trocha narastlo :-)len hnevaju ma tie jamy na stehnach,napis potom tak po mesiaci ako si na tom s prsiami aj celulitidou ;-)

doka

MIMAH,
mne robil tuminescenčnú,odobral mi 900ml-vrátil 250ml+250ml,ale neviem,či to nie je individuálne,hmmmm,tak prístup tvojho lekára za toľké peniaze-no neviem....Ja by som na tvojom mieste vyskúšala ešte raz-teda u Bakoša sa neplatí za konzultáciu-mne venoval 1 a pol hodiny prvý krát-čo sa týkalo silikonov a ked som doniesla predoperačne,tak daľšiu hodinu grátis,kým mi vysvetlil toto-ja som o vyplnení tukom vôbec nepočula,ale zatiať neľutujem-no uvidím,ale povedal mi,že časť sa určite vstrebe,preto som povedala,že pôjdem určite ešte raz do leta-hoc suseda dnes povedala,že waaaauw,nečakala až takú zmenu...
A ty si koľko po opke? Mení sa to ešte po tých 2 mesiacoch??
Ja sa len bojím,že ten efekt bude tak na rok,hoc mi tvrdí,že je to trvalé,pokiaľ nebudem rapídne chudnúť,tak neviem...Poteší ma každé tvoje info,alebo skúsenosť...:)

henka88

tina691976
:D v pohode, ja si z toho tiež radšej uťahujem, čo iné narobím. tak keď už, tak písk a nie iba puúch :D

mimah

Doka
Mna doktor vybavil ako z rychlika,ziadnu vatu som nemala,iba 1 den lebo mi to vytekalo, 2 tyzdne kompresne pradlo a bez podprsenky 2 mesiace. A aku metodu liposukcie pouziva :-)?

bittersweet

sandritta no dr.Mladek tusim rad 330:) ja idem k dr.Paliatkovi. tak som ozaj zvedava, ake to bude, teraz ma viac trapi, nech to v zdravi prezijem:)

doka

MIMAH,

je pravda,že tiež musíš dodržať nejaké zásady,o ktorých som sa ja osobne nedočítala ani na jednej stránke-napr. ja som mala hrubú vatovú bandáž 4 dní-non stop-kvôli teplu,aby sa tuk nezrazil,žiadna podprda 10 dní-kvôli priechodnosti kanálikov,čo mi vadí sú tie gate-no čo už,ale čítala som,že záleži aj od lekára-teda Bakoš sa venuje roky tejto metode a určite vie posúdiť aj pacientku-teda či je na to vhodná,alebo nie-tak ako som písala-ja som išla pevne rozhodnutá na silikony a bolo to zmene 2 dni pred opkou...

hostelica

Lila22

podmienky su :

1.prispievať na fore

2.poslat foto prs bez tváre a

nezabudnut napisat svoj nick na

galeria@zoznam.sk

mimah

Doka
Mas pravdu,za taku cenu to urcite este skusim,ale az v zime,musim pribrat nieco a vadilo by mi v teple aj to komresne pradlo :-) este sa ta chcem opytat na druh liposukcie,mne robili tuminescencnu,prvy krat brucho,boky,stehna a druhy krat boky,stehna a ruky,robili mi to v lokalnej anestezii a hned som isla domov. Inak s tym vstrebanim tuku verim ze je to individualne,ja dost cvicím,len nahnevala ma ta cena a vysledok skoro ziadny

tina691976

henka88
ja niekedy pri dýchaní cítim taku ťažobu ale žiadny zvuk alebo pískanie možno to máš ako bonus za tolko penazí :) ale nie prepáč ak si uťahujem chcela som to odlahčiť asi sa velmi zaoberáme len prsiami musíme tomu nechať čas

doka

MIMAH,
robili mi to vo fakultnej nemocnici v Nitre-prim.MUDr.Peter Bakoš,ja som videla fotky ihned po operácii,videla som aj po mesiaci,záleží ozaj od organizmu,dokonca ked som bola na KO bola tam pani po ožarovani,ktorej modeloval nový prsník a to ma aj presvedčilo-jej som sa pýtala,koľko krát to podstúpila-tak bola 5x,ale ešte ju to čaká 2x,aby tie prsniky mala rovnaké-teda budu jej to aplikovať do oboch-teraz jej robili,lepšie povedané vyrábali ten jeden-kebyže to nevidím na vlastné oči neverím!!!Ak máš rešpekt pred silikonmi,kľudne to zopakuj ešte raz-neviem odkiaľ si,ale za cenu 350€ nemáš čo stratiť,ja určite idem v máji-tiež nemám toho tuku na rozdávanie :),ale určite sa ešte niečo nájde :)),na vrchnej časti som beznádejne bez tuku,teraz mi bral stehna+boky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk