Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

Juliza,

tak ja som bolesti nemala a ani nemám žiadne a ked píšem žiadne,tak žiadne.A nenapísala som,že pre homeopatiká-konkrétne homeopatiká slúžia na prípravu tela na operáciu-nie na bolesť!!!! Okrem 2 infúzií,ktoré som dostala na klinike som neužila ani len paralen-vôbec nič...A to určite by som sa netrápila s nejakou bolesťou-pretože tak ako som písala dalej-mala som so sebou flector,zaldiar,novalgin...

Juliza

Milé dievčatá. To, čo sa tu aktuálne píše o bolesti je absolútny blud. Nehovorím, že sa to nedá prežiť, ale aby niekto napísal, že nemal žiadne bolesti a ráno kávičkoval, tomu neverím. Homeopatia sú vyhodené peniaze. A nie malé. Neverte tomu.

doka

Danka123,

mne homeopatiká doporučili baby od Racza,ja som ju brala a nemala som žiadné problém...určite má dobré účinky-ja som nemala žiaden opuch,modriny ani bolesti,tak ako baby čo ju užívali...samozrejme,je to na tebe ako sa rozhodneš...

Wenushka,

ja som náladovku nedostala,pretože som do 20min.bola na sále a náladovka začína účinkovať po 45.min.,ale baba čo išla po mne ju dostala :).Ráno sme mohli ísť domov o 7.00,ale tak ako som písala,my sme ešte so setričkou kávičkovali :D.Pri odchode sme obidve dostali tabletky od bolesti,ale ani jednej nám ich netrebalo,tak sme ich vrátili :),na jazvy sme nedostali nič-nemáme to rozopínať do utorka-v utorok ideme vyberať stehy :)

Danka123

ALL ahojte baby, dnes mi prakticky lekar zrusil pondelnajsiu operaciu :( Mam asi nejaku virozu - mavam teploty 37,1 a povedal, ze takto ma na operaciu nepusti :( Spravil mi stery z mandli, ani lieky mi nedal a poslal ma domov...teda este predtym mi dal prednasku o tom, ake je nebezpecne a skarede davat si silikonove prsia....pocitala som s tym, ze ludia budu mat potrebu vyjadrovat nato svoj nazor, skor ma trapi ta moja opka...volala som do interklinik, a tam je zomna slecna zufala, ze maju full a nevie kam ma ma dat...NAJLEPSIE BY BOLO, KEBY SOM SA S NEJAKOU BABOU, CO MA TYZDEN-DVA POMNE VYMENILA (ja mam 9.2. INTERKLINK DR. HEDERA) necita tu nejaka taka?

Doka tesim sa, ze mas uz po :)

a inak pytala som sa doktora, ci mozem pred opkou uzivat homeopatika Arnica Montana a napisal mi, ze pred operaciou mi ziadne homeopatika neodporuca a 3 dni po opke si uz mozem brat prakticky cokolvek..ale vy pisete, ako vam pomohli tak neviem..

wenushka

Doka

Dávali ti aj dáku náladovku? A kedy si išla domov ráno či na obed a dali ti nejake tabletky alebo náplaste na jazvy domov?

doka

Baska90,

je to otvorená skupina,denne je tam kopec príspevkov,názov skupiny Silikónové prsia: skúsenosti, rady, odporúčania

Baska90

Doka ja som na MK ficala este ked bol moje ditko malicke ale pozerala som aj tam ale nejako som,tam nenasla nic o silikonovych prsiach resp. nasla ale uz stare fora. A je to otvorena diskusia?

doka

Baska90,

ja som za tie homeopatiká,ja som veľa skúsenosti nabrala u nás v skupine silikonove prsia na MK,je tam veľa báb,to forum žije každý deň,je tam tabuľka čakateliek-dátum a lekár ku ktorému idú-možno tam stretneš niekoho kto ide v ten deň presne tam kde ty :),baby ti poradia,zodpovedia všetky otázky-neviem,či to nie je proti pravidlám,ale posielam link
www.modrykonik.sk

Baska90

Doka ja si tie homeopatika asi predsa len kupim citala som,si o nich a celkom,dobreee. Layla20 zdravicko :) ja ti dam vediet buduci tyzden mam termin v estetic. Ale poviem ti ze to tam vyzera super peraonal skvely ja sa tam velmi tesim.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk