Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olly-fa

Luky2112

Ahoj,mne povedal p.doktor ze 1 mesiac,ale to asi tiez povie kazdy inak,lebo ked som sa objednavala na predoperacne tak tam mi sestricka povedala ze to moze byt max 10 dni stare,tak som pre istotu volala p.doktorovi aby som sa uistila a potvrdil mi verziu s 1 mesiacom.

doka

LUKY 2112,
max.staré 2 týždne-aspoň mne tak povedal
LAURITIANA
super,tak sa drž :),dávaj pozor,aby si neochorela...

katus1

Tinizmus

TAk ty budes asi trosku stíhlejsia, mne po tehotenstve ostal siroky obvod, nechapem, pre tehotenstvom som mala 75 a teraz 80cm.Tiez som zvedava co mi dr navrhne.Potom si napiseme :-)

katus1

cukricka

jej ty si zlata :-) uz sa tesim na tu fotku.Jasne , nepochybujem ze je dobry dr.Uz sa tesim na konzultaciu

juj baby skoda ze sa tak minieme :-( termíny mame po sebe kazda iny den

lauritania

predoperačne za mnou ! zajtra výsledky ! už len dufať aby boli dobre , lebo za posledne 2 roky - 3 opky a vždy so zlymi vysledkami .... ale verím že teraz budu lepšie !

lauritania

ythyl

skus si spomenuť na tie leiky na spanie :-) , chcem si dať predpísať aj tie ...kamoška po plastickej opke mi poradila lieky Adorma , na predpis ..

mimah

Doka
Ja som za konzultáciu zaplatila 150 eur,to sa vrati ked podstupis zakrok,vnutri som bola asi 7 minut,aj na kontroly ked som chodila max 5 min. prvy krat som bola pred 2 rokmi,to sa mi vstrebalo asi 90 % a 2 krat som bola pred rokom v decembri a to vidim ze prsia mam vacsie ako som mala pred zakrokmi,aj krajsie,ale velkosti podprseniek mam rovnake,len su plnsie ;-) ja vela cvicim,beham a uz sa mi po roku nezmensili,tal urcite skusim este aj tu nitru :-) ked priberiem,ale brusko mi uz trocha narastlo :-)len hnevaju ma tie jamy na stehnach,napis potom tak po mesiaci ako si na tom s prsiami aj celulitidou ;-)

doka

MIMAH,
mne robil tuminescenčnú,odobral mi 900ml-vrátil 250ml+250ml,ale neviem,či to nie je individuálne,hmmmm,tak prístup tvojho lekára za toľké peniaze-no neviem....Ja by som na tvojom mieste vyskúšala ešte raz-teda u Bakoša sa neplatí za konzultáciu-mne venoval 1 a pol hodiny prvý krát-čo sa týkalo silikonov a ked som doniesla predoperačne,tak daľšiu hodinu grátis,kým mi vysvetlil toto-ja som o vyplnení tukom vôbec nepočula,ale zatiať neľutujem-no uvidím,ale povedal mi,že časť sa určite vstrebe,preto som povedala,že pôjdem určite ešte raz do leta-hoc suseda dnes povedala,že waaaauw,nečakala až takú zmenu...
A ty si koľko po opke? Mení sa to ešte po tých 2 mesiacoch??
Ja sa len bojím,že ten efekt bude tak na rok,hoc mi tvrdí,že je to trvalé,pokiaľ nebudem rapídne chudnúť,tak neviem...Poteší ma každé tvoje info,alebo skúsenosť...:)

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk