Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bittersweet

sandritta myslela som to tak, ze som nasla od dr.mladeka 330ml implose v galerii, dva alebo tri krat, tak to len vtipkujem:) posli foto co najskor, som zvedava! dalsi je 345ml a ten je naozaj o pol cm uzsi aj nizsi, ale ma vacsiu projekciu. ja som sa trochu ukludnila, tak uvidime co bude:)

assaabloy

nelly
ahoj, dakujem pekne za prispevok. neviem ake stare su tvoje foto pozrela som vidim ten rozdiel, ak mam porovnat tak umna je to vidiet viac aj z vrchu aj zo spodu ten posun,mam fotky v podprsenke kde to nevidiet z jedneho uhla. inak ked sa sfotim v podrpsenke aj v tej to vidiet z hora. vzdy. tvoje uplne som presla tak ta chapem.tebe to je vidiet asi iba zo spodu troska. ten pas mam ajked je asi neskoro, ale aspon to skusam, co ine mozem robit.
Sandritta
ahoj ano riesili sme asymetriu s lekarom hned. no len nevyslo to. rezy mam v inej urovni ale aj prsia inak tak neviem co sa stalo :(
lauritania
drzim palce :)

Tinizmus

Miska
ja mam 173 cm a 59 kil, pod prsiami mam nejakych 72 cm a "lepsie" Acka ;)
po opke chcem nieco medzi C-D, hrudnik mam siroky dost, takze toho sa tam zmestiii :D
14.3. idem na poslednu konzultaciu, opku chcem hned prveho/druheho, ak sa bude dat :)

nellyy

assaabloy

ahojko, aj ja mám jeden vyššie a jeden nižšie ako Ty...tiež mám pocit, že jeden mám vložený nižšie - imploš.
Ak dobre čítam si 5 mesiacov od opky...už netlač pásom prsník dole, to Ti úž nepomôže,zbytočne sa trápiš. Ja som to robila tiež :)
Som od opky 2 roky a ako sa usadili mám pocit, že to je viac vidieť ale prská sú poddajnejšie takže v podprde už to tak nevidno.
Pozrela som si Tvoje foto v podprde a máš to super :)
chceš to teraz nejako ďalej riešiť ? Ja som si povedala, že to poriešim po dieťati a dám si potom väčší imploš nech sa upraví aj prípadné vyťahanie

Sandritta

assaabloy,

Prska mas kraaasne, len skoda tej asymetrie, chapem Ta ze po tom vsetkom cim si presla ich chces mat dokonale. Moc Ti drzim palce, aby sa Ti to podarilo nejako poriesit.
Chcela som sa spytat, doktor Ti povedal, ze Ti tu asymetriu vyrovna? A vyrovnaval to len rozdielnymi implosmi? Ja mam tiez malicku asymetriu, jeden doktor mi navrhoval, ze pri tom vyssom mi rez urobi nizsie, aby sa to vyrovnalo. Tak neviem ci ste toto tiez riesili... Pripadne sa ho spytaj na to...

Sandritta

bittersweet,

Ako si myslela, ze rad dava 330ml? Boli u neho nejake tvoje kamosky?
Ked ma zakresloval pred opkou, tak som mala jednu poziadavku, ze keby sa dalo nech mi da sirsi implos, aby som nemala medzeru, inak ze tu konecnu velkost necham na nom. Pozerala som si to v tabulkach, tak ten 330 ma o pol cm sirsiu zakladnu ako keby mi dal ten vacsi s vysokym profilom, tak som aj rada. Dnes chcem rozopnut skafander a aj sa pofotit, pridam potom fotky do galerky.
Opky sa neboj, zvladnes to. Ja som to zvladla a to pri kazdej injekcii som vzdy u doktorky odpadla... :) mysli pozitivne, ja som pred opkou bola strasne vystrasena a nebolo to dobre, vsetko som to strasne prezivala potom.
Budem drzat palce ;))

All
Baby ako asi rychlo Vam odpuchali prska? Ja som si merala obvod hrudnika v sobotu a dnes a je furt rovnaky... By som sa potesila keby to tak ostalo :) len nechcem byt potom sklamana, som 7 den po opke.

tina691976

mirušqa 555
pekné prsia len máš tiež ešte medzeru to sa po čase podprdou dá dokopy ale ty si mala pekný základ už svoje prsia

lauritania

assabloy

vĎaka za odpoved ;) , pozerala som aj ja tvoje foto , velkosť máš peknú a podla mňa aj tvar a prsia su krásne ... na prvý pohlad nevidim na nich chybu .. ale chapem , že ked už človek ide do plastiky , trpieť a ešte aj prachy vyhodi že chce dokonalosť. dufam , že budeš čo najskor spokojná a bude to fajn ... ;)

miska _06

aj mne už začína lepiť :D , termin mam 4.3. , a ide mi k tomu robiť aj plastiku stehien . teším sa velmi ale začinam sa obavať ako budem fungovať a čo bolesť ... a včera ma prepadla myšlienka : či tie vybrane imploše nebudu velke , ale viem že všetky baby radia že pod 400ml by nešli ..
ja mam výšku a vahu ako ty. mam navrhnute 410ml anatomy ...