Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

MIMAH,
ja som týždeň po opke,zatiaľ som moc spokojná-ale je to krátko-mne tiež povedal,že časť sa vstrebe-no musím povedať,že košíky z podprdy pred sú mi malé :),ale pôjdem ešte raz-v máji-ja som videla pani-reál!!,ktorej zobrali prsník a touto metodou jej vymodelovali nový-pýtala som sa jej,koľko krát to podstúpila,takže 5x-ale fakt-výsledok viac než fantastický,ja som pôvodne chcela silikony,ale po sone mi odporúčil toto-povedal,že mám veľa nevyplneného miesta medzi žľazami tak ma prehovoril-taktiež problémové miesta stehna a boky :)-tam ma odsal-zatiaľ tam mám ešte mini stehy a nosím tie nohavice,ked idem do sprchy-musím povedať,že koža je pekná,hladka,napnutá-tak dúfam,že tie diery sa mi nespravia-aj ked-ja vo svojom veku mám aj miernu celulitídu-takže asi by to nebolo až tak vidieť-neviem,robili mi to kmeňovými bunkami-a zákrok ma stál so všetkým-narkoza aj pobyt 350€ !!!

bittersweet

Sandritta aha ty si uz po, ja idem len vo stvrtok na op a strasne sa bojim:) nechcem moc velke prsia, take prirodzene a toto by mohlo splnat kriteria. Ja tiez mozem mat aj viac, ale pre mna je dolezite nech to nie je velke. Skus si zohnat to heslo, podla mna je to pekna velkost, male to mat nebudes, aky si mala zaklad? Odpuchnutie je individualne tiez, mozno to nemas moc navrete cize ubytok bude minimalny.

Sandritta

bittersweet

Ano, mam mentory stredny profil, mohla som mat este 350ml VS, ale nechala som to na doktorovi, ze uvidi na sale co tam lepsie "zapadne" :) Som este len 6 den po a netusim ze o kolko to odpuchne, ani neviem ci to mam moc napuchnute alebo nie... Nevies o kolko cm to moze tak odpuchnut? cca. 5 cm? Je to vela? Malo?
Nemam este heslo do galerky, musim uz konecne dnes poziadat....
A ty si ako spokojna? Kolko uz mas po opke?

VeVerka11

all:

Som 16 den po opke a citim obcas pichnutie a bolesti v prsnikoch. Je to normalne, ci to mam nejako riesit, ked citim pichnutie?
Dakujeeeem za odpovede :)

bittersweet

Sandritta 330 mentory budes mat? Ja ano a mam pod prsiami 72. Pozri nick: nin, diamond26, zoe23 a titten:) ale to sa da ozaj len priblizne predpokladat, tieto baby maju cez 70 pod prsiami takze u teba to bude vacsie posobit asi trosku a zalezi od tvojho zakladu prs ake cislo ti to hodi, z nuloveho zakladu je to plne B.

Sandritta

Baby co sa tyka tej medzery medzi prsiami, tak to zavisi od uponov velkych prsnych svalov. Ja som tiez doktorovi hovorila, ze nechcem velku medzeru a povedal mi, ze to uvidi az na stole ked ma otvori, ze ako je tam ten sval... To mi povedal aj dalsi jeden doktor na konzultacke, ze pokial to ten sval nedovoli, tak sa to neda uplne. Nam sa to lahko povie, ze chceme take alebo hentake, ale zavisi to vsetko od viacerych faktorov. Kazdy doktor sa urcite snazi a chce to spravit co najlepsie, lebo oni dobre vedia, ze my- pacientky sme ich najlepsie reklamy. Ono ako sa hovori "aj majster tesar sa raz utne." Ale treba mysliet pozitivne :)

Baby je tu nejaka co ma 69cm obvod pod prsiami a ma 330ml anatomy? Chcem sa spytat ci to nie je malo? Mne uz sa druhu noc snivalo, ze som bola nespokojna, ze mi to bolo malo :(((

Tinizmus

Katus,to mame rovnake "miery", len ja mam cez praia 72 cm... :/
Cukricka
Mne pri poslednej konzultacke boli navrhnute 420 okruhle ale vysoky profil prave kvoli medzere,aby bola co najmensia...tak som zvedava,co navehne svehlik :p

katus1

cukricka

tak to mas postavu ako ja teda aspon podla mier, ja mam tiez 172cm a 62kg ale pod prsiami 80cm, pred tehotenstvom som mala 75cm a po porode mi to takto ostalo tych 80cm a cez prsia, to sa radsej nemeriam :-D to nestoji za nic

ythyl

cukricka,

a mne si sa zdala byt malicka,utlucka a preto sa mi tvoje prsia zdali byt velke:)vidis a prave preto ja tomu nerozumiem,ze mam taku medzeru,lebo ty ich mas pekne pri sebe a ja mam 170cm/55kg a pod prsiami 72cm,tak nie som nejaka siroka na hrudniku a aj tak mam medzeru a inak na moj typ postavy sa mi zdaju byt male,tak ja tomu nerozumiem uz vobec:/nabuduce idem minimalne nad 550ml :D

assaabloy

Tinizmus
...ako sa miname vsetky teraz od 10-14marca :) ani jedna sa nestretneme....no az mne sa podari mozno s Susy1982 :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk