Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

doka

MIMAH,
tak to mi trošku odľahlo :),dúfam,že aj mne tam niečo ostane :)),ale ja verím,že áno-určite napíšem...ty si po lipo tiež mala stehy? ja to mám ešte prelepené,ale nedá mi to pokoj-tie jamky...tak len kukám a kukám...

olly-fa

Luky2112

Ahoj,mne povedal p.doktor ze 1 mesiac,ale to asi tiez povie kazdy inak,lebo ked som sa objednavala na predoperacne tak tam mi sestricka povedala ze to moze byt max 10 dni stare,tak som pre istotu volala p.doktorovi aby som sa uistila a potvrdil mi verziu s 1 mesiacom.

doka

LUKY 2112,
max.staré 2 týždne-aspoň mne tak povedal
LAURITIANA
super,tak sa drž :),dávaj pozor,aby si neochorela...

katus1

Tinizmus

TAk ty budes asi trosku stíhlejsia, mne po tehotenstve ostal siroky obvod, nechapem, pre tehotenstvom som mala 75 a teraz 80cm.Tiez som zvedava co mi dr navrhne.Potom si napiseme :-)

katus1

cukricka

jej ty si zlata :-) uz sa tesim na tu fotku.Jasne , nepochybujem ze je dobry dr.Uz sa tesim na konzultaciu

juj baby skoda ze sa tak minieme :-( termíny mame po sebe kazda iny den

lauritania

predoperačne za mnou ! zajtra výsledky ! už len dufať aby boli dobre , lebo za posledne 2 roky - 3 opky a vždy so zlymi vysledkami .... ale verím že teraz budu lepšie !

lauritania

ythyl

skus si spomenuť na tie leiky na spanie :-) , chcem si dať predpísať aj tie ...kamoška po plastickej opke mi poradila lieky Adorma , na predpis ..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.