Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Miska_06

Tinizmus
Prepáč za zdvojený príspevok. A základ môj sa nedá presne určiť, podprsenku nosím 75C, ale bude mi robiť súčasne aj modeláciu a povedal, že z toho zostanú tak B-čka. A inak mám 167 cm, 56 kg.

Miska_06

Tinizmus

Idem k Dr. Trškovi do BA. Rozmery mám mať 12,5cm x 14 cm ( resp, hovoril do 14 cm na výšku.)A teda okrúhle, značka polytech. A profil, že zistí až na sále. Bude mať pripravené všetky tri. Ale predbežne sme sa dohodli na strednom. A obvod pod hrudníkom mám 70,5 cm. Ale mne vážne lepí, už radšej ani neštudujem nové veci, nepozerám obrázky. Dnes mi bolo zle, len som zbadala toľko ampuliek na krk :D Sestrička hneď, že nebude Vám zle? Ja že ešte neviem. Ale tak už som v práci :) Ty ideš kam a aké máš parametre?

Miska_06

Tinizmus

Idem k Dr. Trškovi do BA. Rozmery mám mať 12,5cm x 14 cm ( resp, hovoril do 14 cm na výšku.)A teda okrúhle, značka polytech. A profil, že zistí až na sále. Bude mať pripravené všetky tri. Ale predbežne sme sa dohodli na strednom. A obvod pod hrudníkom mám 70,5 cm. Ale mne vážne lepí, už radšej ani neštudujem nové veci, nepozerám obrázky. Dnes mi bolo zle, len som zbadala toľko ampuliek na krk :D Sestrička hneď, že nebude Vám zle? Ja že ešte neviem. Ale tak už som v práci :) Ty ideš kam a aké máš parametre?

Tinizmus

Miska_06
A aky mas zaklad a miery? Ja som sa od prvej konzultacie posunul z 360-390 na 420ml a caka ma tretia hehe . termin mam sice az v aprili,ale tiez mi zavina trosicku lepit :) avsak ked si predstavim ten vysledok,tak sa neviem dockat :)
Ku komu ides?

Miska_06

Ahojte. Hlásim sa po dlhšej dobe. Termín opky mám nakoniec 10.3., takže už sa to blíži. Dnes ráno som bola na odberoch, ja dúfam, že všetko bude v poriadku. Minulý týždeň som absolvovala druhú konzultáciu a som prekvapená. Rátala som niečo okolo 300 ml imploše, vtedy mi to doktor neurčil. a Teraz, že mám rátať okolo 390-440ml. Zdá sa mi to veľa, keďže mám aj svoj základ. Ale vraj sa toho nemám báť :D podľa doktora. A zhodli sme sa na guľatých. Inak ako sa to blíži, tak sa každým dňom bojím viac a viac, že by som aj vycúvala z toho. Strašné so mnou.

jajakarinka

Assaabloy......je mi velmi luto aky mas problem ale skus napisat a poslat fotky dr.cervenovi alebo tomu jeho jednemu asistentovi robi s nim uz dlho a je velmi sikovny ak chces ja ho mam v priateloch na facebooku dam ti jeho meno a priezvisko a kludne mu napis je strasne ochotny ....

assaabloy

mate niekto tip ako nosit ten pas aby mi tlacil iba na ten jeden prsnik ..ja som skusila ho posuvat, ale ak niekto ma nejaky trik poradte mi prosim :)

assaabloy

Slniecko83
nasadila som si hned pas troska tak sikmo ako sa dalo, aby mi tlacil prsnik dole. ja to nejako zmaknem ;) daj vediet ak budes mat nieco nove, moze to pomoct aj mne co by som bola velmi vdacna