Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

hostelica

katus1

vdaka, ja myslim pozitivne :D musis aj ty...

ozaj k tomu SONU sa chcem aj ja spytat, staci mi to zacat vybavovat dve tyzdne pred operaciou? alebo na sono je potrebne sa skor objednať? Ci to vobec stiham a ci ma niekde zoberu tak na rychlo.

katus1

A vies aky si mala obvod pod prsiami pred opkou? Ty mas asi nizsiu postavu aj si chuducka ze ?
Lebo ja mam dost siroke ramena aj boky a pod prsiami mam az 80cm , tak si myslim ze mne by mohol dat aspon tych 420ml.Urcite nechcem nejake bomby ale ako si napisala na kazdej to vyzera inac, kazda velkost.NA niektorych kockam mi mensie pridu za vacsie a zase naopak.Ale kazda od Svehlika po opke napisala ze urcite by si dala vacsie

Tinizmus

katus, assabloy, hostelica
Baby,ked vas citam,jezia sa mi chlpky na krku :od strachu ( ku svehlikovi idem na konzult 14,3 a opku by som mala mat zac aprila...ja som vadakabohu idealny pripad (podla dvoch konzultacii) lebo som uplne nez asimetrie,je tam aj zlaza a nie som vychudnuta na kost a bez hrudnikovej vady..a ze svehlik dava male implose...no pod 420 ml nejdem :D tak sa tam mozno uvidime :)

assaabloy

ythyl
suhlasim s tymi velkostami, nedava ich velke, ale zase je na nas aby sme mu ukazali nasu predstavu a tiez na kazdom to ukaze inak. ja by som isla do vacsich velkost mu vsak nevycitam, to som mala riesit pred opkou riadne.ale vtedy som nemala predstavu.
Katus1
...priklon sa k vacsim ak budes vahat, alebo ved napis porad sa ale odporucam vacsie ythyl to vystihla tiez. ono ajtak nebudu mega velke prsia pokial mas cca 400+ to fakt je individualne. ja pri 375/325 mam velkost 75/C a Dcka pri push up isto by som brala vacsie. ale hlavne nech je to bez komplikacii :) a bude vsetko ok

katus1

assaabloy

No super ze tak rychlo sa vybavia tie predoperacne, tiez tam chcem ist na tu kliniku, kedze tu dr nemam ziadneho.Prosim ta a kde si si dala robit sono prsníkov ? TAkze vidis aj Cerven by to riesil rozdielnymi implosmi, tak kto vie, kde nastal problem :-/

hostelica

tak uvidis,drzim ti palce, ja som teraz trosku na pochybach ale uvidim po konzultacii

katus1

ythyl

budem ti vdacna za fotecky :-) mne sa tvoje prsia pacia, trosicku ak budu blizsie budu dokonale, ta pushapka to urcite spraví , ze budu blizsie :-) Tiez si nemyslim zeby si robil zle svoju robotu, ved su tu kocky od neho co maju pekne prsia.Ale mozno na nejake vacsie asimetrie neni este tak vymakany ako napriklad dr Cerven.
No uvidim co bude na konzultacke a podla toho sa rozhodnem :-)

assaabloy

katus1
tak ja som bola vo stvrtok na konzultaciu a dalsiu stredu bola opka. fotky som mu poslala predtym emailom. predoperacne boli hned urobene vo stvrtok on ma poslal do kosic na kliniku a ta klinika poslala hned jemu to bolo velmi rychlo na klinike som bola si 20minut. takze toho sa neboj nic :) budes objednana v pohode to pojde.

dievcata cerven mi tiez pisal ze pravdepodobne by to riesil s rozlicnymi implantatmi..ale tazko povedat ako by to bolo ''keby'' lebo nakniec on ma neoperoval.

ythyl

assaabloy,

urcite daj vediet,ze co ti dr.napise a najvacsia sranda je aj to,ze dava male implose,cize ty co mas,nie su nejako extra velke na to,aby sa posunuli,pripadne popadli :/

ythyl

katus 1,

mojka pofotim sa ti uz urcite:)ked mne sa tie moje cecky nepacia,tak nemam ani chut si ich fotit;/ neboj sa,pojdes na konzultacku a uvidis:)teraz to neznamena,ze dr.si zle robi svoju pracu,neviem v com to tkvie:/

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk