Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

katus 1,

mojka pofotim sa ti uz urcite:)ked mne sa tie moje cecky nepacia,tak nemam ani chut si ich fotit;/ neboj sa,pojdes na konzultacku a uvidis:)teraz to neznamena,ze dr.si zle robi svoju pracu,neviem v com to tkvie:/

katus1

cukricka
Ahoj, no prave som nevedela ci si mala asimetriu, lebo prvu fotku co mas este pred opkou mas len z boku.Prsia mas tiez krasne spravene akurat sa mi zda aspon teda na fotke, akoby si mala jednu bradavku nizsie ako druhu.Ale mozno sa mi to len zda, ze je taka fotka, ty to vies urcite najlepsie :-)
Ja poznam jednu kocku osobne co bola u Svehlíka a je velmi spokojna, aj ked prsia som nevidela.

cukricka

tak uvidis ,ja som teraz trosku na pochybach ale tak uvidim po konzultacii

ythyl

lauritania,

este len mam v maji konzultacku u neho na nos,tak dufam,ze opka nebude o rok v maji,ale viem,ze sa da zavolat a da sa chytit aj skorsi termin:) baby co volali v septembri,tak mali majove terminy na konzultacky,ja som volala pred mesiacom a tiez som dostala termin na zaciatok maja,niekto sa im uvolnil,tak fajne :) ale mne to nesuri,ale keby to bol taky februar-marec,tak akurat,nepohnevam sa:) ty sa hlavne drz s tvojou kombinaciou operacie, ja som mala take fajne tabletky na spanie,ze som spala ako babatko,take asi aj tebe bude treba,len ani neviem ako sa to volalo:/

cukricka

Katus1

Ja som nemala ziadnu asimetriu ani nemam. Na fotke to tak vyzera iba. Ale je pravda ze lave prso mam opuchnute viac na boku aj malu modrinku tam mam tak asi preto. Dufam ze sa to pekne usadi. Dr. Svehlik je uzasny a profesional. Verim ze robi svoju robotu najlepsie ako vie.

katus1

assaabloy

No skoda, ze sa takto minieme , isli by sme na kavu :-) JA este nemam termín na opku, ja mozem jedine v septembri, manzelovi potom zacina zimna sezona a to sa domov nedostaneme.Takze ja si to s nim musim vybavit presne na nejaky urcity den, este aj predoperacne musim stihnut nejake dva dni pred opkou.Ty si ako riesila predoperacne? Tiez si bola doma par dní pred tym a vybavovala si vysetrenia? No ja budem na teba mysliet, ze co on ti povie a ako to bude riesit

hostelica

katus1

ano presne tak 31.3. mam naplanovanu operaciu...Len som sa teraz trosku zlakla podla toho co sa tu piše,hadam to dopadne dobre,lebo aj ja mam trošilinku väčšie/menšie prsko jedno od druheho.Ale je to len minimalny rozdiel

assaabloy

katus1
ja idem k svehlikovi asi 11-12-13 marca tiez zo zahranicia, skoda ze nemas ten isty den, to by sme sa tam stretli :) lenkalili ma krasne prsia ta ma tiez iba cerstvo po opke. a kedy ides na opku? ak budes mat rovnake implantaty tam by nemal byt problem ziaden, si myslim.

lauritania

Lussinka a baby čo vas to čaka tento týžden , držím silno palce ! ja sa budem pripravovať o týžden ! pište potom hned ako sa vam bude dať že ako sa citite !!!

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk