Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

ythyl
ty si kolko po OP? ze ci sa usadenim prs ta medzera nejako zmensi alebo zjemni. Ja kukam do podprdy a tak mam tam medzeru poriadnu :)pri tom dr. ked ma kreslil tak to na taku nevyzeralo a teraz mam prsia tak naboku, co by mi nevadilo, keby sa drzali aj v strede. Ale som 3den po, a nevidela som si ich,az dnes som trochu nakukla zhora.

henka88

sandritta
tak ja som mala velmi bolave hrdlo po narkoze, a hlavne s ami strasne robia hlieny a neviem ich vykaslat lebo sa to neda, to ma udrie bolest ako hrom.
tiez ma boli pri kazdom pohybe a chodim zhrbena niekedy si dokonca tie prsia drzim :D uz sa snazim ako tak sama zdvihat zo sedu ale dost to boli este. takze tiez to nemam take hrave ako niektore :)

assaabloy

lauritania
ja som uzivala Flector, ten mi tu na fore baby poradili, ajked lekar hovoril ze to nezaberie, skutocne pomahalo, potom som uzivala aj Nalgesin S

assaabloy

:) tak tak ''jedna povedala'' :) kazdy sme nejaki, pracu robi perfektne a to, co clovek robi v osobnom zivote to je jeho vec. inak ani na mojho chirurga nechcem nic zle hovorit iba ma mrzi ze moje prsia niesu tak ake ake mozno mohli byt.
jaaaak ja lutujem ze som nesla k cervenovi

lauritania

baby , a máte skusenosti s nejakými silnými liekmi od bolesti - po operácii ? ..kedže ma čaka dvojitá operácia tak už mam nachystané lieky na predpis Zaldiar - je to kombinacia tramadolu a paracetamolu. pevne dufam , že mi to bude stačiť , potom je silnejší už len samotný Tramal , a to je svinstvo ..

assaabloy

jakarinka
my sme cervena spominali ale v ziadnom pripade nikto ho nesudi ani ythyl naneho nepovedala nic zle. nech si ostatni ludia hovoria co chcu. tu temu ani netreba riesit. kazdy vie, ze je odbornik

lauritania

assabloy - to je oki , ...ale to su tie reči : " jedna povedala " no pravda je že jeden čas pil , no vtedy nepracoval a je chvalabohu z toho von , je tomu niekolko rokov /5-8/

jajakarinka

Lauritania....uplne s tebou suhlasim je to naj odbornik a ako clovek je ludsky ustretovy a ma srdce na pravom mieste ja osobne nedam na neho dopustit .... ythyl.....prosimta ak cloveka osobne nepoznas tak ho nesud nik nema pravo sudit cloveka podla reci a toho co pocul ja nedam na neho dopustit ...pretoze ho osobne poznam ako odbornika a ako aj rodinneho priatela .....

assaabloy

lauritania
ako som pisala nemozem zato co som pocula, sama obdivujem cervena jeho pracu vidim takze ja mam na neho svoj nazor a aj lutujem ze som nesla k nemu na opku. v mojich ociach jednoznacne profi.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk