Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cukricka

Ythyl

Ani ja tomu nerozumiem. Na kazdej to vyzera inak. Ja som praveze bola v strese pred op lebo doktor mi odporucil 390ml a potom vsetky dievcata so 420ml sa tu stazovali ze su male :) tak som nakoniec povedala ze 420ml nech mam pokoj na dusi. A doktor sa potom este po op chichotal ze ake velke :) ale nelutujem velkost, vacsie by som isto nechcela. A ta medzera snad sa casom upravi. To este sada tak to chce asi cas.

Katus1

Poslem foto taku kde sa sama nefotim aby to neskreslovalo :P a nad Svehlikom nepochybuj urcite. Je super ;)

Tinizmus

Ja mam medium high profile. O medzere sme sa ani nebavili. Dr vravel ze on vacsinou dava stredny aj tak.

olly-fa

tina

Ahoj Tina,chcem sa ta opytat,nie si nahodou z Dt? ja so si teraz premietala co vsetko si tu popisala,ze si bola pred op v zahranici,ze staviate dom,ze mas 37 rokov,ze mas dieta,ze chodis do posilky aj s manzelok atd.... a straaasne mi to pripomina jednu moju znamu. dam ti jednu indiciu ak si to ty pochopis ak nie tak som sa zmylila :-) indicia: Gratz a Miro z Lc :-)

tina691976

lusinka
držím palce neboj ani nebudeš vedieť kedy už bude po tom a pán doktor pikula je super nech máš už po tom

Lussinka

Ahojte...Ďakujem za držanie palčekov...O dve hodiny odchádzam na kliniku...Už sa teším, ale mám aj strach z anestezy...Určite sa potom ozvem...Skúseným vdaka za rady a nám čo nás to čaká veľa odvahy... :)Baaabyyy majte sa...

Sandritta

V Nitre, Mudr. Mladek, bola som na 3 konzultackach a on vyhral :) Bol strasne zlaty a je ozaj odbornik, aj cely personal bol uzasny a klinika je tip top. Kam ides ty?
Tych 330ml ti bude urcite stacit, ked si cela taka utlucka, ja mam malinko sirsie boky, nohavicky uz musim mat M.
Na Tebe to ukaze lepsie :)

tina691976

janas 86
ja som bola vo zvolene u mudr.pikulu som velmi spokojná len ten tlak aj vnoci je staršný cez den fungujem uplne v pohode aj včera som riadila vysávala prala samozrejme si dávam pozor dám vedieť ako to dopadlo na kontrole ale banujem že som si nedla objednať rovno dve podprdy je to obmedzujuce sjednou vyskušam tvoju radu stým fénom dakujem