Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

mahulienka

assaabloy
dakujem, si zlata:)
No je mi velmi luto, ze tvoja operacia nedopadla podla tvojich predstav. Citala som, ze to ides s doktorom riesit, tak ti drzim palce, aby sa to vyriesilo k tvojej spokojnosti. Budem rada ak das vediet ako to dopadlo s dr.

lauritania

ynthyl - čo sa týka dr. červeňa , ja poznám už roky doktora a velmi dobre . Takže čo sa týka pitia : nepije , je zarytý abstinent , ale je pravda že pred niekolkymi rokmi mal problém s pitím a vtedy dlhodobo nepracoval a bol na liečení , n liečenie uspešne zvladol a patrí k špičke plastických doktorov nielen na Slovensku ...
čo sa týka zaúčania doktorov - každy plastický chirurg musí mať pri sebe pomocníka , a je normálne že mlady doktor sa nejak musi zaučiť. žiadnu červeňovi prácu nerobí iný doktor ani len asistent .. dr. Koperniech ktoý sa zauča pri dr. červeňovi mám aj rôzne iné stáže a má pred sebou velmi dobru buducnosť. Ano na operačke asistuje , pripadne niečo zašije , pomaha ,ale samotnu pracu nerobí ...

Sandritta

Janas86

No tak to Vam je potom super :) ja som hned zo vsetkeho unavena, uz som z toho otravena, furt chodim zhrbena, neviem sa ani vystriet....
A ako vidis v tom skafandri, ze sa prska usadzaju? Ja furt kukam, ale nevidim ziadne zmeny :(
Myslela som tu trubicu co mas pocas opky a dycha za teba. Kamoska mi hovorila, ze ona niekedy moze podrazdit hrdlo a potom Ta drazdi na kasel. Ona mala z toho tiez kasel...
A uz ani necitite tlaky pri zmene polohy?
Baby tak to mozte byt ozaj stastne, ze sa takto citite :))) aj ja chceeeem :)))

mahulienka

marikamarika
urcite najdes niejaky obchodik, kde sa ti podaria najst pekne kusky, ktore ti sadnu:)
Ano cvicim, lebo v mojom veku uz to ani inak nejde;), dakujem
Pozeram, ze ta coskoro caka opka, tak drzim palce, aby to dopadlo co najlepsie. Co pri tvojom zaklade, nebude problem. Budes mat krasne prsia.)

henka88

sashinka1985
diky, snazim sa drzat :) a zvladat to nejako. inak ja mam tie prsia hned po opke velmi tvrde, tak ja neviem ci by som postretla nejaky rozdiel. ty uz si uplne OK?

henka88

all

tak doktor mi povedal, ze je to normalne po operacii, tak sa nejdem stresovat. Dnes si mam dat dole bandaz, tak som zvedava ci v podprde uvidim nieco viac. Dnes som už nebrala ani tabl. od bolesti, ale teraz poobede sa mi nejako toci hlava aj v hlavu, tak neviem co sa deje, bolesti nemam, iba ked menim polohy :) Dakujem vam za vase skusenosti, lebo clovek sa niekedy stresuje zo vsetkeho a takto som sa aspon aj upokojila. :)

marikamarika

Sashinka

V pohode moja nevadi ja som tu tiez dlho nebola az teraz som zas aktivna jak sa mi to blizi, ked sOm bola chora sa mi nechcelo ani na net prihlasovat .. Jj vo stvrtok idem na to uz sa tesim ale zaroven uz sa zacinam aj troska bat..hlavne anestezy..

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk