Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

wenushka

Danka123

Ahoj ja idem do ZV Medicentrum.
Dnes mi doktorka nasadila antibiotika ktore mam do nedele uzivat, dufam ze to mozem pre isto tu zavolam dnes doktorovy. Este ma dneska cakaju pred operacne vysetrenia tak dufam ze dobre dopadnu.

Doka

Drzim ti palce nak ti to vsetko dobre dopadne.

Danka123

Doka
ja mam navrhnute 460ml alebo 515ml vysoky profil...take viac vyssie ako sirsie. Doktor hovori, ze tym rozlozenim nebudu nejake obrovske, skor vacsie dvojky

Danka123

baby, dakujem za uvedenie do reality, ze tyzden bude malo...nevedela som to odhadnut. Nejak to zvladnem aspon toho 16teho a potom si este predlzim dovolenku.

Wenushka
ty ides kam na operaciu? Drzim palce, nech mas uz dobre vysledky...aj ja budem dnes volat, dufam, ze uz budu...

Doka
Ty mas uz dnes termin :) vsetko dobre dopadne a uz to budes mat za sebou :)

doka

Zuzka.forum,

čítala som tvoj problém,no nechápem toho dokyho-teda ja prsia plánujem 5 rokov-naštudované mám viac než dosť,ale nestretla som sa,že pri ovislých prsiach s asymetriou by vkladali guľaté imploše...Ale dnes je to už škoda riešiť...Ja by som každopádne volila mastopexiu a časom silikony v jednej veľkosti...Určite by som to navrhla dokymu a taktiež by som zjednala aj cenu...t.z. niečo na jeho náklady a niečo na moje...
Ale času máš dosť a treba sa len správne rozhodnúť :).
No ja idem zajtra o 15.00. už som pos.atučká :),uf bojím sa tak,že neviem,či do ráno si neuženiem infarkt :(

Zuzka.forum

Nena1, Doka + ALL
Takže môj problém bol v tom, že som mala asymetrické ovisáky, čo dr riešil rozdielnymi veľkosťami guľatých implošov (330 a 390) a modeláciou toho väčšieho (rez okolo bradavky,kde mi vzal nejakú tú kožu či čo). Bohužiaľ, nestačilo to ani na dorovnanie rozdielov ani na "pozdvihnutie" pŕs. :(
1 môj dr. navrhuje dať do toho väčšieho ešte menší imploš (300) a zmodelovať obe prsia cez bradavku či kotvu, či dľa potreby oboje (hm, celá dorezaná a ktovie aký výsledok)?
2 druhý dr. navrhuje reopku nadvakrát: vybrať staré imploše, mastopexia oboch prsníkov a v druhej opke vložiť jedine anatomické a rovnaké imploše.
3 no a k tretiemu idem v polovici februára, tak som zvedavá, čo mi povie on..
Nuž hej, je mi jasné že ak pôjdem k inému dr. tak platím celú sumu, no čo iné mi zostáva?
Dokaaa - už tuším ideš na to, drž sa a potom daj vedieť ako ti je! :)

doka

Baska90,

nie každý lekár vyžaduje sono prsníkov-ja som tiež nebola...

Wenushka,

tak ako písala Baska90-probiotika s brusinkami,urologický čaj-neboj,máš ešte dosť času na preliečenie...

Zuzka.forum,

aj ja som zvedavá,ako to skonzltujú viacerí lekári-nedaj sa odbiť a vôbec nechápem,ak pochybil lekár-prečo máš niečo platiť? Je síce pravda,že ak by si si dala reopku u iného dokyho tak to zaplatíš-ale ja by som konzultácie absolvovala viac a šla by som za ním s konkretnými závermi...

Baska90

Wenushka probiotika s brusinkami lacto lady sa volaju.. Brusinky zabranuuju prichyteniu bakterii v mocovych cestach a na vyplach napriklad rosalgin, gynoflor a utierat sa lactacydcami. Moja rada ;)

wenushka

Doka

Volala som si za tu krv a moc tak krv mam v poriadku ale v moci ze mam zapal tak v pondelok mi idu brat zas.To je strasne ved nepocitujem nic. Neviete mi zienky poradit nejaky receptik bo do pondelka to chcem mat ok. Kupila som si urologicky caj a rozmyslala som aj nad nejakym vyplachom od spodu ale akym to este neviem.

Baska90

Dievcata poslali vas aj na vysetrenie prsnikov? Pocula som ze posielaju no ja nejdem na ziadne take vysetrenie pred opkou iba klasika predoperacne krv, interne

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk