Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Baby co sa tyka tej medzery medzi prsiami, tak to zavisi od uponov velkych prsnych svalov. Ja som tiez doktorovi hovorila, ze nechcem velku medzeru a povedal mi, ze to uvidi az na stole ked ma otvori, ze ako je tam ten sval... To mi povedal aj dalsi jeden doktor na konzultacke, ze pokial to ten sval nedovoli, tak sa to neda uplne. Nam sa to lahko povie, ze chceme take alebo hentake, ale zavisi to vsetko od viacerych faktorov. Kazdy doktor sa urcite snazi a chce to spravit co najlepsie, lebo oni dobre vedia, ze my- pacientky sme ich najlepsie reklamy. Ono ako sa hovori "aj majster tesar sa raz utne." Ale treba mysliet pozitivne :)

Baby je tu nejaka co ma 69cm obvod pod prsiami a ma 330ml anatomy? Chcem sa spytat ci to nie je malo? Mne uz sa druhu noc snivalo, ze som bola nespokojna, ze mi to bolo malo :(((

Tinizmus

Katus,to mame rovnake "miery", len ja mam cez praia 72 cm... :/
Cukricka
Mne pri poslednej konzultacke boli navrhnute 420 okruhle ale vysoky profil prave kvoli medzere,aby bola co najmensia...tak som zvedava,co navehne svehlik :p

katus1

cukricka

tak to mas postavu ako ja teda aspon podla mier, ja mam tiez 172cm a 62kg ale pod prsiami 80cm, pred tehotenstvom som mala 75cm a po porode mi to takto ostalo tych 80cm a cez prsia, to sa radsej nemeriam :-D to nestoji za nic

ythyl

cukricka,

a mne si sa zdala byt malicka,utlucka a preto sa mi tvoje prsia zdali byt velke:)vidis a prave preto ja tomu nerozumiem,ze mam taku medzeru,lebo ty ich mas pekne pri sebe a ja mam 170cm/55kg a pod prsiami 72cm,tak nie som nejaka siroka na hrudniku a aj tak mam medzeru a inak na moj typ postavy sa mi zdaju byt male,tak ja tomu nerozumiem uz vobec:/nabuduce idem minimalne nad 550ml :D

assaabloy

Tinizmus
...ako sa miname vsetky teraz od 10-14marca :) ani jedna sa nestretneme....no az mne sa podari mozno s Susy1982 :)

assaabloy

katus1
nie nic viac netreba iba sono aj tie vysetrenia :)
skutocne si nedovolim povedat na lekara nic zle, ak sa nieco stalo tak nato snad prideme, ak neprideme okej...ale kazdopadne to dotiahneme niekam do dobreho vysledku.

Tinizmus

katus, assabloy, hostelica
Baby,ked vas citam,jezia sa mi chlpky na krku :od strachu ( ku svehlikovi idem na konzult 14,3 a opku by som mala mat zac aprila...ja som vadakabohu idealny pripad (podla dvoch konzultacii) lebo som uplne nez asimetrie,je tam aj zlaza a nie som vychudnuta na kost a bez hrudnikovej vady..a ze svehlik dava male implose...no pod 420 ml nejdem :D tak sa tam mozno uvidime :)

Tinizmus

katus, assabloy, hostelica
Baby,ked vas citam,jezia sa mi chlpky na krku :od strachu ( ku svehlikovi idem na konzult 14,3 a opku by som mala mat zac aprila...ja som vadakabohu idealny pripad (podla dvoch konzultacii) lebo som uplne nez asimetrie,je tam aj zlaza a nie som vychudnuta na kost a bez hrudnikovej vady..a ze svehlik dava male implose...no pod 420 ml nejdem :D tak sa tam mozno uvidime :)

cukricka

Katus1

Ja som spokojna s velkostou. Mam 172cm vysku a vahu 62kg. Pod prsiami 77cm. Pred opkou som mala obvod cez prsia 86cm a teraz mam 93cm. Velkost podprsenky zatial netusim ale tu od doktora mam 75D. Mohla som asi druhu foto poslat tato je dost na prd :D