Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Mahulienka

Ja som z Ba a tu nemame :( bars jake hovadiny tu su a dobre obchody musime hladat vsade inde len tu nie...strasne
Ale krasne mas tie prsicka zavidim v dobrom :) aj cvicis lebo aj postavicku mas super

assaabloy

ythyl
mas skutocne pekne prsia, skus nosit tu push upku to fakt by malo pomoct. a budes spokojna :) ja mam bradavky ako lentilky ale co uz :)))) nemozeme mat presne podla predstav ale tvoje su pekne prsia, a neboj to sa este usadi, este je ajtak skoro. ;)

janas86

sandritta

ahoj som rada ze si ok. my sme upnlne v poho. prska super usadzaju sa a nebolia to je hlavne. po drenoch sa nezasiva to je len malicka dierka. ano na 6 den sa idem cela osprchovat a oprat podprdu konecne prave dnes sa na to chystam :-) inak ja som sa kazdy den od spodu dole sprchovala uz pred odchodom z nemocnici. lebo tam sme mali velku sprchu my sme boli na velkej izbe dvojke pre oistihnutych tak dobra sprcha bola. Dominika sa dokonca aj s tymi drenmi sprchovala :+) si to polozila a bolo :-)
a ostatne ruky a pod pazuchami pekne vlhkym uterakom aj vlhcenymi obruskami vytierat.
teraz len treba oddychovat nech sa dobre zrastu a bude v poho :+)
som rada ze mame po konecne sa tesime :-)
z akej hadici myslis ze ci hrdlo nebolelo?

ythyl

tina691976,

dakujem si zlata:)v mojom pripade to je preto tak,ze som nespokojna,lebo som mala urcitu predstavu nielen blizsich prs,ale aj vacsich,tak mozno preto:)ale stale je to lepsie ako bolo,takze mozno iba vymyslam:)ale tak dufam,ze sa z nich budem viac tesit:)mozno sa s nimi potrebujem len "zzit" :)) praveze tvoje sa mi zdaju byt riadne bomby,ale ty si mala vacsi zaklad ako ja:) ja som proste chcela velke prsia,ale nevadi,po druhom babatku mozno opat raz ;)

sashinka1985

Marikamarika

Ahoj moja, mam sadobre, odpisujem az teraz,prepac. Tak ty uz mas aj predoperacne za sebou? Super, ze je vsetko ok. V stvrtok na teba myslim, ako to rychlo ubehlo ze ? Ja sa mam fajn, uz mam 7 tyzden od opky. S prsiami problem zatial nemam a dufam ze ani nebude. V stredu idem na kontrolu tak som zvedava co doktor povie.

Henka88
Blahozelam ti,!uz to mas za sebou.hlavne nestresuj. Poznam to,lebo ja som pri kazdej malej hluposti stresovala, mala som az navaly z toho strachu, vysoky srdc. Tep, tabletky na ukludnenie somsi par krat musela zobrat. Potom mi doktor povedal, pokial netvrdnu, vsetko je ok. Tak som zakazdym ked ma pichlo alebo ma bolel prsnik len skusala ci nie je tvrdsi.ale nikdy nebol.neboj sa, opuch je normalne ze mas, telo si zvyka, keby ti prsnik vo vnutri krvacal tak by ti aj tvrdol.
Skus pre svoj pocit zavolat doktorovi, ked sa bojis.

Assabloy
Strasne ma mrzi, ze sa kvoli prsiam trapis. Urobila si dobre, ked si poslala fotky doktorovi. Myslim si vsak, ze si urcite uzna chybu a nejako sa dohodnete na naprave. V to aspon pevne dufam!

tina691976

ythyl
ja sa pozerám na tvoju fotku ale mne sa zdaju krásne bez posunu možno to naozaj robia len zdvyhhnuté ruky

ythyl

assaabloy,

aj ja na tej fotke vidim tu nerovnost,ale mam aj ruky posunute,musim sa nanovo pofotit,lebo tak ked sa vyzleciem,tak sa mi nezda,ze to mam posunute:/no uvidim,ja sa velmi neobzeram,tak sa musim pozriet,hehe:) neobzeram sa,lebo sa mi az tak velmi nepacia a nie su podla mojho gusta,ale tak co mam s nimi robit:)z hrude si ich nevytrhnem predsaaa :D ale normalne nad tebou rozmyslam,ze to je cudne,ze tak sa ti posunuli po takom case:/ale urcite je chyba aj vo vybere rozdielnych implosov,podla mna stale sa to ukaze,mozno keby ti dali mensi rozdiel,napriklad takych 20ml,tak by to bolo lepsie a cudujem sa,ze ani s tym meracom to nevyslo,to ako keby si vyhodila 100 eur von oknom:/ja si myslim,ze by si urcite mal uznat chybu a napravit to:/ale ked ti nevychadza teraz cas na reopku,tak jedine sa s nim dohodnut na niektory iny datum:/

assaabloy

ythyl
mas aj zo spodu v rovnakej urovni? uz sa pofot z tej jednej fotky iba pozeram :)
no v mojom pripade bol pouzity merac, prsniky mali byt rovnake alebo aspon co najrovnakejsie. niesu. ja som mala 50ml rozdiel v implantatoch a vysledok pozri fotky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk