Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ythyl

assaabloy,

vsak prave,ze ten Cerven ma riadne peknu pracu,ja by som k nemu chcela ist este aj na nos,tak dufam,ze vela pit nebude,nech este na mna pockaaa:)) teraz sa mi zdaju,ze su v rovnakej linii prsia,ale vidno,ze jeden prsnik je vacsi ako ten druhy,aj kamosky mi to povedali,aj muz mi to hned hovoril,cize podla mna je to blbost,ze to robi rozdielnymi implosmi,lebo to vidno a ja som nemala ziaden zaklad,tak mi urcite mal dat rovnake,vsak som sa aj ozvala,ale nakoniec ma presvedcili,ze to nebude vidno tych 30ml a je to vidno:/len dufam,ze sa mi to neposunie nejako vyssie,ci nizsie,lebo ja sa uz s malou salim a tiez napinam tie svaly:/ale nemyslim si,ze by to az tak sa mohlo pohnut ako v tvojom pripade,ze je to chyba svalov:/to som este nepocula a na tomto fore je vela bab sa sa tiez premahaju a nepohli sa im implose vobec:/aj ja som zvedava,ze ako sa k tomu postavi:/

assaabloy

katus1
ahoj neviem ti nato odpovedat sama. ani pred par mesiacmi som nemala prsia rovnake rozdiel bolo vidno hned. akurat su fotky kde som dala take aby to nebolo vidiet. ale uz od uplneho zaciatku som mala rozdiel, myslela som ze je to opuch. ked prejdes fotky odznova, tak si vsimnes aj v tych tielkach kde zvrchu zacina prsnik jeden skor. no fakt som myslela ze sa to urobi. fotky co som poslala su bez blesku iba s mobilom to by mal byt rozdiel najmenej vidiet. s bleskom vidno uplne vsetko aj to co clovek nechce. a predsa...
tak skus pozdriet nick slniecko83 assaabloy yntyl susy1982 juliana581 lenkalili...a tak porovnaj min 3-4 z tychto mame ten isty problem..lenkalili ma pekne aj juiana

tina691976

henka88
ahoj no ja som mala opuch citelný na pravom prsníku aj do strany ma velmi tlačil lavý bol s vpohode celkovo bol tak velký že aj bradavka bolaposunutá a dnes ráno manžel pozeral na mna a vravý že už je to ok aj bradavka sa mi zrovnala do jednej linii stou druhou ja si myslím že je to aj nejaký proces ako sa ten silikon usadzuje ale ak si nespokoná tak volaj radšej doktorovi

ythyl

katus1,

uz sa urcite polepsim a pofotim,ja sa poriadne ani nerozopinam z tej podprdy,iba ked sa idem sprchovat po celom dni a vtedy sa zabudnem sfotit,ale urcite uz dam foto aj zboku a tak:)

assaabloy

ynthyl
ani neviem ci lutost, ta dialka cestovanie by bolo ovela komplikovanejsie, skor mi je luto ze to dopadlo ako dopadlo. chirurg ku ktoremu som isla to mohol zvladnut rovnako dobre ako to robi cerven. no nieje mi vobec jedno co sa stalo. na cervena pocuvam dobre veci, zase on dava dost velke implantaty dievcatam a vraj pije a zauca niekoho tam tak ktovie co sa fakt deje pri tych nasich operaciach :) ale zase nemozem zato co pocujem na jeho adresu, ked vidim jeho pracu tak fakt odbornik, to je jasne. aj keby navrhol operaciu, bala by som sa tentokrat ci by to vyslo,nechcem byt pokusny kralik na operacnom stole. tvoj problem ze mas prsia od seba a chcela by si blizsie sa da urovnat push upkou prsia si tak zvyknu, povedal mi to aj lekar aj tu na fore to bolo.inak nemas ty nahodou ten isty problem ako ja??? ze jeden je vyssie??? ja som push upku nenosila, teraz obcas ano. v nej prsia vyzeraju pekne. vcera som sa tak fotila sama pre seba a pre dr.Svehlika som poslala niekolko fotiek tak som zvedava co mi on nato povie. myslim ze zajtra sa ozve. vzdy odpisal hned.

katus1

ythyl
assabloy

baby ja normalne zacinam pochybovat ci ist ku Švehlíkovi.Aj ked vela prs co som videla spravil krasne

assabloy
Ja som si stale pozerala tvoj prsia a stale obdivovala ake ti ich krasne urobil, krasne su naozaj ale teraz co si dala posledne foto, tak je dost viditelny rozdiel ze jeden je prsnik ovela mensi ako druhy.Pritom si ich mala uplne nadherne pred niekolkymi tyzdnami.Drzim palce aby sa to nejak vyriesilo.A potom prosím ta napís co ti na to povedal ale s tym opotrebovanym svalom sa mi to nezda :(

ythyl
moja ty nedas nejake fotecky, chcela by som velmi vidiet ako teraz vyzeraju tvoje po case :-)

ythyl

assaabloy,

ahoj a nelutujes casom,ze si predsa nevyuzila ten termin u dr. Cervena?lebo ja sem tam ano,nakolko ma mrzi ta moja medzera:/podla mna som ich mohla mat blizsie k sebe:/inak fakt sa tebe ta asymetria ukazala az po par mesiacoch,co vobec nerozumiem,ze sa to tak mohlo posunut:(inak aj mam rozdielne implose,bojovala som za rovnake,lebo som bola na konzultacke aj u Cervena,ten mi dal rovnake a predsa mi dali rozdielne,tak vidis:/ja som citala vela nazorov,ze treba davat rovnake a ja som nemala ziaden zaklad,takze rovnake implose by nic nepokazili:/

assaabloy

henka88
ahoj ja som mala vacsi opuch az doma, par dni po opke, kazda sme ina, na tvojom mieste by som zavolala lekarovi a povedala presne to co popisujes, smerom nabok, to neviem fakt, radsej mu volaj a daj vediet ako sa mas a co nato lekar.drz sa

ythyl

henka88,

neviem,ze ci by si sa nemala ozvat doktorovi,lebo ja po opke som mala pocit,ze mi prsnik puchne,tak som to povedala sestricke,ta sla za doktorom a ten rychlo pribehol,ze to nie je dobre,ze puchne a mi ho pozrel a povedal,ze mi nepuchne,ze to mam asi len taky pocit:)takze normalne pribehol za sekundu,tak ja si nemyslim,ze to je dobre,ze ti puchne po niekolkych dnoch,lebo opuch je prirodzeny hned po opke,uz by ti nemali puchnut potom,aspon ja som to tak pochopila:/ale nechcem ta strasit,lebo ja nie som doktor,ale mozno keby si mu zavolala,tak by ta ukludnil:)ja som mala opuchnute prsia,este teraz mam malicky opuch,ale to som mala hned od operacie:/

Sandritta

Janas86

Ahojte baby, ako sa mate? Ako sa Vam dari po opke? Ja som uz treti den doma, v piatok ma pustili, jak mi dali dole tie dreny tak sa mi zase o kusok ulavilo... Kazdym dnom sa citim o malicko lepsie. Lave prsko je uplne v pohode, len to prave ma trapi, boli, ale len ked zmenim polohu, ked napriklad uz dlhsie sedim tak v nom mam tlaky a bolest. Tak dufam, ze to bude v pohode. Inak tie dreny mi nezasival, len prelepil.
Aj si budete davat dole tu podprdu? Na 6 den, ze sa mozem osprchovat, no neviem ci budem mat odvahu to rozopnut...
Baby a mali ste aj kasel z tej trubice?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk