Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

all
prosím vás, do akej miery sú opuchy prsníkov v pohode a nie je to niečo vážnejšie? mám ešte stále bandáž, ktorá mala byť proti opuchu, ale odvčera mi dosť napuchol najmä ľavý prsník a to smerom nabok, čiže mi aj zavadzia pri ruke :( a neviem či je to normálna reakcia, alebo mám nedajbože už nejaké krvácanie a podobné scenáre sa mi už vynárajú. Ďakujem.

angie77

LoTina

ahoj, ked ti povedal doki, že budeš mat čiastočne pod žlazou a čiastočne pod svalom nemusíš sa bát, že to ideš mat nejako inak:) dievčatá každý implantát ktorý ide pod sval, je aj čiastočne pod žlazou, pretože prsný sval nie je taký velký aby sa tam celý silikon zmestil...je to možné len pri veľmi malých implantátoch ..čiže väčšina z nás tu má pod sval a čiastočne pod žlazu, je to úplne normálne :)

marikamarika

Teneriffe

Ahoj co ja viem treba syiahnut umele,mihi ktore sa daju stiahnut t.j. Take tie nalepovacie co si sama nalepis a das dole, 3dcka netreba, mne vysvetloval dr pre inou operaciou v nemocnici, lebo ked si v anesteze oni ti prelepia ocka tak aby sa to tam nenalepilo ale 3dka drzia cize tam je to v pohode :)

teneriffe

dievcata, veiem, ze je to asi hovadina,ale spytam sa este raz! :)
pri otazke co mat/nemat (gelace, pricesky a ostatne), 3D riasy mozem mat??? nie ze to tam buudem strhavat tesne pred... :P
diky
a s tym ukazovakom to vymysleli super, ze netreba cele nechty...

jajakarinka

LoTina .....len si napis co sa chces spytat pretoze potom ked tam budes tak zabudnes na polovicu veci:-) no vklada mi rozne velkosti tak dufam ze to bude v poriadku ale ako sa poznam tak mu to este pripomeniem tesne pred opkou... a hlavne aby ti si to mala v poriadku a aby si si nemusela dat tu madtopexiu ked ju necces .....treba mu doverovat lebo on najlepsie vie co robi ...

lauritania

Doka , marikamarika : vdaka za odpoved .
Fotky možem aj ja pridať , zatial pred augmentaciou , ale zato porovnanie mastopexie .

Termíny operacii červeň - najskoršie termíny operácii dáva už na rok 2015 , 2014 je uplne plný , iba ak by niekto vypadol.

Gelové nechty - pokial su kratka / aby sa dal dať štipček / a len jemná francuzska manikura - tak možu byť !

LoTina

jajakarinka

Asi si musím napísať zoznam, čo sa ho tam budem pýtať :-). A skôr ani nemôžem, cez prázdniny mi to vyhovuje :-). Máš to super, že to vidíš naživo na sestrách. Hádam ti to dobre dopadne a budeš ich mať pekne rovnaké.

jajakarinka

LoTina ....ano vyzeraju velmi pekne aj bez podprsenky len ta druha segra si dala dost velke aspon na moj vkus a ta bez podprdy malo chodi .....stale im ich obzeram prednedavnom som prisla za nimi ze kolko im meta hrudnik :-) sibe mi to uz.....oni to maju pod svalom .... vsak ides na tu konzultaciu sa ho to spytaj nech mas klud na dusi ...viesco aj bojim aj nie ... ja viem co ma caka vsak som bola na tej mastopexii ... hlavne chcem mat obe prsniky rovnake iba tohto sa bojim .....vsak ked budes na konzultacii popros sestricku ze ak niekto zrusi opku ci by ti nezavolali ze by si bola ochotna ist aj skor...

assaabloy

beetersweet
je mozne ze sa mi podari prist na svk tak o tri tyzdne tak isto k nemu zajdem a pockam co nato povie on...neviem si predstavit ze povie ze je to dobre.ako zareagujem ..ani neviem skym tam ist na tu kontrolu. reaopka nepripada do uvahy teraz. nebudem moct prist domov na operaciu a ani financne ved estelen v oktobri som zaplatila za tuto opku

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk