Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LoTina

jajakarinka

A naozaj tie anatómy vyzerajú dobre aj bez podprsenky? Ja si to fakt neviem predstaviť. A obe segry to majú pod svalom? Preto sa pýtam, lebo neviem prečo mi to chce dať aj čiastočne pod žľazu. A nebojíš sa už trošku? Ty to máš už za chvíľu... :-)

bittersweet

asssabloy a sla by si si to dat teraz prerabat, ci po roku alebo ako sa to da? mne sa tiez nezda ako ti to dr vyargumentoval a nenechala by som sa odbit. mi to aj s tymi svalovymi asymetriami nejde do hlavy, ved vsetky sme bud pravacky alebo lavacky a neviem ci mas nejaku manualne narocnu pracu, ale teda preco to rovno nejako neusposobil tomu svalu a sposobil ti opacnu asymetriu napriek udajnym sizerom. to nehra.

bittersweet

msrikamarika ja idem 12.4 a tiez dufam, ze uz vtedy vytasim sexi dekolt a dam si nejake krasne saty!:)

henka moja neboj, budes to mat tip-top, mysli len na nick adadka, ked to nas doktor zvladol tak bravurne u nej, tvoju minimalnu asymetriu urcite hravo zvladol tiez.

assaabloy

henka88
presne ako pises.. sizer tam objednany bol aby bola co najpresnejsia velkost a nieje. a prsnik posunuty o dost vyssie nez ten druhy. niesom spokojna, a som zvedava co mi nato povie lekar, ci zase to, ze jeden sval som pouzivala viac ako ten druhy (co neverim ze sposobilo az taky rozdiel) a co na velkosti imlantatov..tam bol 50ml rozdiel
..fakt som verila ze ja prsia budem mat uplne perfektne poriesene. nevadili by mi male nedostatky, ale dnes som svagrine ukazala prsia, ta ten rozdiel vidi, ajked povedala, ze nutne nemusim ist na opku este, mozno niekedy v buducnosti po pripadnom porode..nemam ani frajera nieto plan mat deti. takze tak

henka88

assabloy
tak potom nechapem, ako sa to mohlo stat ci to dr. nevidel alebo preco. inak ktovie ci oni tie sizery naozaj skusaju,vsak jedine my nevieme co sa tam deje pocas op. ja som povodne tiez mala mat ale kvôli mensej velkosti,ale nakoniec som sa rozhodla pre tieto.

henka88

assabloy
ja mam 375ml nagori, my sme jedine riesili podprsnu ryhu ze bude v rovnakej vyske. a ze vraj to nebude vidiet. tak preto som aj velmi zvedava ze co to bude a ci budu rovnake. alebo ci to bude aspon nebadany rozdiel, teraz to neviem vôbec este posudit.

henka88

janas86
ja som dnes 2 den po. mala som aj dreny a dost tiekli stale, opuch sa mi spravil asi vcera, ale ja mam cez tu podprdu aj bandaz, tak prsia nevidim, ani moc necitim, iba ze v nich nieco obcas prebehne :) je to dost zvlastny pocit. ja beriem zatial stale novalgin, no dufam ze uz coskoro budem aspon znizovat davku. no a som ze skoro uplne imobilna, uz nech sme fit. :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk