Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

ythyl
assaabloy

JA som sa tak tesila a teraz uplne vaham ci ist ku Švehlíkovi :-( co si vsimam tak vacsinou niesu podarene prsia od neho, ktore maju asimetriu.JA asimetriu nemam, teda aspon si myslím tak neviem, myslite ze by sa nemalo nieco take stat, ako jeden vacsi prsník ako druhy ?

assaabloy
No som zvedava co ti dr napise a aj ten druhy, prosim ta potom nam tu napises, ze ako sa k tomu obaja vyjadrili ? Aj ja by som urcite chcela nazor aj ineho lekara.

ythyl
no ved ak si najdes cas, tak sa pofot :-) som zvedava ako sa ti usadili :-)

Sandritta

henka88

Mas pravdu, to hojenie aj bolesti su strasne individualne. Ja som si to teda asi dost naivne predstavovala jednoduchsie, no opak bol pravdou. Na klinike som bola totalne hotova, vycerpana od bolesti, doma tie prva dni ma len dvihali a davali lezat....
3 den po opke je este velmi kratko, nepozoruj sa tak, tie prska potrebuju cas, videla som fotky kde baby mali na zaciatku asymetriu a po par mesiacoch sa to krasne upravilo.

Inak ja mam tiez malicku asymetriu, no 3 doktori mi povedali ze by to neriesili rozdielnymi implantatmi, tak som zvedava...

Ten kasel je fakt hrozny, to mi ide hrudnik roztrhnuuut. Mne trochu pomohol med, to mi raz aj doktorka povedala, ze je to vedecky dokazane ze pomaha na bolave hrdlo, ale nedavaj si ho do horuceho caju, to ze sa nicia ucinky.

Neboj, bude to dobre :)

lauritania

ythyl - niet zač ;) , takže máš pred sebou ešte noštek - tak prajem skorý zimnojarný termin 2015 ! jasne ... na leto určite nie, radsej sa skôr objednaj ! ;)

henka88

ythyl
ja budem mať tiež dosť, neviem si to ešte predstaviť naholo, ale vidím to v tej podprdke. ale ja som mala aj na svojich veľkú medzeru, a klenutý hrudník, tak ma aj upozornili, že tie prsia nedáme k sebe tak ideálne, ale vravel dr. že širším implošom sa to vykryje, len tak širší je ale nie moc bližší k sebe :D ako neviem či to tým prsiam ešte nepridáva že som takmer stále v lehu a vtedy sú predsa prsia automaticky do strán viac ťahané, no neviem. ale ja by som už nešla znovu na OP, tak ja budem brať tak ako to bude. podprdami to dáme k sebe podľa mňa určite. a ked sa ti usadia este viac tak sa to zjemni myslim.

mimah

Doka
Ako dlho si po zakroku? U mna po mesiaci sa vsetko vstrebalo,mozno o 10 % boli prsia vacsie a po druhom razy je to uz lepsie,ale prsia mam vacsie tak max o 1 cislo. Chcem sa spytat,zvacsovali ti prsia kmenovymi bunkami? Mne ano a stalo ma to 1 zakrok 6000 eur a po liposukcii mi zostali na nohach jamy,vyzera to ako celulitida,pred tym som mala hladke stehna

assaabloy

ythyl
verim tomu ze zajtra budem mat od neho spravu ja som napisala aj inemu chirurgovi pre porovnanie takze uvidim nazory hned dva od odbornikov. tiez si myslim ze to nejako dotiahneme, stalo sa okej beriem, len bolo by super to dat doporiadku

ythyl

lauritania,

v poriadku a inak dakujem za ten cennik :) uz sa tesim na nos,aj ked teraz davaju uz na rok 2015,tak dufam,ze ten nos stihnem do leta 2015,nech sa mi nespoti v tej dlahe v tom teple:/ :))

ythyl

henka88,

zajtra to budu 4 tyzdne od op a ta medzera ma riadne mrzi:/praveze sa stale na nu zameriavam a vobec sa to nezlepsilo:/ale baby pisali,ze to moze upravit tou push upkou,tak dufam,ze aspon toto mi pomoze:/ako mensia medzera by mi nevadila,ale ja ju mam poriadnu:/

ythyl

assaabloy,

aj ja lutujem,ze som nesla k Cervenovi,ale tak snad po druhom babatko sa k nemu dostanem,ale to sa objednam este neviem kedy,ked teraz su take cakacky a ake budu o par rokov :)) moja,pocaj si urcite co povie dr.Svehlik,podla mojho nazoru by sa urcite s tebou mal dohodnut na oprave,vsak to je jeho vizitka a pravdupovediac ty si bola tou,ktora ma presvedcila,ze mam ist k dr.Svehlikovi,lebo si pekne o nom pisala a prska si od neho mala krasne,tak mi je luto,ze prave po case nastali tieto komplikacie:(