Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

LoTina .....len si napis co sa chces spytat pretoze potom ked tam budes tak zabudnes na polovicu veci:-) no vklada mi rozne velkosti tak dufam ze to bude v poriadku ale ako sa poznam tak mu to este pripomeniem tesne pred opkou... a hlavne aby ti si to mala v poriadku a aby si si nemusela dat tu madtopexiu ked ju necces .....treba mu doverovat lebo on najlepsie vie co robi ...

lauritania

Doka , marikamarika : vdaka za odpoved .
Fotky možem aj ja pridať , zatial pred augmentaciou , ale zato porovnanie mastopexie .

Termíny operacii červeň - najskoršie termíny operácii dáva už na rok 2015 , 2014 je uplne plný , iba ak by niekto vypadol.

Gelové nechty - pokial su kratka / aby sa dal dať štipček / a len jemná francuzska manikura - tak možu byť !

LoTina

jajakarinka

Asi si musím napísať zoznam, čo sa ho tam budem pýtať :-). A skôr ani nemôžem, cez prázdniny mi to vyhovuje :-). Máš to super, že to vidíš naživo na sestrách. Hádam ti to dobre dopadne a budeš ich mať pekne rovnaké.

jajakarinka

LoTina ....ano vyzeraju velmi pekne aj bez podprsenky len ta druha segra si dala dost velke aspon na moj vkus a ta bez podprdy malo chodi .....stale im ich obzeram prednedavnom som prisla za nimi ze kolko im meta hrudnik :-) sibe mi to uz.....oni to maju pod svalom .... vsak ides na tu konzultaciu sa ho to spytaj nech mas klud na dusi ...viesco aj bojim aj nie ... ja viem co ma caka vsak som bola na tej mastopexii ... hlavne chcem mat obe prsniky rovnake iba tohto sa bojim .....vsak ked budes na konzultacii popros sestricku ze ak niekto zrusi opku ci by ti nezavolali ze by si bola ochotna ist aj skor...

assaabloy

beetersweet
je mozne ze sa mi podari prist na svk tak o tri tyzdne tak isto k nemu zajdem a pockam co nato povie on...neviem si predstavit ze povie ze je to dobre.ako zareagujem ..ani neviem skym tam ist na tu kontrolu. reaopka nepripada do uvahy teraz. nebudem moct prist domov na operaciu a ani financne ved estelen v oktobri som zaplatila za tuto opku

LoTina

jajakarinka

A naozaj tie anatómy vyzerajú dobre aj bez podprsenky? Ja si to fakt neviem predstaviť. A obe segry to majú pod svalom? Preto sa pýtam, lebo neviem prečo mi to chce dať aj čiastočne pod žľazu. A nebojíš sa už trošku? Ty to máš už za chvíľu... :-)

bittersweet

asssabloy a sla by si si to dat teraz prerabat, ci po roku alebo ako sa to da? mne sa tiez nezda ako ti to dr vyargumentoval a nenechala by som sa odbit. mi to aj s tymi svalovymi asymetriami nejde do hlavy, ved vsetky sme bud pravacky alebo lavacky a neviem ci mas nejaku manualne narocnu pracu, ale teda preco to rovno nejako neusposobil tomu svalu a sposobil ti opacnu asymetriu napriek udajnym sizerom. to nehra.

bittersweet

msrikamarika ja idem 12.4 a tiez dufam, ze uz vtedy vytasim sexi dekolt a dam si nejake krasne saty!:)

henka moja neboj, budes to mat tip-top, mysli len na nick adadka, ked to nas doktor zvladol tak bravurne u nej, tvoju minimalnu asymetriu urcite hravo zvladol tiez.

assaabloy

henka88
presne ako pises.. sizer tam objednany bol aby bola co najpresnejsia velkost a nieje. a prsnik posunuty o dost vyssie nez ten druhy. niesom spokojna, a som zvedava co mi nato povie lekar, ci zase to, ze jeden sval som pouzivala viac ako ten druhy (co neverim ze sposobilo az taky rozdiel) a co na velkosti imlantatov..tam bol 50ml rozdiel
..fakt som verila ze ja prsia budem mat uplne perfektne poriesene. nevadili by mi male nedostatky, ale dnes som svagrine ukazala prsia, ta ten rozdiel vidi, ajked povedala, ze nutne nemusim ist na opku este, mozno niekedy v buducnosti po pripadnom porode..nemam ani frajera nieto plan mat deti. takze tak

Textová Inzercia

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk