Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marikamarika

Lauritania

Ahoj, v prvom rade do galerky sa distanes ked posles mail na galeria@zoznam.sk s tvojou prezyvkou tu z fora, a foto prs bez tvare, pldmienkou je prispievat na fore :)
Po druhe, ano bolo tu par dievcat co podstupili viac operacii zaroven, skus si dat do vyhladavaca a najde ti prispevky, jednu si iz nasla :) Doku.
No a po tretie 410ml bude urcite vyzerat vyborne pri tvojej vyske a vahe, gratulujem k vyberu Ajdr aj velkosti :)

lauritania

DOKA - dočítala som sa že si absolvovala augmentaciu spolu s liposukciou stehien . Mňa čaka plastika stehien - čiže väčší zásah s rezaním a odstránením kože .... Ale chcem sa opýtať ako si zvladla v tie prve dni , ako si sa citila po prebudení a ked si sa prvý krat postavila .. taktiež budem mať sťahovacie nohavice s otvorom a hygiena a wc bude velmi obtiažne .. Ja som liposukciu absolvovala pred desiatimi rokmi - a mna lipo vôbec nebolela ... Plastika stehien vraj dosť bolí , spolu s tou bolestou na prsiach si to neviem ani predstaviť ... uvitam čo najviac infa. Dakujem a prajem rýchle zotavenie !

lauritania

ahojte ... ja idem 4.3. na augmentaciu. BB , dr. Červeň . Budú anatomy , 410ml , pod sval pri výške 166cm a vahe 55kg. Som už aj rok po mastopexii /uprave prs/ , takže mám vraj výborny zýklad na dokonalé prsia , :D - tak som zvedavá ... Budem mať dva zákroky v jednom /pri jednej anasteze / Druhá plastika bude : plastika stehien , povytiahnutie a zredukovanie poklesnutej kože po velkom úbytku váhy. Ako sa to blíži začínam mať strach ako to zvládnem ... dvojnasobnu bolesť a hlavne paralyzovanie hornej aj dolnej časti tela . No , bude to masaker . Keby sa dali tak tie prvé dni prespať. Liekmi som už zásobená , od boelsti budem uživať Zaldiar - je to kombinacia tramadolu a paracetamolu . Je tu niekto kto mal zároven s augmentaciou aj inu opku ?

mahulienka

tina691976
dakujem:), pozrela som tvoje foto a suhlasim so Susy, si cerstvo po op., budes mat krasne prska len potrebuju cas, modrinky, opuch... vsetko po case zmizne a budu tip top:)
Matapazicka
ano mam anatomicke;)
marikamarika
tusim ,ze je z NY 75/D, tu foto mam tam uz dlhsie tak som si nie ista, ale teraz kupujem v Esotiq 70/E a tie sadnu najlepsie;)

marikamarika

Susy, Tina, Mahulienka

Naozaj nadherne prska, strasne Vam to sekne vsetkym trom. :)

MAHULIENKA
Chcem sa opytat aku mas teraz velkost podprseniek a kde kupujes? Na novrj foto mas strasne krasnu, tu ciernu ;)

Susy1982

Tina
dakujem pekne, foto nie su ostre= starsi mobil tak preto...prave vidim ze aj ty si poslala foto po op,tvoje povodne boli pekne a tieto su krasne este sadnu, odpuchu a budu ako z rozpravky...

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk