Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Baska90

Dievcata poslali vas aj na vysetrenie prsnikov? Pocula som ze posielaju no ja nejdem na ziadne take vysetrenie pred opkou iba klasika predoperacne krv, interne

Nena1

Zuzka.forum
potom napíš, aké možnosti Ti ponúkajú doktori. Som trošku zvedavá a hlavne ma to aj zaujima, či sa doktori zhodnú vo svojich názoroch ;-) A nestresuj :-D

Zuzka.forum

Danka123 , sory za to schladenie, ale ako ti aj Nena písala, týždeň je málo a že budeš vládať robiť prvé dni z domu - uf, si fakt optimistka a neviem čo si povedala v práci kam ideš, ale aj toho 16teho by nemohol niekto iný vyplatiť mzdy v hotovosti? v každom prípade držím palce, no skús si to ozaj inak zariadiť. :)
Nena1 - to ešte neviem, som v štádiu konzultácií s inými dr., ja chcem ísť až na jeseň, takže mám čas a ešte aj bubáky musím našetriť :)

Danka123

Nena1 to je jasne, ze vyplaty dam na platobny prikaz este pred operaciou...ale u nas vydavam cast vyplaty este v hotovosti, tak preto :)

Nena1

wenuska
2 tyzdne pred opkou som mala dovolene brat iba homeopatika a tabletky na prerusenie menstruacneho cyklu, nakolko mi vychadzali presne na den operacie. Aj to som informovala doktora, ktory sa radil s anesteziologom, ci nebude v tom problem. Zavolaj doktorovi, porad sa...

Danka123
vyplaty som urobila predcasne aj platby som nahadzala do banky pred opkou na stanoveny vyplatny termin. Neda sa Ti takto dopredu? Tyzden dovolenky je malo.

Zuzka.forum
uz vies ku komu a kedy pojdes na reopku?

doka

Danka123,

ona ide tam kde ja,takže iba termín :)),ináč dobrý výber-Interklinik-Hedera aj Racz robia krásne prsia-tak sa nemáš čoho bať-aké máš navrhnuté?
Ja už len 3 dni :))aj sa teším aj bojím-také zmiešané pocity...

Danka123

Ahojte :)
doka myslim, ze mame iba rovnaky datum... ja idem dr. Hedrovi do Interklinik, neviem kam ide Wenushka

Zuzka.forum a Stefani no ste ma pekne "schladili"...ja som taky optimista, ze som si vypytala dovolenku iba na tyzden...ale budem musiet uz po tyzdni prist, lebo 16-teho je vyplatny termin a kolegovia by mi asi neodpustili, keby kvoli mojim prsickam nedostali vyplatu...asi to vybavim a pojdem domov...ale sefom som slubila, ze aj ten prvy tyzden budem pracovat z domu...co vam poviem...optimistka :D

Wenushka aaano budeme sa delit o pocity a prezivat to spolu :)

inak dnes mi brali krv kvoli predoperacnym a pol dna neviem zohnut ruku a dost mam to boli...ja som strasna padavka :D

wenushka

doka

Ahoj neviem lebo vysledky s krvy a mocu mi mali prist az na druhy den a nevolala som tam ale asi idem tersz zavolat a na interne som objednana az v pondelok.

Chcem sa opytat baby zacinam byt chora to je ako naschval zo 2 roky som nebola a teraz ma to chyti, mozem brat nieco od bolesti a na chorobu? Pocula som ze ten prasok paralen grip je dobry?
Lebo dade dom citala ze zo 2 tyzdne by sa nemalo. Za kazdu radu dakujem.

Zuzka.forum

Stefani, už po 2mes. na lyže? Ja sa bojím ešte aj teraz (3,5mes.), reku radšej jednu sezónu vynechám..Tak ale ja som asi prehnane opatrná a poctivá, všetko dodržiavam, stále spávam v podprde a nosím tie zo siklienky, vyhýbam sa dvíhaniu ťažkých vecí a pod. Keďže mi opka nedopadla podľa predstáv (chystám sa na reopku), tak sa snažím minimalizovať prípadné negatívne dopady. Odpuchli mi tuším tak po 3týždňoch a úplne zmäkli+klesli asi po 2mes. Držkaj sa aj ty. :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk