Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

henka 88
som rada že už to máš aj ty za sebou teraz len prežiť prvé dni a bude fajn ja som 4 den po opke a varým periem som v pohode čo nevládzem nespravým tak sa len šetri oddychuj teš sa moja gratulujem knovým prsiam zvládla si to to je super

marikamarika

Henka88
Moja gratulujem k novym prsickam, som rada ze je vsetko ok, a ze to pobolieva len troska, neboj horucava a tocenie hlavy ustupi, asi ti len doznieva anesteza, to sa stava..a to ze ti tieklo do drenov viac je dobre o to menej ti opuchnu a rychlejsie sa zahoja, nie je taky tlak na jazvy a preto je ajensie riziko zapalu..(mam nastudovane) :)
To s tym stekanim ti neviem poradit ale zas keby si citila stekanie krvy takto vyrazne videla by si to to by totiz muselo byt dost velke mnozstvo krvy aby si ho citila ako stekanie a hned by ti to presiaklo..aspon ja ked som to tak citila po porode este na sale ze mi nieco steka po nohach tak lekarku skoro slak trafil kolko krvy zo mna islo.
Tak staci asi kuk do zrkadla a uvidis ze je to oki :) drzim palce na skore uzdravenie

henka88

all

je lepšie aby tie prsia boli v ľahu alebo v sede? neviem, ako si mám zvykať a odpočívať-

tiež ste cítili v tej podprde, že tam niečo ako keby stekalo? neviem či to je nejaká krv alebo iba kvapočky potu. ale zatiaľ nevidím nič že by presakovalo.

henka88

ahojte dievčatá, tak ja sa hlásim až teraz. mám už po a som maximálne imobilná. bolesti sa dajú zvdládnuť, čo sa však netýka stoja, chôdze a sedu, vtedy do dosť bolí, ale hlavne ma zaleje horúčava a točí sa mi hlava. na wc ma musia vyzliekať :) pobyt v nemocnici som zvládla ok, hoci mi stále tieklo a tieklo do tých drenov, tak som sa bála či z toho niečo nebude. no dúfam že to bude lepšie, prsia som si nevidela, mám to opuchnuté. nech už sú tu lepšie dni :) lebo ani náladu nemám bohvieakú :(

marikamarika

Bittersweet

:) ano chapem presne, neboj hlavne musime byt kludne lebo psychika funguje a si niecp privodime naschval..ja sa snazim mysliet pozitivne a pocula som uz ze aj s herpesom uz operovali, zalezi od dr...inak co vysledky ja som si dnes bola po a vsetko v pohode, akurat mam vyssi cholesterol ale to mame v rodine a to je vraj v pohode, neovplyvni to opku..:)
Ja uz mam dilemu lebo 5.4. Ideme na svadbu, dufam ze do vtedy budem fit a budem si na par hodin moct dat aj klasicku podprdu, a ze ake saty si dam ci sa budem zmestit do tych co mam doma :))) no rozmyslam uz nad kravinami :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk