Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

to nevadí ale aspom máš aj jeden probblém vyriešený tuk je preč a to je tiež super a prsia su ako bonus aj ked nie navždy ale budeš druhým vedieť poradiť čo a ako držím palce nech si spokojná

doka

nie,cena je konečná,za túto cenu to robí Fakultná nemocnica v Nitre-plastická chirurgia-primár MUDr.Bakoš Peter

doka

momentálne celý zákrok liposukcia+lipotransfér+pobyt+anestéza ma vyšiel na 350€,ináč cena sa pohybuje od 2900€ vyššie...

doka

liposukcia je bolestivejšia-ale určite sa dá vydržať-čo mi max. vadí sú tie nohavice :(, som zvedavá,ako dlho ten efekt vydrží-hoc mi povedal,že aj niekoľko rokov a ked bude treba,tak sa doplní

tina691976

doka
to verým máš aspom dve radosti zjednej partie niečo preč a na druhej radosť pozerať len je to nanič že to musíš absolvovať znova a odsatie tuku bolo bolestivé či sa to dalo vydržať

doka

Tina,
bolesti sú,ale myslím,že určite nie až také,nakoľko sa tam nenarúša sval,zajtra idem na preväz-ale vieš,že som si to omrkla :)),dávali mi 250ml tuku do jedného aj druhého prsníka-rozdiel tak asi 2 čísla,ale najviac ma teší liposukcia-teda odobratý tuk z bokov a stehien-to je viditeľné :),kedže ich chcem zväčšiť z 0 na 3-ky,tak to budem absolvovať ešte raz o 3 mesiace :)

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk