Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

wenushka

doka

Ja som bola v pondelok lebo sa dr pomylil zly datum mi napisal takze nemal na mna vobec cas lebo tam mal ludi na nejake zakroky tak som sa ho nestihla skoro nic spytat a na vyberanie idem uz v utorok. No budem mu musiet zavolat. Tak to mas fajn :)
A doma robis uz dost veci nie? A ak riadis tak zdvihas ruky ci estenie?

doka

Wenushka,
nebola si včera na kontrole? Najlepšie je sa opýtať doktora,ja do práce by som už mohla,ale pracujem z domu,takže pracujem od 2 dňa po opke :-) na PC

wenushka

doka

Ja som sa bala na ne aj pozriet :)
Chcem sa opytat do roboty si schopna chodit? Lebo ja idem v nedelu a neviem ci to zvladnem aj ked to neni namahava praca. Ako vysoko mozem zdvihat ruky a obcas zdvihnut 5,6 kilo?

tomyum1

Nena1

Gratulujem ku krasnym prskam :-)
Mozem sa opytat, bola si operovana v Prahe? Ak nevadi, mozes napisat cenu? Dakujem :-)

pasik

Laura_kraska, ja ta mozem ukludnit. v Interklinik u Hederu som bola zaciatkom decembra a som taaaak spokojna a moj frajer by ti tiez vedel rozpravat :-))). Hedera bol perfektny, uz aj na konzultacii som z nich mala skvely pocit a po operacii sa mi to len potvrdilo. Vsetci vratane sestriciek boli strasne zlati, boli sme na izbe dve a starali sa o nas sustavne. Nelutujem urcite a mozem ich len odporucit. Rozmyslam este ze tam pojdem aj na nos, len musim nasetrit :-))

Laura_kraska

Baby, ja idem k doktorovi Hederovi z Interklinik, mate niekto nejake skusenosti? Zatial mam super dojem aj z neho aj z kliniky, tak dufam ze to bude dobre. Ale bojim sa operacie. :( :(

doka

Wenushka,

no jasné,bola som zvedavá-tak som na chvíľku rozopla,pokukala a znova zapla :-),ale to asi každá z nás...Nenatieram ničím...

Simca20

Ahojte dievčatá..som tu nová a chcela by som sa vás spýtat, čo si dávate na jazvy. a ak su tu niektore, ktore mali davnejsie operáciu tak by som sa chcela ešte spýtat, po akom case sa vám zahojili jazvy. :)

wenushka

doka

Uz je to o nieco lepsie ale bolesti su stale a to stavanie katastrofa. Ty si si prvy tyzden nieco robila s prsiami pozerala si si ich ze si si rozopla podprdu alebo natierala si si ich niecim?