Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

evellina

mne nechcel dat väcsie implose, lebo ze vraj mam pod prsiami strasne tenku kozu a mohlo by sa stat, ze potom je citit okraje implantatu :(

evellina

hahahah mame rovnake miery??..takze ked som tam bola, pozrel si ma do pol pasa nahu a navrhol mi tu velkost co som ti pisala a dal mi v tej velkosti uz prsia, take silikonove.Dal mi taku specialnu podprsenku, pretoze mna nikto neupozornil a ja som prisla s vystuzenou a tie umele silikonove prsia co sa vkladaju do podprsenky musia sa teda vlozit do podprdy ktora nie je vystuzena.Takze si mozes zobrat uplne normalnu, nevystuzenu podprdu alebo ti on da ich.Teda vlozili sme tie umele prsia (nie implantaty) do podprdy a vyzeralo to super

hostelica

paneboze :D ja mam tie iste miery :D ..hehe....noo ja som chcela ist max do 300 ml...nechcem vyzerat velmi mohutne, no to tažko povedať, uvidim na konzultacke co mi povie navrhne atd,dal ti aj vyskusat nejake implose pod triko ci ako to prebiehalo ?

evellina

cm pod prsiame neviem, ako sa to meria???,...myslis obvod pod prsiami??...ten mam 75 cm, vysku mam 169 a vahu 52 kg a ty??? ake chces implose???

hostelica

nie ja sa /este/ nebojim, a mam pocit ze sa ani bat nebudem,az tesne pred operaciou.uz to chcem mat za sebou....Kolko mas cm pod prsiami a vysku vahu aku mas?

evellina

ja som v zahranici, takze je to vsetko trocha komplikovanejsie aj s predoperacnym aj s operaciou, ale inac som z Presova

evellina

tak mna na prvej konzultacii meral a navrhol na jeden prsnik 325 ml a na druhy 350 ml, okruhle implose a ja by som chcela mentor a vysoky profil.Ja osobne by som skor prijala 350 ml a 375 ml, ale to zvazime na druhej konzultacii.Bojis sa???..ja sa uz zacinam bat :) :)

hostelica

Aj ja idem k nemu :)ja mam termin opky 31.3. a prvu konzultacku 13.3. Ja som este na konzultacii nebola....Aku velkost asi chces ?

evellina

ano idem k Svehlikovi, na jednej konzultacii som uz bola a druhu mam 1 aprila a operovana by som mala byt 23 aprila, ides aj ty k nemu??? kedy mas konzultaciu a kedy budes operovana???

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk