Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

henka
katus
operovali ma v KE v chirmede najskor Magdo a potom to dotiahol Kacmar nie vinou mojho bolo sposobene to co nastalo,ale vinou lekarov o com svedci 8 hodin v narkoze a pristup aky podali obaja neskor pri komplikaciach nie som jedina ktoru dovrzali,momentalne sa sudime 2 baby s touto klinikou a pan Kacmar je na odvykacej kure na klinike za nejake latky ktore pozival...co vedeli cele KE aj na klinike ale aj cez to vsetko ho nechali operovat,ja mozem byt tak nanajvys rada ze som na tom stole neumrela..to ako som sa citila po 8h narkoze nejdem ani opisovat ,pan Kacmar mi urobil 14cm rezy pod prsiami a vlozil mi jeden pod sval a druhy nad sval....je toho vela co som si musela prezit kvoli tejto klinike a som rada ze existuju na tomto

peta79

yanka8
Ahoj... No asi zle odfotené,lebo ja som nemala ani milimetrovú asimetriu,aj po opke mi povedal,že žiadna asimetria,že mám prsia na milimeter rovnaké :-) fotky dosť skresľujú a mne sa tie moje po opke v reále zdajú krajšie,ako na foto :-) Dr. Červeň mi navrhol anatomické vysoký profil aj veľkosť,dokonca mi hovoril že až cez 410ml môžem mať,ale to som nechcela,lebo troška rozmýšľam do budúcna,že ak ich bude treba meniť,tak nech nejdem do extrému :-) ja som mala prsia upadnuté z kojenia a aj po schudnutí som išla číslo dole,takže tvar prsníkov som mala na anatomické implantáty. Kľudne sa pýtaj :-) inak je tu aj fórum od báb čo boli priamo u Dr. Červeňa,tak kukni :-)

Tinizmus

Katus
no veru, budem musiet nieco vymysliet.. horsie to je so psom, lebo je to hrozny maznak (obcas az moc) a dat ho ku nejakej babke by znamenalo, ze by sa vratila o par kil tazsia :D :D
ale kvoli krase a mudr Svehlikovi to uz nejako dam :)

cuculka

Zoja
Ahoj pamatam si ze ked som isla na opku este si pisala ze si si nejsi ista ci pojdes, aj ked si chcela, po tom vsetkom.. a uz mas prsia:) jak to letiii:) drzim palce so zahojenim:)

tina691976

baby som druhý den po op ako dlho trval pocit že vám to ide vybuchnuť v hrudi bolesti nemám vobec robým už skoro všetko len ten plnosti je nepríjemný za odpoved dakujem

katus1

Lenkalili

Ahoj a nechces dat novu fotku ako vyzeraju po mesiaci? Uz ti trosku aj sadli? Ja si myslim ze sa ti este daju k sebe, ten mesiac je urcite este malicko, ved aj ta pooperacna sa nosí dlhise takze urcite to chce este cas :-)

Tinizmus

Fuha no z BA to mas riadny kus, lepsie by si to mala od rodicov, ved ten cas nejak priatel vydrzí :-) aspon si budete vzacnejsí, skus ho nejak presvedcit , pouzi svoje zenske zbrane :-D dva tyzdne zbehne raz dva

katus1

zoja83

Ahoj,prosím ta aky dr ta v Kosiciach operoval? Hned ma chytila panika aby som nesla k tomu istemu :-( musela si si strasne vytrpiet, prajem ti aby si uz nemala ziadne problemy a uz aby si nemusela absolvovat dalsiu operaciu a bola spokojna s prsiami. Cerven ta da urcite doporiadku :-)
A z coho vznikli vlastne tie problemy ? Chybou doktora ? Ak nechces o tom písat tak to pochopím :-)

henka88

zoja83
ahoj, prosím ťa, a lekári ti aj povedali nejaký dôvod, prečo u teba nastali tie problémy, čo si mala? prajem ti, aby ti to a tvojim prsiam už iba vyšlo!! veľa zdravia.

zoja83

susy1982
implose sme davali preto take lebo sme ich potrebovali len vyplnit a projekcia u arionov je odost vysia ako pri klasickych anatomoch tu to vychadza 4,9cm ,implan.su pod svalom a ciastocne pod zlazou.
ked dr povie su su pod svalom tak to su ciastocne pod svalom a siastocne pod zlazou nikdy sa ti nezmesti implantat cely pod sval to by si ho mala vo vyske az pri krku keby ho tmam zasil ,a potom sa robi len pod zlazu ,o mam do bodky nastudovane uz po tolkych opkach ,som rada ze to mam za sebou a dufam ze to bola moja posledna operacia :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk