Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

zoja83

susy1982
implose sme davali preto take lebo sme ich potrebovali len vyplnit a projekcia u arionov je odost vysia ako pri klasickych anatomoch tu to vychadza 4,9cm ,implan.su pod svalom a ciastocne pod zlazou.
ked dr povie su su pod svalom tak to su ciastocne pod svalom a siastocne pod zlazou nikdy sa ti nezmesti implantat cely pod sval to by si ho mala vo vyske az pri krku keby ho tmam zasil ,a potom sa robi len pod zlazu ,o mam do bodky nastudovane uz po tolkych opkach ,som rada ze to mam za sebou a dufam ze to bola moja posledna operacia :)

Susy1982

Zoja83
super,tesim sa s tebou ze to vyslo a budes mat konecne prsicka tip -top,po tolkych trapeniach...Mam pocit ze implose co ti lekar dal ti velkostne asi vosli ,,cele ,,al. takmer cele pod sval,co by v tvojom pripade vyrazne znizilo riziko kontraktury..iba tak ma to napadlo .Tak ci onak vybrala si si najlepsieho a najskusenejsieho lekara na SK.

Tinizmus

katus1
ja byvam v BA, ale rodica su z LE... to by sa dalo, len neviem, ci by to prezil frajer, byt dva tyzdne sam doma so psom :D :D budem ho musiet nejako spracovat :) a ked nie, tak veru budem vyletovat :)

jajakarinka

Zoja83........tak to je super ze uz to mas konecne v poriadku a si spokojna to je najdolezitejsie......mne ide davat eurosilikon okruhle 350 a 325....lebo jeden prsnik mam vacsi stale ..... aj tak klobuk dole pred nim. Pretoze on dokaze robit zazraky :-) mne robil aj horne aj dolne viecka aj toto odporucam kto ma padnute a ochabnute viecka uplne to zmeni cloveka ....

zoja83

jajakarinka
mne daval 260ml arion ja som mala dost pravy prsnik zniceny od povodnych dr v KE a preto aj ariony a vacsie sme ani nechceli mne taka velkost bude vyhovovat

jajakarinka

Zoja83. ......ahhoj ak sa smiem spytat aku velkost si si davala?ja tiez idem k dr.cervenovi lebo mna tiez dava do poriadku robil mi aj mastopexiu prs horne a dolne viecka a 1aprila idem na opku inplantatou......mas uplnu pravdu je to super clovek aj ako odbornik je uuuuplne super aj sestricky su uzasne .........

tina691976

no zvládam to super ráno som sa sama aj vyzliekla cez hlavu aj obliekla som samostatná len ten pánok bol nočná mora ja neviem spať na chrbte budem musieť zájsť k obvodnému nech my niečo predpíše na spanie ja som spávala na bruchu držím ja vám palce zatial som spokojná aj do podprdy ked nakuknem tak konečne tam niečo vydím :)

katus1

baby tak konecne som sa dockala a dr mi odpisal, uz mam termín na konzultaciu 10.3 juchuuuuu :-D
Kocky ale normalne ma zacina prepadat taky zvlastny pocit, ze zacínam uvazovat ci ist do toho a ci to zvladnem.

Tinizmus
ahoj, ja tiez idem ku Švehlíkovi a to idem az z At :-D inac z domu zo SK to mam 1,5hod takze si myslím ze v pohode da sa to zvladnut.NA stehy to tiez otocíme, neviem este ci vlakom alebo ma mm odvezie, ale toto uz bude si myslím v pohode, najhorsie po opke.A na kontrolu ides nejak po 6 tyzdnoch aj viac takze si urobíme zase vylet :-) Viem ze su kocky ktore to maju aj 4 hodinky

katus1

baby tak konecne som sa dockala a dr mi odpisal, uz mam termín na konzultaciu 10.3 juchuuuuu :-D
Kocky ale normalne ma zacina prepadat taky zvlastny pocit, ze zacínam uvazovat ci ist do toho a ci to zvladnem.

Tinizmus
ahoj, ja tiez idem ku Švehlíkovi a to idem az z At :-D inac z domu zo SK to mam 1,5hod takze si myslím ze v pohode da sa to zvladnut.NA stehy to tiez otocíme, neviem este ci vlakom alebo ma mm odvezie, ale toto uz bude si myslím v pohode, najhorsie po opke.A na kontrolu ides nejak po 6 tyzdnoch aj viac takze si urobíme zase vylet :-) Viem ze su kocky ktore to maju aj 4 hodinky

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk