Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

henka88

Tinizmus
ahoj, ja idem tiež k Paliatkovi,ale ja idem už vo štvrtok na operáciu. Predtým som bola u dvoch dr, už som mala s jedným aj zmluvu a potom som šla ešte k tomuto a som sa rozhodla nakoniec pre neho. Ale musí sadnúť aj tebe, tak uvidíš, aký budeš mať pocit ty. Inak sa mi zdá, že aj kozička má prsia od neho, ak máš prístup do galérky.

RUSH

K tym bradavkam,niekde skor v tejto debate som citala o kalciovej masti,alebo bepanten na odlicovaci tamponik a vlozit na bradavky,aby sa to tolko netrelo tou podprdou,vyskusam to

Lenkalili

RUSH

Mám podobný problém, ked dám dole podprdu a chytím si ich do ruky umieram od bolesti bradaviek...ja som 25dni po opke. Mám tiež pocit že je to z pooperačnej nakoľko presne cez bradavky prechádzajú tie záhyby, no dufajme že to prejde :-(

cuculka

Rush
Aj ja som mala mrte citlive bradavky.. dokonca zozaciatku som si ich necitila.. este stale ich mam citlive ze to aj pol roka moze trvat.. ja som uz 5mesiacov po..a je to stale citlive..

cuculka

Tinizmus
Ahoj dskujem:) gej bola iplne bol zlaty a aj anesteziolog uplme srandovny.. dr som volala bars kedy s hociakou blbinou.. daco ma pichlo a vzdy ma upkojil a poradil.. kontroly take rychlovky co mne vyhovovalo lebo som vzdy z prace usla:) odporucam:) ale to asi kazda toho svojho:)

RUSH

Ahojte kocky,som 9 dni po operacii,zacali má velmi boliet bradavky,asi od tej pooperacnej podprdy,aj ked si ju dam na chvilu cez den dole a navleciem na seba nieco lahke,to trenie mi sposobuje priam neprijemny pocit,neviete co s tym,kedy to prejde?

bittersweet

tinizmus tak potom napis, aky bol dojem:) ked zadas do vyhladavaca, tak ti aj viac bab vyhodi, ale vyzera ze sem nechodia uz. no prsia maju krasne!:)

Tinizmus

Bittersweet dakujem,akurat som si s nim pisala,idem ku nemu na konzultaciu v piatok vecer :)
Cuculka mas kraaasne prsia,ako si bola spokojna u mudr Paliatku?
Tomyum,ty si bola spokojna?
Dakujem :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk