Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

baby tak konecne som sa dockala a dr mi odpisal, uz mam termín na konzultaciu 10.3 juchuuuuu :-D
Kocky ale normalne ma zacina prepadat taky zvlastny pocit, ze zacínam uvazovat ci ist do toho a ci to zvladnem.

Tinizmus
ahoj, ja tiez idem ku Švehlíkovi a to idem az z At :-D inac z domu zo SK to mam 1,5hod takze si myslím ze v pohode da sa to zvladnut.NA stehy to tiez otocíme, neviem este ci vlakom alebo ma mm odvezie, ale toto uz bude si myslím v pohode, najhorsie po opke.A na kontrolu ides nejak po 6 tyzdnoch aj viac takze si urobíme zase vylet :-) Viem ze su kocky ktore to maju aj 4 hodinky

zoja83

ahojte
tak poslusne hlasim ako som slubila,tie co su tu uz chodia davnejsie vedia,vcera som sa vratila z opky od DR.Cervena som rada ze uz to mam za sebou ,bola som uz na tej novej krasnej klinike co ma,je to tam top. Krasne uzasny pristup a na dr.Cervena nedam dopusit,to ze ma dava dokopy.
Davali sme impl.na vyplnenie ,bolesti take ako kedysi davno pri prvej opke :D uz som na tu bolest aj zabudla krize bolia aj chrbat jak slak ale co uz nejako musim vydrzat
Jednoznacne som rada, ze som dr.Cervena spoznala a vazim si ho ako cloveka za jeho ludsky pristup a proste za vsetko... cloveku je do placu ked si predstavi cim vsetkym si musi prejst kym som sa dostala prave k nemu....

cukricka

tina691976

Blahozelam. Uz mas po :) a citam ze to zvladas uzasne :) drzim palce nech neboli a nech sa hoji co najlepsie ;)

Ada 77

hostelica
ja som tiež fajčiar a na výsledkoch to nič neovplyvnilo ešte na anesteziologii mi povedali že poslednú cigu môžem najneskôr o polnoci,lebo na op.som išla hneď ráno.

henka88

tina691976
gratulujem k prsiam a k tomu, ako to super zvládaš. Veľa zdravia!! :) Kiež by som to aj ja tak. Len ja som ešte žiadnu bolesť nezažila (okrem zubov, čo si pamätám z detstva a brucha :), tak sa bojím toho neznámeho a toho, ako to budem schopná zvládať. :)

henka88

hostelica
ahoj, myslím že stravovaním si ovplyvníš len tie výsledky, ktoré nie sú až tak podstatné, im moc nezáleží či máš viac tuku a pod. Ale ide hlavne o zrážanlivosť krvi. Ale moc k tomu veľa neviem, ja som to tiež riešila pred predoperačnými, ale nič som pre to nerobila nakoniec a dobre mi dopadli výsledky. :) Tak sa nemusíš báť, ak si zdravá :)

hostelica

Slečny ktore mate za sebou operaciu, neviete mi poradiť ako sa stravovať resp.co robit nerobit aby som mala dobre predoperačne vysledky? Ďalšia vec je že som fajčiarka, neviete mi povedať či to ovplyvni vysledky ,ak si par dni pred tymito vysetreniami nezapalim ?

Je to moja nočna mora,ked si predstavim zeby som mala mat zle vysledky a nevzal by mi dr na operaciu,ktoru mam o vyse mesiac,uz to sa mi zdá daleko a dlhé cakanie a nechcem to uz odkladať.:/

yanka8

Trinity Orion dakujem, si ma aspon trosku ukludnila.

peta79, ty si mala aj asymetriu? Na fotke to tak vyzera, ale neviem ci to nerobi len foto. Ak ano, daval ti rovnaku velkost? Dr. Cerven ti navrhol anatomicke, alebo si si mohla vybrat?
Prepac ze mam tolko otazok na teba.

Som zvedava co mi navrhnu, ja uz chcem koniec marca, nech mam konzultacku za sebou.

All
Baby s jazvami je to ako, po akej dlhej dobe sa mozu vystavovat na slnku? Ja budem operovana 15.5. ak sa im nahodou uvolni termin skor tak aj v aprili.

tina691976

olly-fa
pán doktor bol super ešte sme sradnovali ked ma kreslil povedal mojmu synovy že prečo ma nepokresli on že mohol jemu ušetriť robotu bol super a ked som už zbola na operačke tak som bola pomaly nebohá ale všetko to prebehlo perfektne aj sestričky príjemné a tie lieky bohužial im došli ale sestrička ich hned objednávla no vtom som mala smolu ale už aj doma fungujem v pohode chvýlu si poležím a potom zas dačo poprplem a dvýham sa brušnými svalmi

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk