Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Tinizmus

Ahojte :) baby,boli ste niektora u dr Maldeka? Rozhodujem sa medzi nim a Fabrym... Obaja maju rovnake ceny,akurat Mladek nechava pacientky po opke na noc u seba .

peta79

tina691976
Ďakujem a som rada,že sa ti páčia :-) Ja som tiež maxi spoko a ešte viac budem,keď opuch bude úúúplne fuč a budú už pekne usadené ;-)

tina691976

olly-fa
ja som ich objednávla tri týždne pred lebo som dva týždne nebola doma došla som len v piatok a to by som už nestihla tak je asi lepšie aj dopredu aj doktor sám povedal že sa može dačo stať zo zdravotných dovodou ale že inplantáty tam možu byť že je to vpohode a dakujem za podporu

olly-fa

Tina, Ja tiez okruhle to som zabudla napisat. No kazdopadne,este raz: Drzim palce nech to dopadne dobre a budem cakat,co napises. p.s. kolko pred op si si objednavala implantaty? Ja sa chystam teraz buduci tyzden.Tak dufam ze to nebude skoro,aby im to tam nezavadzalo 3 tyzdne. Pan doktor mi aj vravel ,kedy staci objednat,ale toto je jedna info ktora mi vyfucala z hlavy.

tina691976

olly-fa
ja má tie isté miery ako ty len som o 1cm nižšia a tiež 400ml a okruhle nechcela som ísť do večších už mám svoj vek 37 aby som nevyzerala príliš nafuknutá sama si to neviem velmi predstaviť ako to asi bude nechám sa prekvapiť dufam že pozitývne

olly-fa

tina691976 To verim ze uz je nervozita :-) Ja som zatial velka frajerka,ved mam este mesiac do,ale pride to aj na mna :D A aku velkost si ides davat? My sme sa dohodli na 400 ml. Mam 170 cm a 60 kg tak myslim ze to bude tak akurat. Ja nechcem zase neviem ake giganty.

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk