Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Su to uplne jemne rezy okolo celej bradavky tie rezy idu v strede prsnika smerom dolu a rez je aj popod prsnik presne taky isty rez ako ked vkladaju inplantaty zospodu prsa ....pozri si aj fotky po mastopexii..... oni si nemozu zas dovolit aby ti ostali vidno jazvy ...no ale ked sa bojkas nic ine ri neostava len si dat vacsie inplantaty ....ale ubezpecujem ta nebude ti nic vidno

LoTina

jajakarinka ... no uvidím, čo mi teraz povie. A to s tou mastopexiou po implantatoch mi hovoril Červeň, že vraj sa to dá aj v lokálnej anestéze. Tej mastopexie sa ale bojím.

jajakarinka

No ja som spokojna neni mi vidno ziadne jazvicky nic aj moja sestra ma urobenu mastopexiu a potom inplantaty a ziadne jazvy neni vidno ....... mne to robil dr.cerven a som nad mieru spokojna .... byt tebou dam si to urobit naraz je to lepsie a vide to aj lacnejsie lebo zober siteraz zaplatis za tie inplantaty a operaciu a vsetko k tomu ....a potom neskor zas budes platit a za mastopexiu som platila 1450 eur ....

LoTina

jajakarinka ...ja mám tej kože tiež trošku navyše :-). Ale povedal mi, že väčšími implatátmi by sa to vyplnilo. Len zas nechcem nejaké veľké prsia, nehodilo by sa to na mňa, nie som extra vysoká. A s tou mastopexiu si naozaj spokojná? Mne ten mladý doktor povedal, že to sa nie vždy zahojí ideálne.

jajakarinka

Lo Tina...........ja budem mat 320 a350 ......ja som bola najskor na mastopexii lebo po kojeni mi prsia dooost spadli tak mi navrhol mastopexiu lebo som tam mala dost zakladu len to trebalo zdvihnut a poodstrihovat nadbitocnu kozu boli krasne ale par mesiacov na to som velmi schudla no a teraz nemam skoro vobec prsia tak som sa rozhodla pre inplantaty ......ale da sa to robit aj naraz mastopexia aj vlozenie silikonov ....tak na tej konzultacii mu to povedz ved za opytanie clovek nic neda ..ja som na mastopexii bola v upnej anestezii. A neboli to vobec nic som necitila ziadne bolesti nic ...

LoTina

jajakarinka
Navrhol mi 320 alebo 370. A mám dve deti. Dlhšie som kojila a podľa toho tie moje prska aj vyzerajú. A tiež mi spomínal tú mastopexiu... ale vraj sa to dá aj potom v lokálnej anestéze. Ale objednala som sa ešte na jednu konzultáciu, tak uvidím.

tina691976

olly-fa
a neber si zo sebou žiadne zbytočnosti nič som nepotrebolala ani košelu na spanie ani prezuvku všetko je to tam fakt spokojnosť