Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Stefani

Ahoj Baska 90,
fungujem, nie na 100% ale dá sa povedať že normálne. Ja mám prácu na PC a šoférujem automat a to sa dá. Nič ťažké nezdvíham, na to mám lidi :-), spím na chrbte, obliekanie už úplne normálne (rýchlo bez obmedzenia pohybu) a 2 dni som už aj žehlila a nepociťovala som nič nepríjemné ani iné. Po 2 týždňoch sa mi v potravinách zle tlačil košík ale dnes už v pohode, ako keby nič.
Dnes sú to už 3 týždne, ale chcela by som aby boli už 3 mesiace a mohla naplno cvičiť.

Monci666

Ahoj Baska90.
Ja idem na tuto kliniku : www.aesthetica.sk ale bohuzial predoperacne si musim sama vybavit tak musim najst niekoho kto by mi zrobil vsetko co potrebujem, jedno kolko budem platit lebo aj tak som poistena v nemecku...takze to mi je doma na dve veci :D ..... (sono v tom nieje že ...či?) ....ja si idem dat 515 ml :D tešim sa na ne aj ked sa bojim narkozy, nakolko som nebola nikdy na operacii.

wenushka

doka

Ahoj nezabudni hned ako sa ti bude dat sem napisat som velmi zvedava na vsetko ako to prebiehalo ale hlavne na tu bolest ci sa to da vydrzat aj ked viem ze to je individualne.
Urcite to das a budes rada ze mas uz konecne za tym. To nepoznas este mna aka som citlivka a este k tomu mavam nizky tlak tak sa obavam aby sa mi nekrutila hlava.

wenushka

Monci666

Ahoj ja som bola dneska u mojej doktorky na Sliaci ktora mi zobrala krv a moc vysledky budu zajtra a objednala som sa na interne volne mali az 2.2.
Ale to mi nevadi lebo na opku idem az 9.2 bojim.

doka

Monci666,
ja som robila predoperačné jedno doobedu-všetko naraz ako samoplatca-dokopy ma to vyšlo necelých 60€,robila som v NR
Baska90,
ja si beriem lieky od bolesti-tak sa spolieham na ne-pretože mne ibalgin ani novalgin nezaberá boh vie ako :(

Baska90

Ahoj monci666 a na klinike kam ides nemaju taku moznost vybavenia vsetkych testov? Lebo viem ze sa to da na sukromnych klinikach aj za jeden den ale stoji to okolo 150euri. A aku velkost si davas? Ja si davam len 15dni dovolenky tak dufam teda ze budeme cim skor fit :D

Baska90

Ahoj monci666 a na klinike kam ides nemaju taku moznost vybavenia vsetkych testov? Lebo viem ze sa to da na sukromnych klinikach aj za jeden den ale stoji to okolo 150euri. A aku velkost si davas? Ja si davam len 15dni dovolenky tak dufam teda ze budeme cim skor fit :D

Baska90

Baska90

Doka neboj sa bolesti,po narkoze sak to este budes taka omamena si myslim a lieky proti bolesti uz budes mat v sebe ja sa skor bojim co o par hodin :D ale radost je vacsia ako strach. Bude mi davat 360 ml, spravi mi to velkost C a pan dr operuje v petrzálke a mozno aj inde ale o tom uz neviem. Velmi mily sympaticky len nejako nemozem,najst fora kde sa o nom pise

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk