Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Sandritta

Baby dakujem za odpovede :)

Mam mat Mentory anatom, v papieroch mi doktor napisal velkosti bud 323ml alebo 345ml, ale ked som pozerala tabulku velkosti mentor tak na moje rozmery prsnikov (11cm a 11,5 cm) tam su pisane ine velkosti, takze neviem...(mozno som si zle zapamatala rozmery moje) Povedal ze mozem mat aj tie vacsie, ze to uz ale bude ten vysoky profil, skusala som si tie implantaty aj v podprsenke ale vobec som si to nevedela predstavit... Pre predstavu mam 164 cm, 52kg a pod prsiami 69cm.

Trinity Orion
S tou fobiou z nemocnic sme na tom rovnako :) Mne sa preto ta klinika velmi paci, je to tam uz ozaj na urovni. Ak by som mala byt operovana v nemocnici tak sa asi neodvazim...

Jana86
Tak to sa mozno stretneme, ja mam termin 19.2 v stredu, o 7 rano tam mam byt, vraj idem hned prva, mala by byt so mnou este jedna baba. V pondelok tam idem na predoperacne, ale tak to sa asi neuvidime. Inak drzim moc palce, budem na Vas mysliet, nech Vam to dobre dopadne :)

janas86

ahojte babenky
mna to caka uz tento pondelok. idem v nitre k Mladekovi uz 17teho - 19teho do stredy tak ked tam neake baby budu v tom case mozme sa stretnut:-)
ja idem aj s kamoskou spolu budeme aj na izbe tak budeme to prezivat spolu :-)))
ja som prva a ona druha :-)
budem mat 360 nagory gulate. je tu niekto s takymi prsiami??
moja vaha 53 kg a vyska 172 cm. moja podprda je teraz 70B.

Ozvite sa ak ste neake babenky tu v tom case mozme sa stretnut ,,,uz sa tesim hrozne nech to dobre dopadne :-)

ythyl

Sandritta,

ja mam 390 a 420 ml gule,ale gulate som chcela,lebo oni vytvaraju taky dekolt,ako keby si mala stale push up:)zase anatomy su prirodzenejsie,ale nevytvaraju taky dekolt si myslim:)ale lutujem,ze som si nedala vacsie,vobec nie su velke:/takze,ak sa ti bude dat,tak si daj najvacsiu moznu velkost :) a bola som operovana v Ke u dr. Svehlika :) a v pondelok to bude treti tyzden po:)

Trinity Orion

Sandritta
Ahoj :)Ja som bola operovana 4. dec. ,takze som este len 10 tyzdnov po.Mam gulate mentory 375 a 425 vysoky profil.ja som mala pred tym tie prsia fakt,otrasne,velka asymetria a celkovo,hroza.A som naozaj velmi spokojna,lebo,to co dokazal spravit z mojho zakladu,je maly zazrak,naozaj si dal zalezat,operoval ma vyse tri hodiny a u neho je podla mna obrovske plus,ze ti priamo na sale sizerom vyskusa,ci bududu implantaty vhodne a podla toho ti take da,neobjednavas nic dopredu,oni tam maju rozne velkosti.A klinika super,naozaj vyborna starostlivost,sestricky mile,ja mam fobiu z nemocnic,ale aj som bola rada,ze som nesla hned na druhy den domov,ale mohla som si v pohodli oddychnut.Ty budes mat aku velkost a znacku ?

Sandritta

Trinity Orion

Tak to som sa potesila, ze je tu niekto od Mladeka :)
Ako si s nim bola spokojna? Ja som bola na 3 konzultackach, no Mladek mi bol najsympatickejsi a aj ta klinika ma presvedcila.
Si uz dlho po operacii? Ake si si davala?
Dakujem vopred za vsetky info :)

Sandritta

ythyl

Dakujem za odpoved, ukludnila si ma.
Ja uz totalne stresujem, bojim sa operacie a ako to zvladnem.
Dokonca som si uz ani neni ista ci si mam dat anatomy alebo gulate, paci sa mi ze gulate su omnoho maksie, no anatomy sa zevraj zase menej vlnia, lebo ze maju vyssiu kohezivitu... A taktiez mam obavy ze s anatomami nebudem mat taky pekny dekolt do vystrihu... Budu sa dat potom push-upkou dvihnut? Fakt neviem. Uvidim co povie doktor... Sme dohodnuti zatial na anatomoch.
Neviem ako sa rozhodnut, na kazdej babe tie implose vyzeraju inak.

Mozem sa spytat ake mas ty a kde si bola operovana?
Dakujem za rady :)

Trinity Orion

tina 691976,Sandritta
Pokial ja viem a mala som to tak aj v instrukciach,nemozu sa pred operaciou dva tyzdne uzivat lieky,ktore zabranuju zrazanlivosti krvi,ako napr. acylpirin alebo anopyrin a tesne pred operaciou vysadit warfarin a orfarin,co ani netusim na co su.takze nejaky jeden dva ibalginy podla mna vobec nic nesposobia,budte v klude.A ja som bola u Mladeka,sandritta,ak by ta nieco zaujimalo,kludne sa pytaj..

ythyl

Sandritta,

ja som niekolko dni pred opkou zobrala ibalgin,dokonca aj den pred opkou,lebo som chytila zapal mocovych ciest a tak ma to strasne bolelo,ze som si musela dat,lebo som chcela ist na opku a som vedela,ze potom mi daju antiobotika :) takze ani som im to nestihla povedat a som tu,zijeem :)

Sandritta

Ahojte baby, tak ste ma teraz normalne vystrasili s tym ibuprofenom. Ja idem na opku buducu stredu 19.2 (Nitra, Mudr. Mladek) a este vcera som si dala nurofen, niekedy ma bolieva hlava z chrbata. Inak ja som sa na to pre istotu pytala v lekarni ci mozem pred operaciou nurofen a povedali mi ze ano, ze sa nemoze len ta kyselina acetylsalicylova, aj na niektorych strankach je pisane ze sa moze inde zase ze nie, uz som z toho domotana. Mate s tym niektora prosim skusenost, ze ste par dni pred opkou mali ibuprofenum?

Este sa chcem spytat, nenajdu sa tu nejake baby co idu tiez Mladekovi do Nitry?

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk