Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

jajakarinka

Lo Tina. Aj ja idem k dr.cervenovi a ide mi ich dat pod sval........a uz mas deticky? A aku velkost si ides dat? Ja mam opku 1aprila.......on najlepsie vie co robi nemusis sa bat moje segry maju od neho robene prsia a maju ich krasne ......ja som podtupila aj mastpexiu u neho je super ale ked sa chces ukludnit tak mu zavolaj rad s ochotne ti vsetko vysvetli

Sandritta

Janas86

Baby tak ako ste dopadli? Stale sem pozeram ci ste uz nepisali. Ja som bola vcera na klinike na predoperacnych vysetreniach. Bola tam strasne zlata sestricka, tak som sa jej na Vas pytala, ze sme si pisali na nete, ze Vas ma pozdravovat. Verim, ze vsetko dobre dopadlo. Zajtra sa stretneme, povedala mi ze okolo pol 10 Vas maju prepustit a ja tam budem uz o 7. Inak vcera ked som tam bola dosla na mna taka panika a strach, ze mi potom az slzy vyhrkli... Uz nech to mam za sebou.

henka88

marikamarika
ahojky, no mne sa to už blíži a už to aj dosť pociťujem, ale nech to mám rýchlo za sebou, a potom si na rade ty :) predoperačné všetko OK, takže môžem ísť do toho, tiež som sa obávala či neochoriem pred opkou, keď niekto niekde kýchal, tak ja už stresy, že sa to na mňa prilepí.:) Tak sa poriadne uzdrav a o týždeň budeš už určite fit!! idem si nakoniec dávať 375ml anatom nagori a ja mám stresy, že budú na mne veľké :D

LoTina

Ahojte baby, som tu nová. Občas pozerám vaše príspevky a tiež sa v lete chystám na opku, tak by som si rada pozrela aj Vašu galerku. Bola som na konzultácii u Dr. Červeňa a navrhol mi anatomické implantáty čiastočne pod sval a čiastočne pod žľazu, máte to tu niektorá tak?

bittersweet

marikamarika ahojky, tak som rada, ze si uz fit! ja som mala dnes testy, vsetko ok a odbery to neviem este, ale ze ked mi nebude volat tak ok:) dnes ked som bola v nemocke a videla to tam, tak prvy krat na mna dolahol totalny stres!:D riadne to ubehlo, ani sa nenazdame a ideme pod noz.

Titten

RUSH,

ja som mala bradavky po opkeuplne vysusene az ma palili, strkala som si do pooperacnej podprdy sterilnu gazu a natierala bradavky mastickou, co sa pri kojeni pouziva (z DMka babylove mama)

slniecko83

marikamarika

Ahojky tak uz sa ti to krati. Tak ta choroba ta poriadne chytila ked si musela brat antibiotika, ale hlavne je ze uz si zdrava a budes moct absolvovat opku. U mna prska su asymetricke a este mam aj opuch, pozri v galerke mam tam fotku po opke.Nemam tam popis tak aby si vedela tak mam 450 okruhle vysoky profil, ale vobec nie su velke. Musim nosit pas krizom cez prsia doktor to nazval ze na osmicku ho mam nosit a povedak ze by sa to malo na 90 percent urovnat tak musim byt rpezliva lebo to moze trvat aj 3 mesiace.

All

Kocky nosila niektora pas krizom cez prsia koli asymetri ak ano tak sa chcem spytat zrovnali sa casom tie prsia?

peta79

RUSH
ahoj... ja som mala taktiež brutálne bolesti bradaviek. Najskôr som si ich krémovala a dávala som si na ne vatové tampóny,aby sa mi nešúchali,ale nepomohlo,boleli. Tak som si ich potierala repíkom a na noc som si namočila v tom repíku vatové tampóny a priložila som si ich na bradavky,do podprsenky. Mne to celkom pomohlo,nemala som ich vysušené a po pár dňoch som ich nemala také strašne boľavé. Potom som si celé prsia a aj bradavky krémovala bio kokosovým olejom. teraz som 6týždňov po opke,bradavky ešte pobolievajú,ale je to omnoho lepšie a už to nieje také boľavé...ale viem,zo skúsenosti známych,že ich boleli skoro pol roka :-( takže možeš skúsiť aj repík :-)

peta79

tina691976
tak už to máš určite za sebou. Dúfam že všetko dobre dopadlo a rýchlo budeš fit :-) ja idem v stredu po 6.týždňoch na kontrolu,tak som zvedavá,ako dopadne :-) skoré zotavenie a čo najmenej bolesti a veľa radosti z prsíčiek :-)