Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

ak by ste my vedeli poradiť mám strašnu bolesť hlavy a už v ponelok operáciu a bez tabletky jje to hrozné stupa to do migrény brali ste niektorá tabletku od bolesti aj pred operáciou

tina691976

cukrička dakujem aj ja mám obavy ako to zvládnem lebo do desať dní musím byť už ako tak v pohode musím do práce doma budem mať pomoc syna tak to je ok ale obavy su stále

VeVerka11

Bittersweet
Zrejme pripadov je malo,ale ja patrim k nim ;-). Bola som na opke s menstruaciou. Mne stacila iba intimka,lebo mavam slabe a bolesti ziadne. Volala som,ze ci je to problem a sestricka ma upokojila,ze nie. Tampon urcite nie,skor vlozka. Ohladne hygieny som nemala tiez problem. Som 6.den po opke takze si to este dobre pamatam ;-)

Sofinka_77

bittersweet
Uff.. ja som bola dost upozornovana na to, aby som si naplanovala opku po - v prvych dvoch tyzdnoch po,
jednak je vyssia krvacavost (dufam, ze som to nenapisala ako hotentot :D) a jednak presne kvoli tomu, aby si nemala navyse bolesti kvoli tomu a "starosti" okolo hygieny... :/ dufam, ze ta to obide.

bittersweet

Baby a stalo sa niektorej z vas aj realne, ze operacia s menzesom? To by ma zaujimalo, ze ako sa to riesi pocas opky, ci vlozka ci tampon a ako potom s hygienov, ked sa clovek hybat nevie. Dufam ze sa mi to nestane!

Sofinka_77

Lenkalili
Sono uz mam vdakabohu za sebou (to som si davala robit este minuly rok), takze mne uz treba "len" interne :)
mam kamosku, co robi v zeleznicnej poliklinike, skusim este cez nu pozistovat :)

Lenkalili

Sofinka_77

Interne oddelenie to robi, berie krv, robi ekg aj posiela na rtg. Čo sa týka krvi bola som si ju sama odniesť aj s močom do laboratória a ako samoplatca som mala výsledky do hodinky, počas tej hodinky som šla na sono prs, ktore som si tiež platila takže bola tam ochota, milá dr. vieš ako...keby že sa chcem objednať na sono tak u inej štátnej zadarmo pol roka dopredu a ochota ako fras...Ja osobne som mala interne oddelenie v budove v ktorej mam aj obvodnu...

Sofinka_77

Ahojte, dlhsie som tu nebola :)
Videla som otazky, kedy po opke "mozeme" otehotniet - mne dr Fabry povedal, ze mal pacientku, ktora otehotnela asi 12 tyzdnov po a bolo to uplne v pohode
Predoperacne - nevie mi aj moja vseob doktorka poradit, kde si to mozem dat urobit ?

cukricka

Tina691976

Prve dni som sa dopovala kazde 3 hodiny pre istotu ale musim povedat ze som nemala velke bolesti. Skor to palilo a pichalo pri lahani a vstavani strasne a pri akomkolvek malom pohybe. A slzy v ociach som mala najskor asi z pocitu bezmocnosti a nesamostatnosti a neumytych vlasov :)) inak na 5.den som si dala tabletku iba raz co som sa velmi potesila. Dnes je 8. den a necitim nic. Ale chodim velmi pomaly a strasne sa zadychcim a zhrbena som ako babicka. Ale tesim sa ked to bude vsetko zahojene a pojdem na nakupy :)

Katus1
Dr. Svehlik ti da cisla na dr co potrebujes a stihnes to par dni pred op. Hlavne sa s nimi dohodni este pred tym ako prides aby si mala termin.

Slniecko83 dakujem :)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk