Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Diskusia: Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Bittersweet

Ahoj moja, ja tam mam napisane ze B. Ja mam aj velkost prs take plnsie becka, nevystuzene podrdy mi sedia 75-b, vystuzene, ked som skusala 75-c.ale do kojenia budem len becko :-)

VeVerka11

Tina691976
Ja som sa.tiez bala.to povedat rodicom. Mamina to zobrala.super,ale ocino nebol nadseny. Nikto mi nic nevyhovaral a som 5 dni od opky a uplne super. Aj ocino.
Ked.to tvoja mamina spracuje tak uz bude dobre. Drzim palce. Opku urcite zvladnes!

peta79

katus1
mne dr. tiež povedal,že tak po roku je otehotnenie v pohode. A môj gynekológ mi povedal,že mal jednu pacientku,ktorá otehotnela 2.mesiace po opke a musela ísť na reopku,lebo jej to zdeformovalo jazvy aj prsia...:-(

tina691976

hostelica Ja mám už 37 rokou a bojím sa to mojej mame povedať :) oni to vnímaju ináč ako my čo si svoj sen chceme splniť aj ich chápem ako mama by som sa o svoje dieťa tiež bála mám tri dni do opky a vie to len manžel a syn ktorý absolvoval snami aj konzultáciu aj si poťažkal v ruke silikony ako starý chlap a pritom má len jedenásť rokou teším sa svami baby aj cukričku obdivujem že už je bez tabletiek dufam že aj aj to zvládnem stakou lahkosťou

slniecko83

Luky2112

Staci iba odfotit ten vyplneny formular a poslat to na mail tiez som to tak urobila. Nebojkaj mesiac ubehne rychlo a potom uz aj ty budes krasna prsatica

cukricka

tina691976

Dakujem :) uz mam druhy den bez tabletiek na bolest tak sa.aj celkom zacinam tesit :)

Katus1
Dakujem :) mne doktor povedal ze ak aj otehotniem den po opke tak je to v pohode :) takze asi by som sa toho nebala :)

hostelica

katus1:

:D ja som tiez tymi prsiami posadnuta,ja uz mam termin konzultacky presne o mesiac ale kazdy den sem chodím a čitam si príspevky ostatných + stále sa ohladom tejto temy vzdelávam:)))...Ja som sa tiež bala ako moja mama zareguje,uz som jej to povedala, nesuhlasi s tym ale co uz narobi :P ..kazdy si zijeme svoj vlastny zivot a robime v nom vlastne rozhodnutia.

Kočky mate krasne prsia, je neskutočne ako tie prsia dokažu zmenit celu postavu. Tešííím sa:)

Textová Inzercia

Silvestrovské MEGA pobyty v Dudinciach

Užite si posledné dni v roku 2016 v hoteli HVIEZDA***

Len jeden klik ku zdraviu

Vždy individuálny prístup k liečbe chorôb vášho tela. Fyzioterapia, rehabilitácia, vnútorné lekárstvo, rodinný lekár.

Získajte svoj červený hrnček

Pozrite si našu ponuku a do piatich dní ho máte doma.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Silikónové prsia - Fórum - ZDRAVIE.sk